Neler Yeni

Arkadaşlar Discord Hesabım Çalınmış

DOKTOR🥼

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,015
İsim
Resad
Instagram
resad.sadiqov29
Steam
Authority6655
Ya siz anlamıyomusunuz beeen dcye 2 aydır girmiyorum hesabaaa girdigimdeee anlıyomusun girdigimde sunucluardan çıkılmış ve birkaç kişiye fake nitro atmışlar fark edilyo allta link yazıyoya anladınmı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya abi noluyo ben bir şey yapmadım anlamıyomusunuz ben 2 aydır girmiyorum ben nitro almadım bende vardı zaten anlamıyomusunuz ya biri fake nitro atmış bu gün girdim benim hesabımdan başkalarına allah allah ya.
Sifre degistirmek gibi cozum var galiba

"thorxium"

80+ Bronze
Sifre degistirmek gibi cozum var galiba
Yemin et Tamam.

kendi hesabını sen koruyamıyorsan biz ne yapalım burada ağlama git annene falan söyle belki polisi arar
Ya Gerçekten Böyle Olmaz ya Güya Sorulara Cevap Veren İnsanlar ama gerçekten şurda yardım istemişim varya neden böylesiniz insanlar neden böyle birdaha buraya yazan da .

şahin doğan

80+ Platinum
Yemin et Tamam.

Ya Gerçekten Böyle Olmaz ya Güya Sorulara Cevap Veren İnsanlar ama gerçekten şurda yardım istemişim varya neden böylesiniz insanlar neden böyle birdaha buraya yazan da .
yazma kardeşim insanlara "mal" diye hitap edersen sana yardım etmem. Dediğim gibi annene söyle polisi arar belki

DOKTOR🥼

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,015
İsim
Resad
Instagram
resad.sadiqov29
Steam
Authority6655
Yemin et Tamam.

Reis şakamısın yukarida insanlar sana yardim etmek istiyor elinden geldigi kadar sen mal yaziyon akli dengen yerindemi belki psikologa gorune bilirsin psikolog arkadaslarim var

"thorxium"

80+ Bronze
yazma kardeşim insanlara "mal" diye hitap edersen sana yardım etmem. Dediğim gibi annene söyle polisi arar belki
Ya Kardeşim Onun Bana Yazdıgını Görmedinmi ben ne diyim gerçekten ya küçük çocuksun yada büyümüşsün ama insan olamamışsın.

Reis şakamısın yukarida insanlar sana yardim etmek istiyor elinden geldigi kadar sen mal yaziyon akli dengen yerindemi belki psikologa gorune bilirsin psikolog arkadaslarim var
Ya anlamıtosunuz o benle dalga geçti ben sinirliyim zaten yazdım size yazmadım adamı koruyosunuz ya.

şahin doğan

80+ Platinum
Ya Kardeşim Onun Bana Yazdıgını Görmedinmi ben ne diyim gerçekten ya küçük çocuksun yada büyümüşsün ama insan olamamışsın.

Ya anlamıtosunuz o benle dalga geçti ben sinirliyim zaten yazdım size yazmadım adamı koruyosunuz ya.
almışken bana da alsaydı keşke 1080p yayın açamıyorum arkadaşlarla film izlerken bi daha çalınırsa haber ver discord ismimi vereyim bana da alsın

Umut1212

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Umut Şahin
İlgilendiği Kategoriler
Pc parçaları
"kardeşim" ilk önce doğru düzgün cümleler kur iki saattir aynı cümleyi okumaya çalışıyorum. dc hesabı pek önemli değil zaten korkcak bişi yok şifresini falan değiştir doğrulama yap olmassa da hesabı kapa yenisini aç bu kadar zor mu burda ergence davranışlar yapıyorsun ?

DOKTOR🥼

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,015
İsim
Resad
Instagram
resad.sadiqov29
Steam
Authority6655
almışken bana da alsaydı keşke 1080p yayın açamıyorum arkadaşlarla film izlerken bi daha çalınırsa haber ver discord ismimi vereyim bana da alsın
Reis olursa benide etiketlersin zaten hesab bir ise yaramiyor belki nitro falan olur

"thorxium"

80+ Bronze
"kardeşim" ilk önce doğru düzgün cümleler kur iki saattir aynı cümleyi okumaya çalışıyorum. dc hesabı pek önemli değil zaten korkcak bişi yok şifresini falan değiştir doğrulama yap olmassa da hesabı kapa yenisini aç bu kadar zor mu burda ergence davranışlar yapıyorsun ?
Tamam Teşekkürler yardımın için ergen neresinde anlamadım ama saol silicem hesabı nitro vardı kartı silip yeni açıcam teşekkürler.

moruq beğenemedin mi git kendine bak önce repledim direk
Adam benle dalga geçmişti sinirle yazdım. ilk yorum adam yardım etmeye çalışmış gibi yazıyosunuz.

Yaw gerçekten anlamıyosun dimi "bende" zaten discord nitro vardı kendim kartımla almıştım anlamıyomusunuz siz sende 1080p izleme zaten kaldıramassın sen onu sen devam 480p ye.

şahin doğan

80+ Platinum
ende 1080p izleme zaten kaldıramassın sen onu sen devam 480p ye.
kral sen anlamadın galiba ben izliyorum zaten de arkadaşlara 1080p yayın açamıyorum dediğim gibi hesabın çalınırsa bi mesaj atman yeterli

şahin doğan

80+ Platinum
Top Bottom