Neler Yeni

Çözüldü✓ Artic freezer 2 360m termal macunu dışa atıyor?

Palo DAYI

80+ Gold
yanlardan tassın ıstemıyosan surerken kenara dogru degılde bıraz daha ıce dogru surucen macunun baskıyla tam koselere oturucak

Göktürk ArdaHan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
655
İsim
Arda doğan
Valla ses kartı hiç kullanmadım ama pcle kanal beslemiyormu ilginç
Pcıe 1 olarak pcıe x16 değil yani ama 1 de besler diye tahmin ediyom molex'i çektim ledleri söktüm

n1ghtcall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Timur
Ben 45 de geçti cine ama sistem kapandı kullanırken 50 de 10 dk lık testi geçti ama 40 üstünde sıcaklıklar pek değişmedi bende 37 de bıraktım bundan sonra kapanırsa sistem aşşa doğru devam 😇
Mesaj otomatik birleştirildi:

Valla apu olarak hiç kullanmadım hatta biosdan kapalı sırf AMD driver i yüklememek için. Ama dediğim gibi vidaları sonuna kadar sıkmamayı bir dene
cinede ne ile geçtiğinin önemi yok bence occt son noktayı koyar her zaman.
Çok iyiymiş o zaman hocam. Ben Cinebench'ten 40'la geçtim çok mutluydum sonra OCCT deneyeyim dedim 30'a kadar hepsinde hata verdi :kekw: Geri döndüm 30'a.

Sizin sıcaklıklar iyiymiş hocam bu arada.
all core 30 mu ? all core 30 ise gayet güzel bence.

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
969
İsim
Baran Kut
all core 30 mu ? all core 30 ise gayet güzel bence.
Aynen hocam all core 30. 40'ta da çalıştı aslında mavi ekran vs. yemedim ama OCCT testi başlatmadı bile direkt hata verdi. Dedim orada dengesiz ise zorlamayayım hiç. Test ede de aşağıya indirdim sonra 30'a çekip tekrar testimi yaptım, temiz bitti test.

n1ghtcall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Timur
Aynen hocam all core 30. 40'ta da çalıştı aslında mavi ekran vs. yemedim ama OCCT testi başlatmadı bile direkt hata verdi. Dedim orada dengesiz ise zorlamayayım hiç. Test ede de aşağıya indirdim sonra 30'a çekip tekrar testimi yaptım, temiz bitti test.
ben de 7800x3d'li bi sistem sipariş ettim ama benimki nasıl çıkıcak merak ediyorum. genelde şanssız bi insanımdır. -20 falan çıkarsa -30 ile arasında ne kadar fark oynar bi bilgin var mı.

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
969
İsim
Baran Kut
ben de 7800x3d'li bi sistem sipariş ettim ama benimki nasıl çıkıcak merak ediyorum. genelde şanssız bi insanımdır. -20 falan çıkarsa -30 ile arasında ne kadar fark oynar bi bilgin var mı.
Hocam inan hiç bilmiyorum ama 3-4 derece diye sallamak istiyorum :kekw: sadece 30 üstünün ciddi farklar yarattığını biliyorum o da testlerden gördüğüm kadarıyla.

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
900
İsim
mehmet ali oğuz
Aklıma takıldı bak indirip deneyeyim 🙃
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben arkadaşa yaptırdım -30 değer girdirdim sıcaklıkları hiç değişmedi mesela soğutucusu 240mm

Son düzenleme:
Top Bottom