Neler Yeni

ARCTIC Liquid Freezer III 360 öneri memnuniyet

amroth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kadir
Bütçe
6000
Merhaba herkese iyi akşamlar. Phanteks p600s kasa ve 5800xd işlemcim ve rtx 3070 tuf asus ekran kartım mevcut şuan thermaltek kule tipi soğutucum var. Oyunlarda uzun süre kullanımda 80 derece civarına çıkıyor. boşta 45-60 arası gidip geliyor. Arctic liquid freezer III geçmeyi düşünüyorum kullanan deneyen arkadaşlar memnunlar mıdır? Başka önerebileceğiniz uygun fiyatlı sıkıntı çıkarmayacak sıvı soğutucu tavsiyelerine açığım. Bahsettiğim soğutucunun kronik bir problemi var mıdır?

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Merhaba herkese iyi akşamlar. Phanteks p600s kasa ve 5800xd işlemcim ve rtx 3070 tuf asus ekran kartım mevcut şuan thermaltek kule tipi soğutucum var. Oyunlarda uzun süre kullanımda 80 derece civarına çıkıyor. boşta 45-60 arası gidip geliyor. Arctic liquid freezer III geçmeyi düşünüyorum kullanan deneyen arkadaşlar memnunlar mıdır? Başka önerebileceğiniz uygun fiyatlı sıkıntı çıkarmayacak sıvı soğutucu tavsiyelerine açığım. Bahsettiğim soğutucunun kronik bir problemi var mıdır?
Arctic bilinen ve tutulan bir marka ama sana hem hava basıncı, hem hava akışı hem pompa ve fan devri hem de fiyat olarak benim de kullandığım ve çok memnun olduğum bunu öneririm.

amroth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kadir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öneri için teşekkür ederim fakat hem marka bilinirliği hem arıza veya teknik problem sonrası destek ve çözüm bulmak konusunda kısıtlı bilgi olacağından büyük ihtimalle tercih etmeyeceğim.

nostra07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Rogue Agent
Yaklaşık 3 aydır Arctic Liquid Freezer III 360mm kullanıyorum ve herhangi bir problem yaşamadım. Bundan önce de II versiyonunu kullanmıştım sadece görüntüsü daha güzel olduğu için III'e geçtim. Bence gönül rahatlığıyla alabilirsin. İşlemcim 7800x3d full yükte 75 derece, oyunlarda 60 derece civarında sıcaklıklar veriyor. Kullandığım kasa Lian Li O11D Evo 7 adet İnfinity fan+3 adet sıvı soğutmanın kendi fanları. Bunlardan yola çıkarak karar verebilirsiniz. Tavsiyem sıvı soğutma pompasının hızını biraz düşürürseniz hem gürültüsü çok azalıyor hem de performansında herhangi bir kayıp olmadan mükemmel bir şekilde çalışıyor.

Vsermet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
522
İsim
Volkan
R5 5600 75 derecelerde çalışıyordu, arrctic 360 taktım 45 derece de çalışıyor aynı ortam da CS2 full ayarlarda. En ağır oyunlarda Max 57 görüyorum.

Qpre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Halil
Öneri için teşekkür ederim fakat hem marka bilinirliği hem arıza veya teknik problem sonrası destek ve çözüm bulmak konusunda kısıtlı bilgi olacağından büyük ihtimalle tercih etmeyeceğim.
Kasan uygunsa tercih edebilirsin kaliteli marka bende 240mm uygun oldugu için LF3 240mm siparişi verdim

amroth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kadir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yorumlarınız için teşekkür ederim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri