Neler Yeni

Araç temizlik ürün önerileri

Aaahmt

80+ Silver
Kurulama Havlusu olarak SmartBee öneririm kullanıyorum
Demir Tozu da SmartBee'den
Genel Temizleyici falan da ValetPro kullanıyorum
Lastik Parlatıcı K2 kullanıyorum
bunları öneririm gayet güzel markadır.
n11'den Valet Pro Genel Temizleyici - Classic All Purpose Cleaner 500ml seçtim! Milyonlarca ürün, kaçırılmayacak fırsatlarla sana gelir!

Hocam bu genel temizleyici iş gorur mu?
Torpido, kapilar ve koltuklarda ise yarar mi acaba?
Mesaj otomatik birleştirildi:

bunlar dandik oluyo hocam ya almican alırsanda iyisini alıcan bence bu malzemelerde
Kurulama bezi fikrinizi dikkate alacagim hocam teşekkür ederim. Biraz uyguna kacmak istiyorum çünkü araci yeni aldik borcumuz bir hayli çok 😀

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Mehmet Akif Özdal
n11'den Valet Pro Genel Temizleyici - Classic All Purpose Cleaner 500ml seçtim! Milyonlarca ürün, kaçırılmayacak fırsatlarla sana gelir!

Ürün güzel bununla temizledikten sonra yüzeye belli bir süre toz kondurmuyor ve parlaklık etkisi de var işe yarar tabi

4HMET678

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
360
İsim
ahmet taha çelenk

hocam valet pro her zaman iyidir ama ingiliz olduğundan fiyatları tuzlu siz bide smx ve titocara bakın ben titocar genel temizleyici kullanıyorum çok memnunum birde köpük olanlar var sıvı olanı 500 ml 225 tl idi ama ben daha kaliteli istiyorum diyosanız valet pro gibi markalar tercih edilir

4HMET678

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
360
İsim
ahmet taha çelenk
hayırlı olsun hocam araç neydi bu arada

Aaahmt

80+ Silver
hocam valet pro her zaman iyidir ama ingiliz olduğundan fiyatları tuzlu siz bide smx ve titocara bakın ben titocar genel temizleyici kullanıyorum çok memnunum birde köpük olanlar var sıvı olanı 500 ml 225 tl idi ama ben daha kaliteli istiyorum diyosanız valet pro gibi markalar tercih edilir
Şimdi inceliyorum hocam teşekkürler. Kurulama bezi öneriniz var mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Mehmet Akif Özdal

Kurulama bezi fikrinizi dikkate alacagim hocam teşekkür ederim. Biraz uyguna kacmak istiyorum çünkü araci yeni aldik borcumuz bir hayli çok 😀
buradan da bakabilirsin

4HMET678

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
360
İsim
ahmet taha çelenk
Şimdi inceliyorum hocam teşekkürler. Kurulama bezi öneriniz var mi?
hocam kaporta için büyük havlu diyorsanız bence 60a 90 alın en rahatı 50ye 70de yeter ama 60 90 kullanıyorum şuan keyfi bir başka smartbeeye bütçe yetiyorsa ona bakın birde spark vardı onlar 750 tl 60a 90ı onlarda iyidir

Honda civic 2017 rs paket 1.5 turbo, benzinli
maşallah hocam hayırlı olsun harbi jilet araba

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,126
Üyeler
152,823
Son üye
fie2