Neler Yeni

Arctic Freezer34 fan takamıyorum

AKeremS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Ahmet Kerem Sağlam
Elimde Arctic Freezer 34 işlemci soğutucu mevcut. Stok olarak 1 adet p12 fan bulunuyor. Ben bir adet daha p12 fan aldım ama fanı takmak için kullanılan tellerden olmadığı için takamıyorum. Fan sabitleme teli bulabilir miyim ya da nasıl fanı takabilirim?

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,697
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
Elimde Arctic Freezer 34 işlemci soğutucu mevcut. Stok olarak 1 adet p12 fan bulunuyor. Ben bir adet daha p12 fan aldım ama fanı takmak için kullanılan tellerden olmadığı için takamıyorum. Fan sabitleme teli bulabilir miyim ya da nasıl fanı takabilirim?
Mahalle bilgisayarcılarına sorabilirsin onlarda genelde oluyor o sabitleme tellerinden

bir de böyle bişey buldum işine yararsa bi bak

AKeremS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Ahmet Kerem Sağlam
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mahalle bilgisayarcılarına sorabilirsin onlarda genelde oluyor o sabitleme tellerinden

bir de böyle bişey buldum işine yararsa bi bak
Teşekkür ederim bilgisayarcılara bir sorarım. Attğınız ürün de işime yarasa bile 45tl ürün + 60 tl kargo var. 2 uyduruk tele 100 lira vermek çok da mantıklı gelmedi.

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Takma zaten 2.fan gerek yok 1 bilemedin 2 derece fark eder. Onun yerine kasanın arkasına ya da üste egsoz fanı olarak kullan uğraşma telle falan.

AKeremS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Ahmet Kerem Sağlam
Takma zaten 2.fan gerek yok 1 bilemedin 2 derece fark eder. Onun yerine kasanın arkasına ya da üste egsoz fanı olarak kullan uğraşma telle falan.
Farkındayım zaten 40 derecelerde çalışıyor ama takmak istedim. Kasanın yan camı açık olduğu için kasa fanı olarak kullanmayı da düşünmüyorum. Teşekkürler yine de.

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Farkındayım zaten 40 derecelerde çalışıyor ama takmak istedim. Kasanın yan camı açık olduğu için kasa fanı olarak kullanmayı da düşünmüyorum. Teşekkürler yine de.
Kasanın yan camı niye açık? 40 derece boştaki sıcaklığıdır heralde

AKeremS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Ahmet Kerem Sağlam
Kasanın yan camı niye açık? 40 derece boştaki sıcaklığıdır heralde
Evet boşta 30 40 derecelerde ama yük altında da çok ısnmıyor zaten. İçine HotWheels araba vb koyuyorum o nedenle açık sergilemek daha çok hoşuma gidiyor.

Top Bottom