Neler Yeni

Arkadaşlar Discord Hesabım Çalınmış

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,856
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Biraz nefes al önce. Alel acale karman çorman bir şey yazmışsın. Biraz daha düzenleyerek yaz bir şey anlamadım yazdıklarından.

"thorxium"

80+ Bronze
Biraz nefes al önce. Alel acale karman çorman bir şey yazmışsın. Biraz daha düzenleyerek yaz bir şey anlamadım yazdıklarından.
Ya özür dilerim yardım etmek isteyenlerede kötü oldum gerçekten özür dilerim bu konuyu kapatma varmı bide bilgisayara saldırdıklarında ne yapmalıyım büyük ihtimalle bundan oldu.

akıllı kuş

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,079
İsim
Cicikuş
2 Factory'li doğrulama yap, emailini değiştir, şifreni değiştir, Malware Bytes ile PC'nde Key Logger gibi bir şey varmı bak. al sana adam akıllı dalga geçmeyen troll olmayan cevap.

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,856
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Ya özür dilerim yardım etmek isteyenlerede kötü oldum gerçekten özür dilerim bu konuyu kapatma varmı bide bilgisayara saldırdıklarında ne yapmalıyım büyük ihtimalle bundan oldu.
Konuyu kapatmana gerek yok. Ki zaten büyük bir olay olmadıkça konular silinmiyor.

Modem resetleyip bilgisayara temiz kurulum yap. Nasıl ve nereden hackelnmiştin?

525346

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
mr.esat
İlgilendiği Kategoriler
Counter Strike: Global Offensive
Ya malmısın sahte virüs sitesine atıyo sizin gibileri nasıl alıyolar buraya.
Kusura bakma da enayi gibi noktalama işaretlerine dikkat etmeyip çocuk gibi yazı yazarsan kimse ne sana yardımcı olabilir, ne de dediklerinden bir halt anlayabilir. Yazı yazdıktan sonra milleti sanaldan kışkırtacağına ilk önce yazdığın yazıya bak.

"thorxium"

80+ Bronze
Konuyu kapatmana gerek yok. Ki zaten büyük bir olay olmadıkça konular silinmiyor.

Modem resetleyip bilgisayara temiz kurulum yap. Nasıl ve nereden hackelnmiştin?
Yaw Hergün sitelere giriyorum Birileri bilgilerini çalmaya çalışabilir diye hata veriyo sitelerde discordum hacklenmiş falan ondan dedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kusura bakma da enayi gibi noktalama işaretlerine dikkat etmeyip çocuk gibi yazı yazarsan kimse ne sana yardımcı olabilir, ne de dediklerinden bir halt anlayabilir. Yazı yazdıktan sonra milleti sanaldan kışkırtacağına ilk önce yazdığın yazıya bak.
Tamam Abi özür dilerim bunu yazmak için çok ugraştınmı yazarken falan noktamalar zor olmuştur ben burda bir şey yazıyorum neden noktalama koyayım evet koymalıyım biliyorum ama insanlar anlıyo benim dediğimi anlamadılar evet biliyorum çünkü acele yazdım. Özür diliyorum.

525346

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
mr.esat
İlgilendiği Kategoriler
Counter Strike: Global Offensive
Yaw Hergün sitelere giriyorum Birileri bilgilerini çalmaya çalışabilir diye hata veriyo sitelerde discordum hacklenmiş falan ondan dedim.

Tamam Abi özür dilerim bunu yazmak için çok ugraştınmı yazarken falan noktamalar zor olmuştur ben burda bir şey yazıyorum neden noktalama koyayım evet koymalıyım biliyorum ama insanlar anlıyo benim dediğimi anlamadılar evet biliyorum çünkü acele yazdım. Özür diliyorum.
Dostum sakin ol, klavyeye çat çat basıyorsun herhalde. Yavaş, sakince bas. Düşünerek yaz. Zaten otomatik olarak noktalama işaretlerine elin gider gelir. Ben uğraşmadım, forumlarda hep böyle takılırım, alışkanlık. İnsanlara hoş davran, daha çabuk çözüme ulaşırsın.

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,856
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
He o pop uplardan mı? Onlar reklam sadece. Güvenlilik ve gizlilik istersen tarayıcı olarak ungoogled-chromium öneririm. Eklenti olarak uBlock Origin, Privacy Bager, Decentrayeles kur. Parola yönetici için ise Bitwarden. Ayrıca min 12 karakterlik parolalar kullan. Ki zaten Bitwarden'da depolarsın.

Bitwarden'daki hesap bilgilerimne ulaşmak için bir şifre girmen gerekiyor. Özel, büyük küçük harflerin bol ve karışık olduğu bir şifre yapıp onu bir kağıda yaz mümkünse. Yoksa hatırlanması kolay uzun bir şifre yap. Ayrıca tüm hesaplarının şifrelerini de mümkünse yine min 12 karakterlik şifrelerle değiş. Bitwarden'de parola oluşturucu var. Oradan uzunluğu 20 yapıp bir altındaki tikleri açın. Onun en altında en az rakam yazacak. Onu 5, bir altındakini 3 yap.

"thorxium"

80+ Bronze
2 Factory'li doğrulama yap, emailini değiştir, şifreni değiştir, Malware Bytes ile PC'nde Key Logger gibi bir şey varmı bak. al sana adam akıllı dalga geçmeyen troll olmayan cevap.
Çok Teşekkürler Gerçekten Teşekkürler Sen O Antivirüs Programlarını Kullanıyomusun Ben Onların Hiç Faydasını Görmemiştim Ama Senin Bir Deneyimin Falan Varsa Benle Paylaşırsan Sevinirim Benim Klavyemde Tuşlar Yok Bazen Yanlış Yazıyorum Özür Dilerim Hepinizden.

Dostum sakin ol, klavyeye çat çat basıyorsun herhalde. Yavaş, sakince bas. Düşünerek yaz. Zaten otomatik olarak noktalama işaretlerine elin gider gelir. Ben uğraşmadım, forumlarda hep böyle takılırım, alışkanlık. İnsanlara hoş davran, daha çabuk çözüme ulaşırsın.
Tamam Teşekkürler. Dikkat Edeceğim.

akıllı kuş

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,079
İsim
Cicikuş
Çok Teşekkürler Gerçekten Teşekkürler Sen O Antivirüs Programlarını Kullanıyomusun Ben Onların Hiç Faydasını Görmemiştim Ama Senin Bir Deneyimin Falan Varsa Benle Paylaşırsan Sevinirim Benim Klavyemde Tuşlar Yok Bazen Yanlış Yazıyorum Özür Dilerim Hepinizden.

Tamam Teşekkürler. Dikkat Edeceğim.
Malware Bytes İşe yarıyor. 1 haftalık ücretsiz denemesi var kalanı ufak bir kısıtlama yaparak devam ediyor. kullanabilirsin.

Odmooi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Osman
Discord Hesabım a bişey olmuş sunucular gittim biri benima adıma nitro atmış birilerine sorun şu bana adımla hitap ediyolar ve benim adam girili degil ve bir kaç gün önce internet bozlmuştu hacklendim sanmıştım yardım edin korkuyorum.
gerçekten doğru düzgün yazan olmamış interneti resetlemelisin dc şifreni değiştir olmadı pc yi resetle başka seçenek bilmiyorum ha birde malwarebytes böyle sorunlarda bana çok yardımı dokunmuştu deneyebilirsin deneme sürümünü kullanmıştım ve sana forumda bir link atacağım oraya gidebilirsin bak derim https://forum.donanimarsivi.com/konu/bilgisayariniza-virues-bulasirsa-ne-yapmaniz-gerekiyor.87541/ merak etme donanım arşivi içerisinde bu link

BaşaramadıkAbi

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
İlk önce üslubunu düzelt sonra gel.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,394
Üyeler
140,641