Neler Yeni

artık okuldan çok sıkıldım

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Dediğim gibi psikiyatriste tekrar görünmen lazım. Tanı durumun hakkında yeterli bilgi olmadan hareket etmek istemiyorum.

Sherlockholmes12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
466
İsim
Serhan emre
okula gidiyorum hiçbir şey anlamıyorum dikkat eksikliğim,panik atağım,anksiyetem var ders çalışmak istiyorum boş boş bakıyorum kitaba. yürürken bile ölüceğimi zannediyorum(hep kötü düşünüyorum). ailemin durumu az çok yerinde spora falan gidiyorum sosyalleşmek ve düşünmemek için ve stresatmak için ama yetmiyor haftada 3 saat düşünmüyorum onun dışında hep kötü şeyler düşünüyorum ve öyle hissediyorum. kitap açtığım anda ağlama hissi geliyor direk kapatıyorum. psikoloğa , psikiyatriste gittim artı okulun rehberliğiyle konuştum, youtubedan bilgi edindim, makale okudum, hepsini uyguladım (panik atak anksiyete azaldı) ama bu sefer de ders hiçbir şekilde anlamıyorum. okula boşuna gidiyorum ailem 60k para veriyor onları mutlu edemiyorum internetten para kazanmak istiyorum gayet iyi bilgisayarımda var (çok şükür) ama beceremiyorum 3 boyutlu modelleme öğrenmeye çalışıyorum olmuyor, yazılım öğenmeye çalışıyorum olmuyor. ne yapıcam bıktım artık.okulda s*lak çocuk var derste 1 eçiyorsoru bile yapamıyor sınavlarda beni geçiyor diye benimle çok dalga geçiyor onu takmıyorum ama derste 1 soru dahi yapamayan, şımarık çocuğun da beni geçmesi deli ediyor insanı. onu geçmek için ders çalışmaya çalışıyorum 10dk boyunca sadece kitabın adına bakarak duruyorum. geceleri durduk yerde uyuyamıyorum uyuduğum an ölücem zannediyorum.derse giriyorum -ödevini yaptın mı -hayır. Ders anlatmaya başlar 10dk sonra ay dalmışım (odaklanmaya calışırim) 20dk sonra ay dalmışım(odaklanmaya çalışırım). Ders bitti 8ders tekrar
Kardeşim sende büyük oranda karamsarlık seziyorum bu karamsarlığı ve özgüvensiz düşünceleri kafandan at onlar 30 dk çalışır anlar sen 1 saat çalışır anlarsın zeka eksikliğin olmadığına göre hatta gayet güzel ve zekice bir konu açmışsın dediğim gibi kendini hep en iyisi olarak gör bu kötü ve karamsar düşünceleri kafandan at

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,746
İsim
göksel yurtcan
bir psikolog ile görüştünüzmü hocam

Hipermario

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
340
İsim
Berat
İlgilendiği Kategoriler
Kişisel Gelişim,Teknoloji,Otomobiller
Instagram
beratcankaya58
Dahası  
Reaksiyon skoru
462
İsim
ragnar oğlu tarkan
60 k civarı bi para veripte ki çoğu okulda dönemlik ücret oluyor okulda uyumaktan başka bir şey yapmamak ailene yapacağın en büyük bencilliklerden biri olur kafan basmıyorsa yaşını bilmesemde en azından ailenden bu maliyeti eksiltip illa diplomam olsun ilerde belki kafama dank eder üniye giderim diyorsan en azından ücretsiz bir okula veya açıkokula yazılıp bu 60 k parayı nasıl değerlendirebilirime kafa yorup aile büyüklerinle o parayı değerlendirmeye başlayabilirsin ilerde belkide işin olucak şeyin zeminini atmış olursun. kısacası bir girişimci gibi meşgul olmak sana iyi gelebilir.

Altan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Altan D.
okula gidiyorum hiçbir şey anlamıyorum dikkat eksikliğim,panik atağım,anksiyetem var ders çalışmak istiyorum boş boş bakıyorum kitaba. yürürken bile ölüceğimi zannediyorum(hep kötü düşünüyorum). ailemin durumu az çok yerinde spora falan gidiyorum sosyalleşmek ve düşünmemek için ve stresatmak için ama yetmiyor haftada 3 saat düşünmüyorum onun dışında hep kötü şeyler düşünüyorum ve öyle hissediyorum. kitap açtığım anda ağlama hissi geliyor direk kapatıyorum. psikoloğa , psikiyatriste gittim artı okulun rehberliğiyle konuştum, youtubedan bilgi edindim, makale okudum, hepsini uyguladım (panik atak anksiyete azaldı) ama bu sefer de ders hiçbir şekilde anlamıyorum. okula boşuna gidiyorum ailem 60k para veriyor onları mutlu edemiyorum internetten para kazanmak istiyorum gayet iyi bilgisayarımda var (çok şükür) ama beceremiyorum 3 boyutlu modelleme öğrenmeye çalışıyorum olmuyor, yazılım öğenmeye çalışıyorum olmuyor. ne yapıcam bıktım artık.okulda s*lak çocuk var derste 1 eçiyorsoru bile yapamıyor sınavlarda beni geçiyor diye benimle çok dalga geçiyor onu takmıyorum ama derste 1 soru dahi yapamayan, şımarık çocuğun da beni geçmesi deli ediyor insanı. onu geçmek için ders çalışmaya çalışıyorum 10dk boyunca sadece kitabın adına bakarak duruyorum. geceleri durduk yerde uyuyamıyorum uyuduğum an ölücem zannediyorum.derse giriyorum -ödevini yaptın mı -hayır. Ders anlatmaya başlar 10dk sonra ay dalmışım (odaklanmaya calışırim) 20dk sonra ay dalmışım(odaklanmaya çalışırım). Ders bitti 8ders tekrar
bunları sadece kendin çözebilirsin.

Altan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Altan D.
iyi olduğunu düşündüğün şeyle zaman geçir ya da bir şey de çok iyi olmaya çalış. Yaparken canının sıkılmadığı bir şey. Moralin düzelince bakarsın yoluna.
Mesaj otomatik birleştirildi:

takım sporlarına gitmeyi de deneyebilirsin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
922,381
Üyeler
143,133
Son üye
sway7
Top Bottom