Neler Yeni

Apple pencil alınır mı 4500TL?

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Alınır mı? Tek şarj istemeyen apple kalem bu sanırım. Ama hak eder mi?

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,061
İsim
Berk
Bence al apple kalemim de yok demezsin hem kullanışlı gayet ucuz fiyat

kırmızışarapp

80+ Silver
Profesyonelsen yada böyle bir hedefin varsa alınır. Onun dışında not tutmayı vs. düşünüyorsan amazonda 1000tl altına satılan bir model vardı onu alabilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Profesyonelsen yada böyle bir hedefin varsa alınır. Onun dışında not tutmayı vs. düşünüyorsan amazonda 1000tl altına satılan bir model vardı onu alabilirsin.
Onlarca PDF belge/kitap var onlara not alıyorum genellikle. Grafik tasarım gibi bir amacım yok. Ucuzlarından aldım ama şarjı günü bile çıkarmıyor bazen üstüne şarjın ne zaman biteceği de belirsiz oluyor. O yüzden şarj derdi olmayan bir kalem almak istedim.

kırmızışarapp

80+ Silver
Onlarca PDF belge/kitap var onlara not alıyorum genellikle. Grafik tasarım gibi bir amacım yok. Ucuzlarından aldım ama şarjı günü bile çıkarmıyor bazen üstüne şarjın ne zaman biteceği de belirsiz oluyor. O yüzden şarj derdi olmayan bir kalem almak istedim.
Benim attığımda 5 dakikalık şarjla 2 saat kullanılabilir yazıyor. Ekstradan hangi açıyla vs. yazdığınızı algılıyor. Bazılarında o yok. Belki denenebilir. 1 ay içinde sıkıntı çıkarsa iade edersiniz. Amazon güvencesi sonuçta.

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Benim attığımda 5 dakikalık şarjla 2 saat kullanılabilir yazıyor. Ekstradan hangi açıyla vs. yazdığınızı algılıyor. Bazılarında o yok. Belki denenebilir. 1 ay içinde sıkıntı çıkarsa iade edersiniz. Amazon güvencesi sonuçta.
Benzer şeyler benim aldığım kalemde de yazıyordu ama 8 saat dediği çalışma süresi maks 3 saat, eğik yazma var diyordu yok, şarj göstergesi var yazıyordu o da yok, full şarj gösterirken şarj sıfırlanıyor aniden. Hızlı şarj oluyor ama genelde yanımda şarj aleti taşımıyorum, sırf bir kalem için taşımak can sıkıyor.

Ha şikayet edip paranın yarısını iade aldım bu kusurlar yüzünden. Sonra bir kalem daha aldım (başka model) o da komple bozuk çıktı onda da iadede yardımcı oldular. Ama benim anladığım bu ürünlerden çok hayır gelmiyor 😀

arda bey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
arda bey
alınır kesinlikle replika ürünlerden cok daha farklı bir deneyimi var yazma anlaminda değil ama hissiyat anlaminda uzun yıllar kullanicaksaniz düşünmeyin

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
alınır kesinlikle replika ürünlerden cok daha farklı bir deneyimi var yazma anlaminda değil ama hissiyat anlaminda uzun yıllar kullanicaksaniz düşünmeyin
Kullanıyorsanız bu eğik yazınca kalınlaşma ve bastırınca koyulaşma olaylarını kapatabiliyor muyuz? Bazen dümdüz yazmak istiyorum ama onlar beni zorlar gibi geliyor. Çizim yaparsam açarım zaten.

arda bey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
arda bey
Kullanıyorsanız bu eğik yazınca kalınlaşma ve bastırınca koyulaşma olaylarını kapatabiliyor muyuz? Bazen dümdüz yazmak istiyorum ama onlar beni zorlar gibi geliyor. Çizim yaparsam açarım zaten.
goodnotes kullanıyorum uygulama içinde vardi o özellik çoğu uygulamada da bulunuyordur

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Son edit: Harbiden alınır değil mi? Bir kaleme 4K vermek çok koyuyor valla alternatif varsa yazın, sadece replika kalem önermeyin denedim olmuyor çünkü 😀

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
373
İsim
C.S.
En güzel alternatif logitech crayon’dur.
Yeni versiyonu 2.400₺ olarak bizzat amazon tarafından satılmaktadır.
Gemen hemen apple pencilin yrınfiyatına ama özellik olarak da ondan geri kalmayan bir model. Zaten apple’ın onay verdiği bir marka-model logitech crayon.
Linkini atıyorum:

Top Bottom