Neler Yeni

Aralık Ayında İndirim Görmek İstediğiniz Ürünleri Model Belirterek Yazın🔥

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

evoclkx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Evren Çelik
5+5kg dumbell setleri spor için :)

RaMorX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ramazan Ergen
Abi Öğrenciyim "Lenovo IdeaPad Gaming 3" tarzı Bi uygun fiyatlı Laptop İndirimi Olursa Sevinirim Taksit İle Almayı düşünüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Fırat Akbulut
Kral artık 3050 notebooklarda monster harici bir indirim bekliyoruz. Asus rog, acer nitro gibi seriler ve bunları almak isteyen kullanıcılarda var.
Monster'ın laptoplarında tüm bileşenler olabilecek en iyisi değil mi zaten neden Monster olmasın

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Fırat Akbulut
3050ti lı 10-15k arası bi laptop olursa müq olur
Piyasada zaten 10.000 üzeri 3050 laptop bulunuyor alabilirsin ama bence bu kart için bir laptopın 10.000 üzeri olması uygun fiyatlı değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Abi hepsiburadada bir ASUS ROG bir laptop paylaşmıştın 6,500 TL civarı olan o gelirse seviniriz fiyatı önemli değil ama indirime girsin
Onu hatırlıyorum gece paylaşmıştı bir diğeri de 7000'e 3050 Asustu :)

GazzeliAtalay

80+ Bronze
Dostlarım Aralık ayında da Kasım'da olduğu gibi instagram sayfamız üzerinden indirim şovu yapmayı planlıyorum. Sizlerden mümkünse marka model belirterek indirim görmek istediğiniz ürünleri yazmanızı istiyorum. Gelen çoğunluk isteğine göre ürünlere indirim konusunda markalarla konuşacağım. Sevgiler
Güzel bir corsair klavye 👌🏻👌🏻👌🏻

soze

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
AHMET KÜTÜK
Mekanik klavye , almaya değer bı markanın olursa düşünmeden Alacam

T.Alp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Tunaalp Kaçmaz
Dostlarım Aralık ayında da Kasım'da olduğu gibi instagram sayfamız üzerinden indirim şovu yapmayı planlıyorum. Sizlerden mümkünse marka model belirterek indirim görmek istediğiniz ürünleri yazmanızı istiyorum. Gelen çoğunluk isteğine göre ürünlere indirim konusunda markalarla konuşacağım. Sevgiler
Bence kulaklıklarda bi indirim patlar hem benim ihtiyacım var hem de çok pahalılar

SonEFsane

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
omer
Reis orta segment fiyat performans sistem bekliyoruz. Max 8k fiyat sistemde GTX 1660s olursa mükemmel olur

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,944
İsim
İbrahim Talha DEMİR
15k üstü laptop. Macbook olursa daha iyi olur. Bir de xbox gamepad.

Bugraa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
bugraa
Xiaomi redmi 9 alacağım abi 64 gb veyada 128 farketmez yapabilirsen bu ürüne indirim yapmanı istiyorum..

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX
asus rog gladius

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom