Neler Yeni

Çözüldü✓ Arena muadil razer barracuda x ürün hakkında

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,712
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,712
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler

Equa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Berkay
İmha etmeni isteyip yenisini yollayabilirler BELKİ.
Stoklarınızda şuan kablosuz olarak verebilecek muadil/üst model ürün varmı ve RZ04-03230100-R3M1 bu ürün BlackSharkın hangi modeli?
Ayrıca 03/08/2023 tarihinde Razer destek ile iletişime geçtiğinde bana yardımcı olabileceklerini ama ürünün elimde olması gerektiğini söylediler Razer'ın Türkiye distribütörü olarak benim yaptığım gibi sizde iletişime geçemiyor musunuz muadil/üst model ürün
için ?

Arena müşteri hizmetlerine bu maili gönderdim bakalım cevapları ne olucak

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,712
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Stoklarınızda şuan kablosuz olarak verebilecek muadil/üst model ürün varmı ve RZ04-03230100-R3M1 bu ürün BlackSharkın hangi modeli?
Ayrıca 03/08/2023 tarihinde Razer destek ile iletişime geçtiğinde bana yardımcı olabileceklerini ama ürünün elimde olması gerektiğini söylediler Razer'ın Türkiye distribütörü olarak benim yaptığım gibi sizde iletişime geçemiyor musunuz muadil/üst model ürün
için ?

Arena müşteri hizmetlerine bu maili gönderdim bakalım cevapları ne olucak
BlackShark V2 işte model kodunu girince çıkıyor zaten.

Equa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Berkay
İki ayrı kodda v2 var piyasada satılan başka bir kod

Equa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Berkay
BlackShark V2 işte model kodunu girince çıkıyor zaten.
Merhaba,

Distribütör firma olduğumuz tek bir adet temin etme gibi bir ihtimalimiz yoktur. Yurt dışından adetli olarak ürünler gönderilmektedir. İlgili ürünün herhangi bir şekilde alt model ya da üst modeli stoklarda yoktur.

RZ04-03230100-R3M1 model kodlu ürün Blackshark V2 + USB Mic Enhancer şeklinde geçmektedir.

Razerın distribütörü bunlar değilse kim incehesaptan razer dav2 pro aldım o da arena belgeli

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,712
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Merhaba,

Distribütör firma olduğumuz tek bir adet temin etme gibi bir ihtimalimiz yoktur. Yurt dışından adetli olarak ürünler gönderilmektedir. İlgili ürünün herhangi bir şekilde alt model ya da üst modeli stoklarda yoktur.

RZ04-03230100-R3M1 model kodlu ürün Blackshark V2 + USB Mic Enhancer şeklinde geçmektedir.

Razerın distribütörü bunlar değilse kim incehesaptan razer dav2 pro aldım o da arena belgeli
Olduğumuz diyor zaten. Stokta yoksa bir kişi için ürün getiremeyiz diyor. Toptan alır onlar yüzlerce.

Equa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Berkay
Olduğumuz diyor zaten. Stokta yoksa bir kişi için ürün getiremeyiz diyor. Toptan alır onlar yüzlerce.
Hocam ne dersiniz blacksharkı alyım fiyatları ikisininde aynı nerdeyse fiyat bakımından zararım yok gibi mahkeme ile uğraşmaya değer mi ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Barracuda aynı sorunda ikinci gidişi yine barracuda verirler ürün gelirse bir dahaki soruna garantiside olmaz 2022 versiyondada var galiba aynı sorun blacksharkın bilinen bir sorunu var mı ?

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,712
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Hocam ne dersiniz blacksharkı alyım fiyatları ikisininde aynı nerdeyse fiyat bakımından zararım yok gibi mahkeme ile uğraşmaya değer mi ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Barracuda aynı sorunda ikinci gidişi yine barracuda verirler ürün gelirse bir dahaki soruna garantiside olmaz 2022 versiyondada var galiba aynı sorun blacksharkın bilinen bir sorunu var mı ?
Kablosuz olması kırmızı çizgin değilse alabilirsin ses kalitesi olarak o da üst seviye zaten.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
918,361
Üyeler
142,406
Son üye
Egext
Top Bottom