Neler Yeni

Araba önerisi 1.3 milyona 2.el

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,257
İsim
uwu
Ben arabalardan zerre anlamam. Ama o kadar param olsa Togg alırdım. Gelecekte Togg çok büyük bir araç olacak. Blokzincir, akıllı kent, network gibi birçok özeliği olacak.
bu togga binmemiş hatta yakınından bile görmemiş insanlar kötülüyor ya (otoparkta gördüm bi araba bu kadar mı yakışıklı olur o göğüs o asalet mükemmel araç inşallah 2024 te daha çok üretilir ) onlara göre bi tesla model y gibi olacak togg tamamda adamlar kimse kusura bakmasın dizel 1.5 duster 2023 parasına sıfır elektrikli togg sattılar daha ne yapsınlar fiyatları asla pahalı değildi sadece orta/üst kesimleri içeriyordu zaten ne yazik ki asgari ücretlinin güzel bir araba sahibi olması artık çok zor
ve şunu belirtmek isterim kendi ülkesinin yaptığı bir aracı kötüleyenler özellikle bir kaç yazılımsal problem yüzünden sanki arabayı şahin yerine koyanlar var onları anlamak çok zor ama eğer o araba kendilerinin olsa öve öve bitiremezlerdi biraz uzun olacak ama kendi ülkem yerli bir projeye imza atacak başta ki kim olursa olsun bu işin ucu ülkemin yararına ise her zaman sonuna kadar desteklerim

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
bu togga binmemiş hatta yakınından bile görmemiş insanlar kötülüyor ya (otoparkta gördüm bi araba bu kadar mı yakışıklı olur o göğüs o asalet mükemmel araç inşallah 2024 te daha çok üretilir ) onlara göre bi tesla model y gibi olacak togg tamamda adamlar kimse kusura bakmasın dizel 1.5 duster 2023 parasına sıfır elektrikli togg sattılar daha ne yapsınlar fiyatları asla pahalı değildi sadece orta/üst kesimleri içeriyordu zaten ne yazik ki asgari ücretlinin güzel bir araba sahibi olması artık çok zor
ve şunu belirtmek isterim kendi ülkesinin yaptığı bir aracı kötüleyenler özellikle bir kaç yazılımsal problem yüzünden sanki arabayı şahin yerine koyanlar var onları anlamak çok zor ama eğer o araba kendilerinin olsa öve öve bitiremezlerdi biraz uzun olacak ama kendi ülkem yerli bir projeye imza atacak başta ki kim olursa olsun bu işin ucu ülkemin yararına ise her zaman sonuna kadar desteklerim
Başta Togg yapamazlar dediler. Fabrika temeli atılınca tamamlanmaz dediler. Fabrika tamamlanınca Togg çıkmaz dediler. Togg çıkacak ucuz çıkmaz dediler.
Kitle bu.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,257
İsim
uwu
Bakıcam max 100k daha ekleyebilirim
sana önerim piyasa yapacak araba alman bizde 1.5 dizel 23 dastır var mayısın başından beri %50/55 üstüne koydu (800k ya aldık ) sahibinden de 2023 dacia duster 1.5blue manuel yazıp aa 1083k diyen ler olur(o para boş şeklinde aradığında muhtemelen 100k aksesuara çeker nede olsa serviste 30k sadece tablet ekran) ama aksasuarlı şekilde 1200 gibi gidiyor yani renoult malı diye o arabalardan vaz geçme tabi alman daha konforlu ama tr de daha çok fiat/reno otoları tutuluyor bn sana duster önermiyorum sadece örnek verdim bu arada merak ediyorsan yakıt konusunu dastır 1.5 in şehir içi 100km 5,5/6l dizel uzun yol 3,5/4,3

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
ahmet enes çakırcı
İlgilendiği Kategoriler
Araba,, Bilgisayar,Oyun
Discord
O'Conner#0815
Mg veya cherry olabilir de suv istemiyorum demişsiniz de 0 olarak daha iyi seçenek yok heralde
chery kazada airbag açmayan sanrufdan aşşa yağmurda şelale gibi su veren araç değilmi d: alınmaz chery
Mesaj otomatik birleştirildi:

Başta Togg yapamazlar dediler. Fabrika temeli atılınca tamamlanmaz dediler. Fabrika tamamlanınca Togg çıkmaz dediler. Togg çıkacak ucuz çıkmaz dediler.
Kitle bu.
ucuz çıkmadı zaten çıktı iyi hoş da çoğu insan alamıyo kendi aracını çıkması pek fark etmedi onlar için

Emir818.

80+ Bronze
chery kazada airbag açmayan sanrufdan aşşa yağmurda şelale gibi su veren araç değilmi d: alınmaz chery
Mesaj otomatik birleştirildi:

ucuz çıkmadı zaten çıktı iyi hoş da çoğu insan alamıyo kendi aracını çıkması pek fark etmedi onlar için
Chery dıştan güzel de işte Çin malı pek güven vermiyor

Top Bottom