Neler Yeni

arkadaşlar bu arabayı alıyorum ne diyorsunuz

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Ramazan Ülker
Bütçe
300000
arkadaşlar kusura bakmayın çok konu açıyorum araba için farkındayım ama inşallah bu son olur neyse https://www.sahibinden.com/ilan/vas...e-otomatik-vites-benzin-lpg-1144731290/detay/ linkteki aracı bir tanıdık öneriyor ayağını keser yerden diyor vallahi artık her sabah soğukta durakta otobüs beklemekten yoruldum neyse ne düşünüyorsunuz ben çok anlamıyorum yarın almaya gidiyorum arabayı verilir mi bu para yani en son sıfır araba galeri ziyaretimden sonra bu para maalesef ki artık bedava gibi geliyor ileride sorun çıkartırmı bu araç cliolar çıkarmaz deniyor da yine de anlayanlara sorayım dedim

McQueen95

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
750
İsim
ömer eren ilkaya
Instagram
Erenilkaya
Steam
McQueen
Twitter
bayanmayanbay
Discord
bayanmayanbay#2566
arkadaşlar kusura bakmayın çok konu açıyorum araba için farkındayım ama inşallah bu son olur neyse https://www.sahibinden.com/ilan/vas...e-otomatik-vites-benzin-lpg-1144731290/detay/ linkteki aracı bir tanıdık öneriyor ayağını keser yerden diyor vallahi artık her sabah soğukta durakta otobüs beklemekten yoruldum neyse ne düşünüyorsunuz ben çok anlamıyorum yarın almaya gidiyorum arabayı verilir mi bu para yani en son sıfır araba galeri ziyaretimden sonra bu para maalesef ki artık bedava gibi geliyor ileride sorun çıkartırmı bu araç cliolar çıkarmaz deniyor da yine de anlayanlara sorayım dedim
renault yerine peugeot duşunebilirsin 206 107 vb kasalar bu cliolar çok çirkin

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

Fiyat baya iyi, km yüksek bu yüzden sizin alırken iyi bir motor ve şanzıman ustası görmeniz lazım. Arabayı lifte kaldırıp incelemelisiniz. çürük çarık varmı bakın eğer her şey okeyse alınır.

McQueen95

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
750
İsim
ömer eren ilkaya
Instagram
Erenilkaya
Steam
McQueen
Twitter
bayanmayanbay
Discord
bayanmayanbay#2566
ve bu yıldaki araçları otomatik almamaya çalış çok hassaslar şanzımandan çok çekersin

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Ramazan Ülker
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fiyat baya iyi, km yüksek bu yüzden sizin alırken iyi bir motor ve şanzıman ustası görmeniz lazım. Arabayı lifte kaldırıp incelemelisiniz. çürük çarık varmı bakın eğer her şey okeyse alınır.
sağolun hocam iyi bir usta mı exper mi çözer bu işi peki yoksa her ikisi mi lazım inanın hiç anlamıyorum

McQueen95

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
750
İsim
ömer eren ilkaya
Instagram
Erenilkaya
Steam
McQueen
Twitter
bayanmayanbay
Discord
bayanmayanbay#2566
hocam sağol önerin içinde çirkinlikten ziyade araba nasıl dış görünüşe önem verecek kadar zengin değilim
aynı paraya daha güzel görüneni daha kullanışlı ve masrafsız olanı varken neden çirkin ve sorunluyu alacaksın

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Ramazan Ülker
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ve bu yıldaki araçları otomatik almamaya çalış çok hassaslar şanzımandan çok çekersin
benim için manuel sorun değil ama kız kardeşim otomatik istiyor o da benim gibi yollarda süründüğü için onunda kullanması için otomatik alıyoruz

McQueen95

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
750
İsim
ömer eren ilkaya
Instagram
Erenilkaya
Steam
McQueen
Twitter
bayanmayanbay
Discord
bayanmayanbay#2566
benim için manuel sorun değil ama kız kardeşim otomatik istiyor o da benim gibi yollarda süründüğü için onunda kullanması için otomatik alıyoruz
he o zaman iş değişir hocam otomatiğe bakın bir şey diyemem

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
sağolun hocam iyi bir usta mı exper mi çözer bu işi peki yoksa her ikisi mi lazım inanın hiç anlamıyorum

Experle uğraşma, zaten satıcıya exper e gidelim desen tat kaçar :D. Değişen boya olucaktır asıl önemli olan sana kaporta masrafı çıkmasın. Böyle eski bir arabada çürük varmı diye bak bide en önemlisi motor şanzımana bak. O yüzden iyi usta bul, tavsiyemde kendin bir usta bul galericinin götürüceği bir yere değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu daha iyi olur tabii.

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,656
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
Üstadım öncelikle hayırlı olsun güle güle kullan ne alırsan. Araç '99 model. Yani forumdakileirn yarısından daha yaşlı 😬 , 25 yaşında bir arabadan bahsediyoruz. Sıkıntıları mutlaka olacaktır. Tertemiz binilmiş dahi olsa metal yorgunluğu, korozyon vs. gibi şeyler illa ki olur. Mekanik parçalarda değişim ihtiyacı olma ihtimali her zaman var. (Otomatik şanzuman dişlileri vs gibi.) Bütün bunları ön görerek al. Unutma ki en kötü/düşük araba bile sana bu soğukta otobüs/dolmuş beklememe konforu sağlayacak. Ha bunu yaparken seni yarı yolda bırakmayıp sağ salim götürecek olanı seç.

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Ramazan Ülker
Experle uğraşma, zaten satıcıya exper e gidelim desen tat kaçar :D. Değişen boya olucaktır asıl önemli olan sana kaporta masrafı çıkmasın. Böyle eski bir arabada çürük varmı diye bak bide en önemlisi motor şanzımana bak. O yüzden iyi usta bul, tavsiyemde kendin bir usta bul galericinin götürüceği bir yere değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu daha iyi olur tabii.
eyvallah hocam çok sağol

Top Bottom