Neler Yeni

Arkadaşa Mini İtx Sistem toplama

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Talha Kerem
Bütçe
70000
Öncelikle arkadaşım seyahat ettiği için çok laptop alacaktı fakat laptop çok içine sinmedi ve mini itx bir sistem alma kararı aldı bütçesi Max: 70K Bu bütçeye monitör dahildir olabilecek en iyi sistemi istiyor. siz Ne Önerirsiniz ?

eyupe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Eyüp Ensar Candaroglu
Öncelikle arkadaşım seyahat ettiği için çok laptop alacaktı fakat laptop çok içine sinmedi ve mini itx bir sistem alma kararı aldı bütçesi Max: 70K Bu bütçeye monitör dahildir olabilecek en iyi sistemi istiyor. siz Ne Önerirsiniz ?
laptop almamasının sebebi nedir 70 k ya güzel laptoplar bulabilir aslında

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,291
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601
Laptop istemiyor sebebini bende bilmiyorum.Arkadaşım biraz sıkıntılı
Aslında konunun uzmanıyım, ps4 den bile küçük hacimli kasa toplamışlığım var ama sıkıntılı elemanlara yardım etmek tam bir çile oluyor...

eyupe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Eyüp Ensar Candaroglu
Laptop istemiyor sebebini bende bilmiyorum.Arkadaşım biraz sıkıntılı
sıkıntılı demiyelim de kararsız diyelim bence bu laptopu alabilir çünkü performans açısından aynı fiyatlı bir itx sisstemin önüne geçer bu laptop

Mesaj otomatik birleştirildi:

Aslında konunun uzmanıyım, ps4 den bile küçük hacimli kasa toplamışlığım var ama sıkıntılı elemanlara yardım etmek tam bir çile oluyor...
hocam toplar mısın bana ya güzel bir tane Allah aşkına

Phanzox

80+ Silver
Türkiyede mini ıtx parçalar çok pahalı ve kısıtlı. Laptop daha mantıklı olur. Yada yurt dışından parça alabilme imkanınız var mı?

eyupe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Eyüp Ensar Candaroglu
Türkiyede mini ıtx parçalar çok pahalı ve kısıtlı. Laptop daha mantıklı olur. Yada yurt dışından parça alabilme imkanınız var mı?
yurt dışından alırız da fiyat sıkıntı hocam vergi girmesin bize

Phanzox

80+ Silver
yurt dışından alırız da fiyat sıkıntı hocam vergi girmesin bize
var ama sıkıntı çıkmasın hocam şimdi vergi vb.
İşte vergide sağlam bir şey çıktığı için laptop daha mantıklı. Alınabilecek adam akıllı anakart bile 8k.
:D

eyupe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Eyüp Ensar Candaroglu
İşte vergide sağlam bir şey çıktığı için laptop daha mantıklı. Alınabilecek adam akıllı anakart bile 8k.
hocam ne diyeceğimi bilmiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Talha Kerem
hocam peki üst seviye bir sistem olmasa orta yüksek arası bir şey olsa. örneğin DDR 5 olmasa

eyupe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Eyüp Ensar Candaroglu
hocam peki üst seviye bir sistem olmasa orta yüksek arası bir şey olsa. örneğin DDR 5 olmasa
hocam o zaman adamın dediği laptop seçeneği daha mantıklı hem daha iyi performans gösterir
Mesaj otomatik birleştirildi:

bence arkadaş laptopu alsın birde monitör klavye alsın yeter

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,054
Üyeler
140,755
Son üye
gnine
Top Bottom