Neler Yeni

Apu sisteme bu kasa alınır mı

MustafaZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Mustafa Zeybek

Bu kasayı önerir misiniz yoksa bu fiyata daha iyisi bulunur mu önünün yarı mesh olması sıkıntı yapar mı (başka kasa önerecekseniz yüksekliği 45cm aşağısı olsun)
bütçe psu ile birlikte 650

Úrsula Corberó

80+ Bronze

Bu kasayı önerir misiniz yoksa bu fiyata daha iyisi bulunur mu önünün yarı mesh olması sıkıntı yapar mı (başka kasa önerecekseniz yüksekliği 45cm aşağısı olsun)
Alınır.

MustafaZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Mustafa Zeybek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yani evet düşünülebilir. Ama eğer bütçe kısıtlıysa şey yap derim, VX Plus 0 al. 300TL civarına daha iyi bir kasa bulunabilir belki. Sanırsam hazır sistem alacaksınız. Alın gitsin.
hazır sistem almayacağım toplamayı düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani evet düşünülebilir. Ama eğer bütçe kısıtlıysa şey yap derim, VX Plus 0 al. 300TL civarına daha iyi bir kasa bulunabilir belki. Sanırsam hazır sistem alacaksınız. Alın gitsin.
bütçe çok kısıtlı değil fakat masamın altına sığması için 45cm altı kasa arıyorum, fiyat artarsa kasa boyutları da yükseliyor doğal olarak bu yüzden en uygun bu kasayı buldum 3 fan ve psu olmasından dolayı ek masrafta çıkarmayacak diye düşündüm

HoYeon Jung

80+ Gold
hazır sistem almayacağım toplamayı düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

bütçe çok kısıtlı değil fakat masamın altına sığması için 45cm altı kasa arıyorum, fiyat artarsa kasa boyutları da yükseliyor doğal olarak bu yüzden en uygun bu kasayı buldum 3 fan ve psu olmasından dolayı ek masrafta çıkarmayacak diye düşündüm
O zaman alınır. Güzel kasa. Uygun fiyatlı diyebilirim.

Dušan Tadić

80+ Silver

ben bu kasayı beğeniyorum fiyatı da fena değil...

Top Bottom