Neler Yeni

🔥İndirim 🔥🔥Arctic Liquid Freezer III - 360mm 4449 TL🔥🔥

nihatcebi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Nihat Çebi
Dün gece indirim paylaşılınca
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam kendi sitesinde suan mesela 360lık argb 90euro ek vergi falan cıkıyor mu gümrükle ugrasıyor muyuz yoksa amazon gibi direkt geliyor mu
ARGB olan modelini mi sipariş vermiştiniz hocam?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ferhat akdag
merhabalar bende msi s360 var lcd ekranlı ama memnun degilim 7800xd ile kullanıyorum sogutma onerısı olan varmı acaba ?

FatihC

80+
merhabalar bende msi s360 var lcd ekranlı ama memnun degilim 7800xd ile kullanıyorum sogutma onerısı olan varmı acaba ?
5800x3d işlemcim ile Arctic LF2 A-RGB modelini kullanıyorum ve çok memnunum. Gerek sessizliği gerekse soğutması çok iyi. Kesinlikle tavsiye ederim. LCD ekran istiyorsan onu bilemeyeceğim :) LF3'ü araştırmadım ama daha iyi diyorlar. İstiyorsan araştırabilirsin ama arkadaşım aldı ve o da çok memnun olduğunu söyledi. Ben araştırdığım zaman çok uzun araştırmıştım ve her yol buna çıkmıştı. Aldığım için hiç pişman değilim. Az önce sorduğunuz için 7800x3d ve 5800x3d sıcaklıklarına baktım seriden. 5800x3d daha çok ısınıyor gibi sanki ama ben gayet memnunum dediğim gibi. En kötü benim kadar performans alırsınız. Sizi tatmin edeceğine eminim.

Not: Arctic çalışanı değilim sadjfjsadfjasdf

KingDeViL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Cem
Neden memnun değilsiniz acaba ? Bende ekranlı ve işlemci fanlı sıvı soğutma almayı düşünüyorum. Zaten bildiğim bu msi ve birde asus ryujin var.

Zelrael

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
Enes Var
Neden memnun değilsiniz acaba ? Bende ekranlı ve işlemci fanlı sıvı soğutma almayı düşünüyorum. Zaten bildiğim bu msi ve birde asus ryujin var.
Deepcool mystique tekrar stoğa gelirse ona bak

hocam kendi sitesinde suan mesela 360lık argb 90euro ek vergi falan cıkıyor mu gümrükle ugrasıyor muyuz yoksa amazon gibi direkt geliyor mu
Vergi çıkar

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ferhat akdag
valla hocam rog kullandım daha ıyıdı ama msi da ısınma fazla diye dusunuyorum hemde kalıtelı terman macun kullanmama ragmen o yüzden sımdı yenı bır sogutma bakıyorum rog ryujın bunlar bızım ulkede gereksız pahalı malesef

5800x3d işlemcim ile Arctic LF2 A-RGB modelini kullanıyorum ve çok memnunum. Gerek sessizliği gerekse soğutması çok iyi. Kesinlikle tavsiye ederim. LCD ekran istiyorsan onu bilemeyeceğim :) LF3'ü araştırmadım ama daha iyi diyorlar. İstiyorsan araştırabilirsin ama arkadaşım aldı ve o da çok memnun olduğunu söyledi. Ben araştırdığım zaman çok uzun araştırmıştım ve her yol buna çıkmıştı. Aldığım için hiç pişman değilim. Az önce sorduğunuz için 7800x3d ve 5800x3d sıcaklıklarına baktım seriden. 5800x3d daha çok ısınıyor gibi sanki ama ben gayet memnunum dediğim gibi. En kötü benim kadar performans alırsınız. Sizi tatmin edeceğine eminim.

anladım hocam yok lcd ekran şart degil argb olsun yeter bakalım bir sogutma arayısındayım gamepower bıle lcd ekranlı sogutam cıkarmıs :)

galeyanageldim

80+ Bronze
Benim sipariş durumu

SİPARİŞİNİZ HAZIRLANIYOR. EN KISA SÜREDE KARGOYA TESLİM EDİLECEKTİR.​

olarak değişti
Kargoya verildi biraz önce

ARGB olan modelini mi sipariş vermiştiniz hocam?
Yok sipariş vermedim gümrük vs ugrastırıyosa almayacagım yok amazon gibiyse ödeme ekranında her seyin ücretini alıp işi bitiriyosa alırım arctic kendi sitesinden

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ferhat akdag
Kargoya verildi biraz önce

Yok sipariş vermedim gümrük vs ugrastırıyosa almayacagım yok amazon gibiyse ödeme ekranında her seyin ücretini alıp işi bitiriyosa alırım arctic kendi sitesinden
merhabalar siz nasıl sipariş verdiniz acaba yardımcı olurmusunuz o konuda

Atakankrn

80+
Bunun fiyatı yanlış olabilir ama şansınızı deneyin. Yeni çıkan model bu normalde 6000 civarı olması lazım fiyatı.

Kral 5499 diyor ama ?

jb_info

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kadir Bey
Daha iyi midir sorusunu kullanmayan bilmez. (iyi, kötü yalandır) ama bu ürünün fiyatı almak için iyi bir sebep. 13-14 nesil K serisi i7-İ9 kullanıyorsan bunlar bile yetmeyebilir.(işlemcinin gerçek performansına ulaşman için)
III seri II seriye göre iyi midir? ? Evet %2-4 aralığında performans farkı var en büyük avantaj anakartı soğutan büyük pompa fanı.
İade ürün değilse güzel fiyat.

İnteli soğutamıyoruz diyorlardı. Bu yüzden intel soğutucu braket bile çıkıyor kutudan.
Bu kez intel sorununu çözdüklerini iddia ediyorlar.
Fiyat normal geçtiğimiz ay yurtdışında şu fiyatlara satıldı. Anormal bir indirim değil yani ama bizim piyasa için çökülür.

Alıntıyı görüntüle
Bu fiyatlar lansman fiyatlarıdır çok yakında standart fiyatlarda satışa dönecekler.
Arctic kendi sitesinden türkiyeye gönderebiliyor mu?

Aynen o indirim bitti ama bir indirim gelirse be türkiyeye satış oluyorsa büyük avantaj olur tr satıcılarına göre fiyatta
Evet ilave 600/700 lira gümrük vergisi ödemek durumundasınız.
Arkadaşlar "Şunun yerine alınır mı?" veya "Alınır mı ?" sorularınıza tek bir cevap vereyim. Alınır. Onun yerine de alınır. Bu meret dünyanın en iyisi. Bundan iyisini bulmak için çok araştırıp, yine de LF2'den öteye gidemeyen biri olarak söylüyorum. (Özel yapılanlar hariç elbette :))

Not: Gerçekten büyük bir makine. Alırken kasanıza uygunluğunu kesinlikle kontrol edin.
Dünyanın en iyisi değil malesef sanırım en iyisi EKWB ! Ek-Nucleus serisi.

Argb versiyonunu buldum 5672tl
240 Black versiyonunun fiyatını gördünüz mü? ;)

Evet ilave 600/700 lira gümrük vergisi ödemek durumundasınız. Amazon gibi bir sistemleri yok gümrükten ürünü işlem yaparak almak gerekiyor.
Ek-Nucleus

5800X 5800x3d 7800 serisi gerçekten çok ısı üreten ürünler ve soğutmak oldukça güç. Bunun karşılaştırması yapılıp youtube de yayınlayacak arkadaşımız. LF III vs EK-Nucleus Bakalım ne olacak.

Xef1ONYX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Gökalp Yentür

DHL ile gönderiyorlar Türkiye'de de PTT ile geliyor. Kargo ücretini (30 euro) peşin alıyorlar ancak PTT'ye gümrük ücreti ben 510 TL ekstra ödedim teslim alırken. Yaklaşık 2 haftada geliyor. Gümrük vs uğraşmıyorsunuz.
Ekran görüntüsü 2024-04-18 100649.png

1713424271591.png

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,574
Üyeler
141,725
Son üye
Swex17k
Top Bottom