Neler Yeni

[Arkadaş Draması] 3 Yıllık En İyi Arkadaşım Benden Nefret Ettiğini söyledi

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,825
İsim
Akın Taşkan
Güncelleme
Bayramda bayramını kutladım ve her şey normale döndü. Şimdilik hiç konusunu açmıyorum ama hâlâ anlam veremiyorum birden böyle küsmesine. Belki ileride açarım konusunu.

Rakunabii

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
658
İsim
durden
muhtemelen 11. veya 12. sınıfsın salla gitsin insanlar her şeyi çok takıyor andrew tate dinle kendini hayatın ortasına koy bugatti almak için çalış zengin ol sülalede oğlun ne iş yapıoyo demicekler oğlunun bugattisi güzel dicekler ok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güncelleme
Bayramda bayramını kutladım ve her şey normale döndü. Şimdilik hiç konusunu açmıyorum ama hâlâ anlam veremiyorum birden böyle küsmesine. Belki ileride açarım konusunu.
knk sen ne arlanmazsın birini ne kadar kovalarsan o kadar kaçar adam seni sitemiyom demiş hala niye koynuna sokulmaya çalışıyon yol versene

Kara*

80+ Silver
Karakteri tavrı nasıl bilmiyoruz ama baya ciddi yazıyor galiba sana bence bekleme detayı öğren baktın olmuyor eyvallahı çek manitin bu kadar derdini çekmezsin bunu niye önemsiyon saçma sapan nedeni varsa bitir uğraşma soğuk yapıyor baya

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Arkadaşlıklarda Süre önemli değil, ne kadar iyi tanıdığın önemli. Ben 9 yıllık arkadaşımı iyi tanıyamadım mesela, o da benim eşekliğim, ya da o değişti.

pekcevik

80+ Gold
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,637
İsim
Mert Pekçevik
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Bilgisayarları
Instagram
pekcevikk
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199142548828/
Discord
bigg papi locsta
Arkadaşlar, 3 yıldır tanıştığımız ve lisedeki ilk arkadaşlarımdan biriyle geçen hafta küstük. Geçen hafta çarşamba oldu sanırım. Perşembe günü gittim yanına ama s. git vs. dedi kovdu üstelemedim. Cumartesi zurna gömmeye gidecektik kurstan sonra. Kurstayken gönlünü alır zurnayı ısmarlarım hâllederim demiştim. Kursa gelmedi, mesaj attım yetmez mi bu kadar bir konuşalım derdin neyse çözelim yakışmıyor vs. yazdım. Umrunda olmadığımı ve tüm davranışlarımdan nefret ettiğini belirtti.

En son bu browni yiyordu. Ben de "Bana versene la" dedim. Bu da "Hayır ya benim" dedi ben de güldüm şaka yapıyordum. Sonra teneffüs sonunda masaya bırakmıştı ben de kaptım kaçtım komiklikler şakacıklar. Ertesi teneffüs getirecektim ama son 2 dersti uyuya kaldım götüremedim okul çıkışı da yetişemedim gitmişti. Yarın ilk teneffüs gidip verim dedi işte s. git falan dedi konuşmadı zorlamadım.

Biraz bekliyeyim dedim olay durgunlaşsın sonra tekrar konuşmayı deneyeceğim. Ha browniyi de yemedim duruyor :D

Benim sormak istediğim, bu belli ki bir şeye darılmış en son olay kıvılcık niteliğinde harlamış. Ama 2 gün önce sonuna kadar arkadaşız di mi evet falan yazdı. Şey diom ortalık sizce yeterince durulmuş mudur? Bu konuşmanın ss'inin atıp gülen yüz atmayı düşünüyorum siz ne yapardınız?
Kanka çocuk seni umursamıyo sen neden ezik gibi üstüne gidiyon sende yol ver olsun bitsin

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Güncelleme
benim sınıftan bir çocuk konuşmamaya başladı umrumda değil herkesi mutlu etmek malum kişilerin işidir

leaker001

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Mehmet uygur
0 samimiyet.

jımalya

80+ Bronze
okumaya usendim ama 8 yillik arkim kiz meselesi yuzunden benle iletisimi kesmisti

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
923,493
Üyeler
143,643
Son üye
HalilMert9
Top Bottom