Neler Yeni

Arabamdaki ufak çizikler bana kaça maal olur

şahsen fiyat kırıp bakımsız satardım hergun fiyat artar simdi yaptır 5k ya örnek satarken 2 ay sonra sat desen 2 ay sonra 5k değeri dusecek alacağın para zarara uğratacak satarken dersin bakımsız yaptırırsın sukadarda fiyatı var toplam sukadar para düşersin tarzı yaptırıp 3 gun sonra bile satsan 3 gun sonra fiyat artmıs düştüğün paradan daha zararda olursun şahsi fikrim yok ben yaptrıcam dersen de cok bişy çıkmaz zaten yan servislerde guvenilir bir iki yere bakarsın istanbuldaysan ikitellide uygun ustalar var fiyat alıp ona gore bi değer biçersin zaten sen ne yaparsan yap ekispper de her şey cıkar simdiden hayırlı olsun efendim
Değerli yorumlarınız ve yardımlarınız için Teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arka tampondan şüpheliyim harici tinerle bile çıkar. Ön tamponun üst tırnağı yerinden çıkmış umarım sağlamdır. Kırıldıysa da çözülmeyecek bir şey değil
Arka tampondakilere rötüş yaptır gerisinde de ufak bir pasta sürsen geçer. 100 200 lira bir şey isterler fazlası olmaz bence.
tırnak kırılmış olabilir dediğiniz gibi ve birde orada biraz içe doğru eğiklik var davlumbaz sacında o yüzden tampon dışa çıkık duruyor

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Değerli yorumlarınız ve yardımlarınız için Teşekkür ederim.

tırnak kırılmış olabilir dediğiniz gibi ve birde orada biraz içe doğru eğiklik var davlumbaz sacında o yüzden tampon dışa çıkık duruyor
Orası çok önemli dersen yaptır çok para istemezler oraya. Fakat bana kalırsa tamponu yerine oturttur bırak. Çok önemli değil

Orası çok önemli dersen yaptır çok para istemezler oraya. Fakat bana kalırsa tamponu yerine oturttur bırak. Çok önemli değil
Piyasası hakkında bilginiz var mı aracın, sarı sitede 550-700 arası fiyatlar bu model yılı için olanların

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Easy easy plus paketleri için hatasız boyasız ise 670 700 arası ederi var bence.
1.4 easy 39 binde 2021 model ön tampon panjur felan değişti köpeğe çarpma sonucu onun haricindeki kusurları zaten şuan üstünde sürtürme kaybaklı kusurlar aklımda 650 bin var .
Araça geçenlerde 600 veren oldu az mı vermiş dersiniz

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
1.4 easy 39 binde 2021 model ön tampon panjur felan değişti köpeğe çarpma sonucu onun haricindeki kusurları zaten şuan üstünde sürtürme kaybaklı kusurlar aklımda 650 bin var .
Araça geçenlerde 600 veren oldu az mı vermiş dersiniz
Dediğin fiyata hızlı gider. 600 bence uygun. O fiyata vermezdim ben olsam. Fakat 660 670 arası yazıp 650'e bitirilebilir bence
Tampon değişmesi vs. Değer kaybettirmez

Dediğin fiyata hızlı gider. 600 bence uygun. O fiyata vermezdim ben olsam. Fakat 660 607 arası yazıp 650'e bitirilebilir bence
Tampon değişmesi vs. Değer kaybettirmez
Değerli yorumlarınız ve yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim.

Selam hocam, bugün ustaya sordum ön arka tampon boyanacak diyor pasta cila kurtarmaz dedi. Fiyat olarak da 8 bin söyledi 7 bine kadar düşüttürdüm. Sadece hasarlı bölgeyi boyarsam dedi tamponun diğer taraflarıyla ton farkı parlaklık farkı belli olur diyor. Sizin düşüncenizi de almak istedim fiyat yüksek mi dersiniz. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim

Aykut D.

80+ Gold
Eliniz yatkınsa kadınların kullandığı ojeden al renkler tutuyorsa onlarla lokal olarak kapat .

Merhaba arkadaşlar arabamda görsellerdeki çizikler var ama pek de belli olmuyor gibiler, arkadaki çizik bu akşam oldu geri geri giderken dar bi sokakta akşam duvara sürtürdüm aracı, sanayide veya serviste mi yaptırmalıyım ve tahmini kaça maal olur bu işlemler bana
Siyah yerleri ise ateş ile düzeltilir gibi tabi uzmandan destek almanız daha iyi olur .

Eliniz yatkınsa kadınların kullandığı ojeden al renkler tutuyorsa onlarla lokal olarak kapat .

Siyah yerleri ise ateş ile düzeltilir gibi tabi uzmandan destek almanız daha iyi olur .
Elim pek yatkın değildir hocam bu tarz işlere arka taraftaki tamponda biraz soyulmalar var pilastiğini kavlatmış yani

BURAKARMAĞAN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
burak armağan
Merhaba arkadaşlar arabamda görsellerdeki çizikler var ama pek de belli olmuyor gibiler, arkadaki çizik bu akşam oldu geri geri giderken dar bi sokakta akşam duvara sürtürdüm aracı, sanayide veya serviste mi yaptırmalıyım ve tahmini kaça maal olur bu işlemler bana
hocam ön taraftaki çizik dediğiniz şeyler pasta cila ile çıkar ama arka taraf çıkmaz gibi duruyor
hatta eşinizde dostunuzda pasta var ise elinize 1 adet sünger ve bez alınız arabanızın temiz olmasına dikkat edin lütfen ilk önce süngere biraz pasta sürün ve ilk başta yavaş yavaş daireler şeklinde yedirmeye başlayın çıkana kadar öyle devam edin ve baktınız bastırmadan çıkmıyorsa biraz bastırın çıkar hertürlü pasta işini yaptıktan sonra muhakkak uygulama yaptığınız bölgeyi yıkayın veya kuru bez ile siliniz

Aykut D.

80+ Gold
Elim pek yatkın değildir hocam bu tarz işlere arka taraftaki tamponda biraz soyulmalar var pilastiğini kavlatmış yani
Bendeki Corolla'ya sürten kişinin tampon boyası çıkmıştı (siyah) ovalayarak çoğu gitmişti derin çizikse lokal boyadan başka pek çözüm yok .

Top Bottom