Neler Yeni

Çözüldü✓ ARGB Denetleyici Önerisi

Dravdan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Mustafa Salih Akdemir
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Arkadaşlar merhaba,

NZXT H7 Flow White kasa aldım, fakat kasa RGB olan model değil. Haliyle içinde rgb fan ve controller yok. deepcooldan 3pin 6 adet argb destekli fan sipariş ettim bu yüzden sıra geldi ARGB kontrolcüye. ama ne alsam nasıl alsam ya da hangisini alırsam uyumlu olur işimi görür bir türlü karar veremedim. ana kartım : Asus ROG Strix B650-A Gaming WiFi AMD B650 AM5 DDR5 6400

codcubiri

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Ömür
Arkadaşlar merhaba,

NZXT H7 Flow White kasa aldım, fakat kasa RGB olan model değil. Haliyle içinde rgb fan ve controller yok. deepcooldan 3pin 6 adet argb destekli fan sipariş ettim bu yüzden sıra geldi ARGB kontrolcüye. ama ne alsam nasıl alsam ya da hangisini alırsam uyumlu olur işimi görür bir türlü karar veremedim. ana kartım : Asus ROG Strix B650-A Gaming WiFi AMD B650 AM5 DDR5 6400
Anakartında giriş var zaten bütün kabloları tek bir uçta birleştirip anakarta takıcaksın

Dravdan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Mustafa Salih Akdemir
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anakartında giriş var zaten bütün kabloları tek bir uçta birleştirip anakarta takıcaksın
anakartımda giriş olduğu için kontrolcü almama gerek yok yani, çoklayıcı mı almam lazım sadece?

codcubiri

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Ömür
anakartımda giriş olduğu için kontrolcü almama gerek yok yani, çoklayıcı mı almam lazım sadece?
Evet çoklayıcı lazım fanların kutusundan çıkıyodur büyük ihtimalle sipariş ettiğin fanların linkini atarmısın

Dravdan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Mustafa Salih Akdemir
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Evet çoklayıcı lazım fanların kutusundan çıkıyodur büyük ihtimalle sipariş ettiğin fanların linkini atarmısın

coolermaster olanı egzoz fan olarak kullanacağım, deepcool olanın 3 tanesi kasanın ön paneline 3 tanesini de deepcool lt720 360mm sıvı soğutmanın radyatöründe kullanacağım

codcubiri

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Ömür
coolermaster olanı egzoz fan olarak kullanacağım, deepcool olanın 3 tanesi kasanın ön paneline 3 tanesini de deepcool lt720 360mm sıvı soğutmanın radyatöründe kullanacağım

Lt720 nin kendi fanları var zaten

Dravdan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Mustafa Salih Akdemir
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji

codcubiri

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Ömür
fanlar rgb destekli değil, sadece soğutucu blok rgb o yüzden aldım. 2 adet beyaz nzxt ve 3 adet beyaz deepcool 120mm fanı da satacağım
Tamam sipariş ettiğin deepcool fanlardan zaten kablo çoklayıcı çıkıyodur argb kontrolcüye gerek yok anakartında zaten 3 tane argb girişi var

Dravdan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Mustafa Salih Akdemir
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Tamam sipariş ettiğin deepcool fanlardan zaten kablo çoklayıcı çıkıyodur argb kontrolcüye gerek yok anakartında zaten 3 tane argb girişi var
hocam valla çok teşekkür ederim, sabahtan beri araştırmaktan kafayı yemiştim.

freygasm

80+ Gold

Dravdan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Mustafa Salih Akdemir
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji

freygasm

80+ Gold
hocam benim de konu hakkında bilgim yoktu, o yüzden yardım almak durumunda kaldım
Ben kontrolcü olmadan çalışmıyor diye biliyorum. Kontrolcü önermeye gelmiştim hatta bütçen dahilinde.

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,629
İsim
Emir
Konuyla Alakasız Mesaj / Spam
Ben kontrolcü olmadan çalışmıyor diye biliyorum. Kontrolcü önermeye gelmiştim hatta bütçen dahilinde.
hocam konusu açılmışken sorayım dedim biostar a520mh anakartım var ve kasam DarkFlash DK150 Black 650W 80+ Bronz 3x120mm Rainbow Mid. Tower Kasa rgb kontrolcusu yok diye biliyorum anakartımda ve kasamda argb fan yok argb fan almayı düşünüyorum kontrolcüyü nasıl bağlayacağım ve kontrolcüde normal kumanda al gitisn kafasında mı olmamız gerek yoksa dikkat etmemiz gereken bir şey var mı
argb fan linki https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=14149 daha f/p var mı bilmiyorum

Top Bottom