Neler Yeni

Arkadaşlar Furkmark test sonucuna bakar mısınız ? (GTX 1660 SUPER)

Vlu Thinwater

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Vlu Thinwater
Arkadaşlar 2.el bu ekran kartını almayı düşünüyorum da zotac gtx 1660 super model bir kart test sonuçlarını adam bana gönderdi yine de bi foruma sormak istedim

Ekler

• Screenshot_20240613_212920_Dolap.jpg
    Screenshot_20240613_212920_Dolap.jpg
    842.8 KB · Hit: 35

Farukteke55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Faruk
Arkadaşlar 2.el bu ekran kartını almayı düşünüyorum da zotac gtx 1660 super model bir kart test sonuçlarını adam bana gönderdi yine de bi foruma sormak istedim
1dakika 40 saniyede 78 dereceye çıkmış , 1920x1080 p
Eğer fps oyunlari için alicaksan al kullan ama hikayeli oyunlarda bu sıcaklık fazla 83-84 e kadar çıkar uzun kullanımda büyük ihtimalle
Fiyatı ne

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Burhan Bey
En az 15-20 dakika çalışsın, kasa kapağı kapalı mı açık mı? Ciddi fan sesi de yapıyor olabilir.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,489
İsim
Emre
Discord
necromancerr
1.40 dakika gibi bir sürede 78 derece uçuk rakamlar

Vlu Thinwater

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Vlu Thinwater
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1dakika 40 saniyede 78 dereceye çıkmış , 1920x1080 p
Eğer fps oyunlari için alicaksan al kullan ama hikayeli oyunlarda bu sıcaklık fazla 83-84 e kadar çıkar uzun kullanımda büyük ihtimalle
Fiyatı ne
3600 TL'ye aldım hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

En az 15-20 dakika çalışsın, kasa kapağı kapalı mı açık mı? Ciddi fan sesi de yapıyor olabilir.
Kasa kapağı açık test yolladı hocam arkadaş

Son düzenleme:

Farukteke55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Faruk
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Burhan Bey
3600 TL'ye aldım hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kasa kapağı açık test yolladı hocam arkadaş
Anladım, sende o şekilde mi kullanıyorsun bilmiyorum ama kasa yan kapağını kapatınca sıcaklık 3-5 derece daha artabilir. Yanlış anlaşılmasın, kimsenin malını kötülemek değil amacım, bildiklerimi paylaşmak istedim. Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

pc ustasi1

80+ Silver
Bende ki kartta çok ısınıyordu 85-86 görüyordum çok küçük 2 vidadan dolayı ısınıyormuş . Senin kart bence fazla ısınıyor yaklaşma derim . Bütçeni 800 lira falan arttır 2060 bak hemde RTX serisi olur .

Vlu Thinwater

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Vlu Thinwater
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aldıktan sonra yazmasaydin keşke , hayırlı olsun
Hocam ben bir konu daha açtım arkadaşlar gayet iyi alınabilir yazdılar o yüzden aldım ama tekrar emin olmak istedim en kötü siparişi onaylamam iade ederim hocam kendim de test yapıp

Vlu Thinwater

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Vlu Thinwater
Bende ki kartta çok ısınıyordu 85-86 görüyordum çok küçük 2 vidadan dolayı ısınıyormuş . Senin kart bence fazla ısınıyor yaklaşma derim . Bütçeni 800 lira falan arttır 2060 bak hemde RTX serisi olur .
Hocam bir önceki konuya da siz cevap vermişsiniz. Gayet iyi alınabilir demişsiniz,ben ona güvenerek aldım bu yorumu önceden yapsaydınız keşke

Vlu Thinwater

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Vlu Thinwater
Anladım, sende o şekilde mi kullanıyorsun bilmiyorum ama kasa yan kapağını kapatınca sıcaklık 3-5 derece daha artabilir. Yanlış anlaşılmasın, kimsenin malını kötülemek değil amacım, bildiklerimi paylaşmak istedim. Hayırlı olsun, güle güle kullanın.
Hocam artık aldım satıcı da iade almayacağını söyledi benim için çok da önemli değil sıcaklığı da yine de içimi rahat ettirmek için pad ve termal macun bakımlarını yapsam sıcaklık değerleri düşüş gösterir mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Burhan Bey
Hocam artık aldım satıcı da iade almayacağını söyledi benim için çok da önemli değil sıcaklığı da yine de içimi rahat ettirmek için pad ve termal macun bakımlarını yapsam sıcaklık değerleri düşüş gösterir mi
Faydası olacaktır. Kart daha önce işlem görmüş mü acaba? Fatura garanti durumu nedir, bilmiyorum. Sıcaklık önemli bir sorun ama kartın sesli çalılması doğrudan kullanımı etkilediği için bana göre daha önemli. Kasayı masaüstünde kullanıyorsanız kulağınızın dibinde (kart yük altındayken) sürekli uçak motoru gibi bir sesin olması hem sizi hemde odada bulunan diğer kişileri rahatsız edecektir.

Vlu Thinwater

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Vlu Thinwater
Faydası olacaktır. Kart daha önce işlem görmüş mü acaba? Fatura garanti durumu nedir, bilmiyorum. Sıcaklık önemli bir sorun ama kartın sesli çalılması doğrudan kullanımı etkilediği için bana göre daha önemli. Kasayı masaüstünde kullanıyorsanız kulağınızın dibinde (kart yük altındayken) sürekli uçak motoru gibi bir sesin olması hem sizi hemde odada bulunan diğer kişileri rahatsız edecektir.
Daha önce hiç işlem görmemiş. Derecede de yaz sıcağının termal macun yenilenmemesinin eksikliği olduğunu düşünüyorum inşallah da öyledir sadece valo veyahut maks fifa falan oynarim hocam güncel hikayeli oyunlarla en azından şimdilik bir alakam yok

Top Bottom