Neler Yeni

arctis 3 , 5 , 7 arasında seçim yapamadım.

Mr.Cody

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Emirhan Ceyran
Bütçe
10000
geçenlerde bi kulaklık aldım. Normalde arctis 7+ alacaktım fakat forumda birisi bana cloud 3 wireless in katbekat daha iyi olduğunu söylemesinin üzerine o kararımdan vazgeçip cloud 3 wireless aldım. Fakat pişman olup 23 gün ardından iade ettim çünkü katlanamadım. Kulaklığın ses kalitesinin benim eski kulaklığım olan James Donkey 008'den farkı yok resmen. Zaten deri padlerinden dolayı da kışın bile terletiyordu (bu kişiden kişiye değişir bunu pas geçiyorum.)
Konumuza gelecek olursak,
Tekrar bir kulaklık arayışına girdim bu sefer arctis serilerinde kararlıyım fakat çok para vermek istemiyorum artık cloud 3 kalitesizliğini gördükten sonra. Arctis 3 5 7 arasındaki farklar nelerdir aralarındaki fiyat farkına değer mi? Eskisi gibi hard rekabetçi oyunlar oynamaktansa ekiple chill oyunlar oynayacağım. Sizce neyi tercih etmeliyim?

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,042
İsim
Kerem Çavuş
Arctis 7x+ ses kasma hariç her açıdan tatmin eder , ses kasma olayını da uygulamadan belirli bir modu seçince fena olmuyor , hyperxten de ses kasma hariç bir beklentinin olmaması lazım öyle bir marka bana göre

Mr.Cody

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Emirhan Ceyran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arctis 7x+ ses kasma hariç her açıdan tatmin eder , ses kasma olayını da uygulamadan belirli bir modu seçince fena olmuyor , hyperxten de ses kasma hariç bir beklentinin olmaması lazım öyle bir marka bana göre
kesinlikle katılıyorum hyperx konusunda. Bilinçsiz bir şekilde aldım ekolayzer ayarını bile kendimiz yapamıyoruz. Peki 7x+ değil de 3 ü tercih etsem ne kaybederim?
Mesaj otomatik birleştirildi:

sitelerde hep teknikten bahsediliyor teknikten çok anlamam o sebepten sordum

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,042
İsim
Kerem Çavuş
kesinlikle katılıyorum hyperx konusunda. Bilinçsiz bir şekilde aldım ekolayzer ayarını bile kendimiz yapamıyoruz. Peki 7x+ değil de 3 ü tercih etsem ne kaybederim?
Mesaj otomatik birleştirildi:

sitelerde hep teknikten bahsediliyor teknikten çok anlamam o sebepten sordum
3 hakkında hiçbir fikrim yok ,steel tarafında arctisle birlikte nova serisine de bir bak

Tejaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Teja
En kötü serilerden biri cloud

xTURANN

80+ Bronze
Cloud 2'de nasıl bilmiyorum ama, 3'te programı kurmana gerek yok. Çünkü ekstra neredeyse hiçbir şey katmıyor.
Ben Cloud III Kablolu kullanıyorum uzun süredir, çok memnunum.

Corsair'a bakmanızı öneririm.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,962
Üyeler
149,299
Son üye
Boşadam16
Top Bottom