Neler Yeni

Çözüldü✓ ARGB Denetleyici Önerisi

freygasm

80+ Gold
hocam konusu açılmışken sorayım dedim biostar a520mh anakartım var ve kasam DarkFlash DK150 Black 650W 80+ Bronz 3x120mm Rainbow Mid. Tower Kasa rgb kontrolcusu yok diye biliyorum anakartımda ve kasamda argb fan yok argb fan almayı düşünüyorum kontrolcüyü nasıl bağlayacağım ve kontrolcüde normal kumanda al gitisn kafasında mı olmamız gerek yoksa dikkat etmemiz gereken bir şey var mı
Anakartında argb soketi yok diye biliyorum. Şimdi iki seçenek var ; eğer sadece belirli renkler, efektler kullanmak senin için okeyse kumandalı alıp geçebilirsin. Ama renkler, efektler konusunda sınırın olmasını istemiyorsan, oyunlara senkron argb, müziğe tepki veren efektler gibi şeyler istiyorsan usb 2den bağlanan bir kontrolcü alman lazım. Razer chroma argb controller var bu işi yapan, cooler masterin da vardı.

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,629
İsim
Emir
Anakartında argb soketi yok diye biliyorum. Şimdi iki seçenek var ; eğer sadece belirli renkler, efektler kullanmak senin için okeyse kumandalı alıp geçebilirsin. Ama renkler, efektler konusunda sınırın olmasını istemiyorsan, oyunlara senkron argb, müziğe tepki veren efektler gibi şeyler istiyorsan usb 2den bağlanan bir kontrolcü alman lazım. Razer chroma argb controller var bu işi yapan, cooler masterin da vardı.
1706274550891.png

bundan bahsediyorsunuz değil mi?
Ben sadece kumandadan bahsettim aslında sese duyarlı falan onlar ileride yaparsam yaparım şu anlık gerek yok gibi normal efektler tarzından bahsediyorum şu anda kumandayı sipariş edicem fakat dikkat etmem gereken bir şeyi var mı+ olarak kumanda otomatik mi fanları kontrol edicek?

freygasm

80+ Gold
Alıntıyı görüntüle
bundan bahsediyorsunuz değil mi?
Ben sadece kumandadan bahsettim aslında sese duyarlı falan onlar ileride yaparsam yaparım şu anlık gerek yok gibi normal efektler tarzından bahsediyorum şu anda kumandayı sipariş edicem fakat dikkat etmem gereken bir şeyi var mı+ olarak kumanda otomatik mi fanları kontrol edicek?
Bu değil, bunun usb2 girişlisi vardı.

freygasm

80+ Gold

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,629
İsim
Emir
Kumanda değil kumandalı argb kontrolcü sip ediceksiniz. Kontrolcüye takılan fanları kumanda ile kontrol edebiliyorsunuz.
peki tavsiye ettiğinz bir ürün var mı yoksa en ucuzunu alıp geçeyim mi

freygasm

80+ Gold
peki tavsiye ettiğinz bir ürün var mı yoksa en ucuzunu alıp geçeyim mi
Aliexpresste en uygun ve çeşitlilik oluyor. Hepsi aynı görevi görüyor 3-5model hariç. Modifiye malzemecisine de bakabilirsiniz.

Dravdan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Mustafa Salih Akdemir
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Ben kontrolcü olmadan çalışmıyor diye biliyorum. Kontrolcü önermeye gelmiştim hatta bütçen dahilinde.
Hocam yardıma açığım tıkandım çünkü, çok sevinirim bütçe önemli değil. Cihazım güvende olsun yeterli

freygasm

80+ Gold
Hocam yardıma açığım tıkandım çünkü, çok sevinirim bütçe önemli değil. Cihazım güvende olsun yeterli
Ben razer kullanıyorum en iyilerden diyebilirim. Sınırın kalmıyor.

Dravdan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Mustafa Salih Akdemir
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Top Bottom