Neler Yeni

🔥İndirim (ARTIK KASASI GÜZEL!) HAKKUŞ'TAN 15999 TL / RX 6600 VE İ3-12100F SİSTEM🔥🔥🔥

Starlex

80+ Silver
Burada gidin bu random markaları alın diye bir şey demedik. Zaten kullanılması gereken kaliteli markalar belli.
Asıl konu bu psuların çok abartı şekilde gömülüyor olması. Yani şu senaryodaki gibi (psu da güzel olsa f/p sistem kanka) algıları açıklamaya çalışıyoruz. Yani mümkünse evet psu değiştirilmeli ama değiştirilemiyorsa (bütçe, vs.) bir süre sonra değiştirilebilir.
Ben de psuyu güncellerim diyerek almıştım sonradan ellemedim baktım gidiyor saldım zaten sistemi de değiştirmeye karar verince dokunmadım. Öyle aldığınızda kısa süre sonra c4 boom olayını kendi tecrübem ile anlatmaya çalıştım.
Ama yoook biz her akşam çatapat ve torpil ile render alıyoruz çöpten çıkardığım psum ile bilmiyor musunuz??🥶🥶
Benim algı yaratmakla işim yok o kadar para verdiğim sistemi kendini kanıtlamamış bir psu ya emanet etmem sonuçta tüm parçaları kapsıyor

Gurkanpiro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
438
İsim
Gurkan
Değiştirince 17k baremini geçiyorsun ki o fiyatlara A750 lerin düştüğünü gördüm.
PSU kazığını görmezden gelip risk alacak olsam tercihim şu olurdu ayrıca. Diğer parçaları kalite olarak tokat manyağı ediyor sadece PSU kötü olsa neyse.

Birde sana komik bir şey söyliyim. Parçaları tek tek toplayınca daha iyi bir sistemi denk getirebiliyorsun. Ya denk fiyat oluyor yada daha ucuza.😁
İlk ucuz sisteme atlamadan birkaç kez düşün derim.
A750 kullanan biri 90 derece ustune cıktıgını soylemıstı

Starlex

80+ Silver
Size de milattan önce kalmış gigabyte psu'nuz ile iyi geceler.
Mesaj otomatik birleştirildi:
Tamam hadron yetkili şubesi

Tamam hadron yetkili şubesi
Zaten değistirecem onun için konu bile açtım

Size de milattan önce kalmış gigabyte psu'nuz ile iyi geceler.
En azından kendini kanıtlamış marka

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Hakkuß baba 1000 liraya 2. El sistem toplamaya devam etsin

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
Sercan SAYİT
Gigabyte B760M anakart, Intel 12400F, 3600mhz ram, 1GB ssd, FSP power supply değişimi ile en azından kaliteli olabilecek duruma getirip alırdım bu sistemi. Benim giriş seviyesi dandik parçalara tahammülüm yok kendi adıma. Gerçi AGI denen marka'dan hiç hazzetmiyorum belki onu yükseltmeyip ekstra bir ssd alarak AGI olanı depolamaya çekebilirdim.

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,364
İsim
kilan embappe
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
Ahmet Berat AĞCA

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,364
İsim
kilan embappe
Gigabyte B760M anakart, Intel 12400F, 3600mhz ram, 1GB ssd, FSP power supply değişimi ile en azından kaliteli olabilecek duruma getirip alırdım bu sistemi. Benim giriş seviyesi dandik parçalara tahammülüm yok kendi adıma. Gerçi AGI denen marka'dan hiç hazzetmiyorum belki onu yükseltmeyip ekstra bir ssd alarak AGI olanı depolamaya çekebilirdim.
BAŞKA? KETÇAP MAYONEZ DE OLSUN MU? Sistemi F/P olayının içinden geçiyorsun. Bak sana en kolay hesabı yapayım.

R5 5500 ve ya 12100F bir set up kurmak en az 10-11K

RX 6600 8K?

Yeterli oldu mu sistemin gerçekten uygun olduğunu anlaman için he? Çok biliyorsunuz gerçekten yok PSU bombaymış yok kasa berbatmış yok biri diyo 2. El daha iyi. Almayın kardeşim. Ama 16K bütçesi olan adam almak zorunda. ANLADIN MI ŞİMDİ?

Top Bottom