Neler Yeni

Arkadaş ortamım yok/Sevgilim yok/Ben nerede hata yapıyorum? Abi tavsiyesi lazım

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,928
İsim
uwu
Hocam yalnızlık canına tak etti 16 senedir millet yarın sevgililer gününde ne hediye alsam diye düşünüyor benimde böyle derdim olsun ya resmen hshhs

Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam enstrüman çalmayı sevmem pek
hocam bende aynıyım yaşıtlarım çorap değiştirir gibi sew değiştiriyor ben 1 tane olmadı bile

biz dürüst ve ciddi insan arıyoruz onlar bu işleri mutlu olmaktan çıkartıp vakit geçirmek amacıyla yapıyor kısaca bu yaştaki kızların çoğu bip.
Bir şey söylemek istiyorum ben 14 Şubat Sevgililer Günü saçmaladığını hiç önemsemiyorum benim için çok saçma bir gün. Çünkü bir insan sevdiğini ve değer verdiği insanı sadece yılda bir kereye özel olarak sevmez, her gün severim, içten, gönülden... Seven zaten sever Muharrem'cim! Sevginin şovu olmaz :) ben çok gereksiz görüyorum böyle günleri.
kız olsam seni seçerdim pikaçu !

egle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
360
İsim
Eagle
İyi hadi ekle bakalım istek attım, ismim Burak
Kabul ettim sağolasın mesaj atabilirim demi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam bende aynıyım yaşıtlarım çorap değiştirir gibi sew değiştiriyor ben 1 tane olmadı bile

biz dürüst ve ciddi insan arıyoruz onlar bu işleri mutlu olmaktan çıkartıp vakit geçirmek amacıyla yapıyor kısaca bu yaştaki kızların çoğu bip.

kız olsam seni seçerdim pikaçu !
E pikaçu gurubdan ayrıldı

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,946
İsim
tümen dağ
Konuyu ben açmadım bilginiz olsun sonradan multı hesap demeyin
Yaş 24 aynısı yarın 14 şubat amma herkes o hayalindekiler gibi değil
Bu çocuk aynı ben yağ

egle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
360
İsim
Eagle

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,946
İsim
tümen dağ

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Sen benim 3-4 sene önce ki halimsin. Yardım etmek isterim, kendi tecrübelerimden yola çıkarak.

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,584
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
Bence bunların temel sebebi ne biliyor musun kardeşim, insanları gereğinden fazla gözünde büyütüyorsun. Biraz rahat ol

• Üzgün
Reaksiyonlar: egle

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
  • Beğen
Reaksiyonlar: egle

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Evet evet her zamanki gibi forumda dolaşırken sıradan olarakdan gördüğünüz yalnız kalan insarlardan biriyim bende...
Neden böyle bilmiyorum hiç arkadaşım olmadı,kız kankam olmadı,agam olmadı, ortamım olmadı,gel dışarıya çıkalım diyen olmadı ben hep bu dediklerimi yapanları izledim ve imrendim ama benim olmuyor tahminen boyum 1.78 1.80 filan 16 yaşındayım ve yine tahminen 76 kilo filan vardır tipimmi yok desem bilmiyorum o Allah vergisi ama bu yaşa kadar 1 tane bile arkadaşım olmazmı ya ortamlara karışmaya çalışıyorum kendimi belli etmeye çalışıyorum tek başıma cafelere gidiyorum burger King de filan takılıyorum para derdim yok çok şükür ama yalnızım ve bu beni içten içe yiyor okul desen okul hayatım sadece mesemde haftada 1 gün gidiyorum oradanda bile bile 1 arkadaş edinmiyorum hepsinin kanı bozuk kızlar desen oradaki erkeklerle takıldıları için pekde bir farkli değiller
Benim babam su tesisatçısı ve onlayım bu mesem bittiğinde hem ustalık hemde lise diplomasını alacağım neyse geçen gün babamla işteyim kapıyı yaşıtım bir kız açtı çalışırken beni izliyordu hissediyordum(6.hissim baya kuvvetlidir benim) ya insan bir bıçak istemekden utanırmı ben utandım ve de elim ayağıma dolaştı çok kötü bir gündü benim için ne yapayım ahali lütfen bir tavsiye verin psikolojik destek al deneyin zaten ailem bana en iyi desteği veriyor tek sıkıntı bende ben tipimdem böyle olduğunu düşünüyorum tipimi merak edenler istek atabilir ve bu rezilliği görebilirsiniz Instagram:mhrmince_42
5-6 yıl dışlanan sevgili işlerine karışmamış bir insan olarak sana söyleyeyim.
Olmuyorsa o zaman olmuyordur.
Dostum başta o yaşta sevgili olan bir iki istisna hariç hayır gelmiyor merak etme.
Arkadaş meselesi ise ben ilk arkadaşımı lisede buldum sonradan ise 11.sınıfta arkadaşlar edindim.
Kısacana bunlar zamanla olacak şeyler sakin ol ve hayatına bak .
Zamanla olacak bunlar sıkma kendini ama lütfen bunları yapacağım diye bin takla atma olan sana olur.

Top Bottom