Neler Yeni

Araç içi kamera aldım (70mai a500s-1)

vonaleee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
515
İsim
Gozalak
Arkadaşlar 1-2 aydır ufak ufak kamera arıyordum araç için...Fiyatlar günden güne artmaya başlayınca arayışı hızlandırdım...

baştan beri 360+ markasının hk 30 modelini almayı düşünüyordum hatta geçtiğimiz aylarda 1 kere aldım ama aldıktan sonra açıklamada yazan "ürün açılır kurulum yapılır wifiye bağlanırsa vs iade alınmaz" yazıyordu.
sordum müşteri hizmetlerine bozuk çıkarsa ne olacak peki değişim mi sağlıyorsunuz diye hayır değişim de olmuyor tamir ettiriyoruz dediler...

ya tüketici haklarından haberleri yok ya bilinçli olarak yapıyorlar...o aldığım hk30 kamerayı kargo şubesinden teslim almadan iade ettim..

bu hafta içinde de aynı markanın g500h 2 kameralı modelini araştırdım aynı iade alınmaz burada da yazıyordu ama bi şansımı deniyeyim diye çok düşündüm yine görüştüm yine tamir ettiririz cevabı aldım.fabrikasyon hata olursa değiştiririz dediler ama hatanın fabrikasyon olacağına onlar karar verecek belkide kullanıcı hatası diyecekler...sonuç olarak firmaya birtürlü güvenemedim....

sonunda yeter artık dedim iyi kötü bilindik markadır deyip xiomi almaya karar verdim.bikaç toutube videosu izledim görüntü kaltiesini beğendim.plaka okuma başarısını beğendim..

sonuç olarak teknosadan 70mai a500s-1 ön arka kamera setini aldım 2350 TL..naysla belki geri ödeme gelir emin değilim

aranızda bu kamerayı kullanan var mı merak ettim?

Receb İvedik

80+ Bronze
Hocam bende marketlerde satılan ucuz modelden var piranha marka olması lazım tam hatırlamıyorum. Kötü ışıkta güZel değil ama amaç burda fotoğraf çekmek değiş iş görüyor gayet ha 2350 lira verilir mi tartışılır

Oğuzhan'

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Oğuzhan
Bu kamera zamanında 700tl civarıydı yanlış hatırlamıyorsam (modeli farklı olabilir) almadığıma pişmanım.

vonaleee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
515
İsim
Gozalak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu kamera zamanında 700tl civarıydı yanlış hatırlamıyorsam (modeli farklı olabilir) almadığıma pişmanım.
bu değilde tekli uzun bir modeli vardı o 700 TL civarıydı bi aralar

ben de çok pişmanım.ama alamadığımız her gün daha da artıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bende marketlerde satılan ucuz modelden var piranha marka olması lazım tam hatırlamıyorum. Kötü ışıkta güZel değil ama amaç burda fotoğraf çekmek değiş iş görüyor gayet ha 2350 lira verilir mi tartışılır
4-5 sene önce onlardan da denedim aynalı modelleri vardı piranhanın...inanın yaşattığı sorunlar nerden bulaştım ben buna dedirtiyor...

bana da çok geliyor fiyat ama bu artık bir ihtiyaç 700 -1 m lik araçlara biniyoruz biri gelse çarpsa kendimi kanıtlayacağım diye sağda solda güvenlik kamerası aramak yerine kafamı yormam alırım kaydımı...

babama yıllardır işyerine güvenlik kamerası taktıralım diye ısrar ediyordum inatla istemiyordu en sonunda 3 sene önce habersiz taktırdım 1 hafta sonra hırsız girdi 15 binlik mal çaldı...kamerayı 2.5 bin e taktırmıştım ....böyle olaylarda gözünle görsende kanıt lazım. çalan adamı bulduk araya adam soktuk aldıklarını getir diye ben girmedim falan dedi önce kamera var kayıtlar bizde deyince getirmek zorunda kaldı...
z

Son düzenleme:

Receb İvedik

80+ Bronze
bu değilde tekli uzun bir modeli vardı o 700 TL civarıydı bi aralar

ben de çok pişmanım.ama alamadığımız her gün daha da artıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

4-5 sene önce onlardan da denedim aynalı modelleri vardı piranhanın...inanın yaşattığı sorunlar nerden bulaştım ben buna dedirtiyor...

bana da çok geliyor fiyat ama bu artık bir ihtiyaç 700 -1 m lik araçlara biniyoruz biri gelse çarpsa kendimi kanıtlayacağım diye sağda solda güvenlik kamerası aramak yerine kafamı yormam alırım kaydımı...

babama yıllardır işyerine güvenlik kamerası taktıralım diye ısrar ediyordum inatla istemiyordu en sonunda 3 sene önce habersiz taktırdım 1 hafta sonra hırsız girdi 15 binlik mal çaldı...kamerayı 2.5 bin e taktırmıştım ....böyle olaylarda gözünle görsende kanıt lazım. çalan adamı bulduk araya adam soktuk aldıklarını getir diye ben girmedim falan dedi önce kamera var kayıtlar bizde deyince getirmek zorunda kaldı...
z
Haklısınız hocam ama işin sonunda 500 tllik modelde 2500 tllikte hemen hemen aynı işe yarıyor en sonunda . Tabi ki pahalı olan her yönden kaliteli

Top Bottom