Neler Yeni

Yardım Apple Şarj Adaptörü Orijinal Mi Alınmalı?

misfit

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,643
İsim
misfit
Bütçe
700
iPhone 12 satın alacağım. Kutudan adaptör çıkmadığı için de yanında adaptör almam gerekiyor. Apple'ın orijinal 20W'lık adaptörü Amazon'da 720TL fakat 20W bir adaptöre göre fiyatı bir tık pahalı geldi. Sizce orijinal adaptörü almalı mıyım veya başka önerileriniz var mı? Sanırsam 20W'ın üstü değer olması bir şeyi değiştirmiyormuş, telefonun desteği max 20W diye okudum.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,324
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Orijinal al tabii ki, telefonun pil ömrünü önemli derecede etkileyecektir

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
667
İsim
Sercan SAYİT
Şu aletlere onbinlerce lira para veriyorsunuz, sonra orijinal olmayan bir şarj aleti ile şarj ederken çıkan arıza yüzünden bir dünya sıkıntıya maruz kalıyorsunuz. Bu riske değer mi hiç?

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,015
İsim
uwu
iPhone 12 satın alacağım. Kutudan adaptör çıkmadığı için de yanında adaptör almam gerekiyor. Apple'ın orijinal 20W'lık adaptörü Amazon'da 720TL fakat 20W bir adaptöre göre fiyatı bir tık pahalı geldi. Sizce orijinal adaptörü almalı mıyım veya başka önerileriniz var mı? Sanırsam 20W'ın üstü değer olması bir şeyi değiştirmiyormuş, telefonun desteği max 20W diye okudum.
Bizde Orjinal ve çakma var kaliteli orijinal kadar hızlı etmiyor üstüne de şarjı hızlı bitiyor .
O w değerine bakma bende 1 adet te 67w xiomi şarj aleti var iOS’u 5 yada 10w ile şarj ediyor
Yani 20w hızlı şarj desteğini olan model spigen alırsan pek aratmaz orijinali ama orjinal orijinaldir

misfit

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,643
İsim
misfit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şu aletlere onbinlerce lira para veriyorsunuz, sonra orijinal olmayan bir şarj aleti ile şarj ederken çıkan arıza yüzünden bir dünya sıkıntıya maruz kalıyorsunuz. Bu riske değer mi hiç?
Çakma adaptör kullanmam böyle bir cihazda, neden kullanayım? Benim sorduğum şey Mcdodo, Baseus gibi markaların adaptörlerinin herhangi bir zararı olur mu? Apple kadar kaliteli adaptörleri var.

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,057
İsim
Mehmet Aslan
Mcdodo , basesus gibi markalar kullanılabilir. Mcdodo zaten lisanslı üretici diye biliyorum. Ama bence orijinalini almak en mantıklısı. Çakma adaptör alayım deme sonra iphone pil sağlığım neden böyle diye gelip konu açarsın :D

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,945
İsim
Hacı
Orjinal iyidir.

Top Bottom