Neler Yeni

Artık PlayStation 4 Alınır mı?

Sagopa Kajmer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Selim Kozan
Dostlar Playstation almak istiyorum ama alınır mı oyun fiyatları yüksek vs. ama güzelde oyunları var birde size sorayım dedim hazır ekran kartım bozulmuş iken

EKRHN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,541
İsim
Efe Karahan
Dostlar Playstation almak istiyorum ama alınır mı oyun fiyatları yüksek vs. ama güzelde oyunları var birde size sorayım dedim hazır ekran kartım bozulmuş iken
Alınabilir ama bütçeye göre alternatifleri de olabilir.

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,825
İsim
Akın Taşkan
Alınır ama beklentilerin düşük olması lazım 30 fps'ye razı isen, yeni çıkan oyunları çok büyük ihtimalle oynayamayacaksın. Bunlara razı isen fiyatını hak ediyor 2, eli.

AdomSegat

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Adem oku
ikimci el mi?

Sagopa Kajmer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Selim Kozan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2. el ise alınır, sıfır ise alınmaz çünkü sıfırlar aşırı pahalı ve o fiyatı haketmiyor. O fiyata çıkabiliyorsan Series S almak daha mantıklı biraz daha arttırıp.
ama onda exclusive oyunlar var xboxda pek fazla exclusive oyun yok xbox almak yerine ekran kartı alırım

isikt11

80+ Gold
En İyi Cevap
11
ama onda exclusive oyunlar var xboxda pek fazla exclusive oyun yok xbox almak yerine ekran kartı alırım
Öyle de olabilir fakat dediğim gibi sıfır PS4'ler o fiyatı haketmiyor, gereksiz pahalı. 2. el alınacaksa alınır PS4.

AdomSegat

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Adem oku
GamePass Var Horza Var bence Güzel PS4 Alırsan Bir oyuna Bayılırsın 600 300 TL GamePass De 600 Tane Oyun Var Zaten PS4 Exclusive Leri PC Ye yavaş yavaş çıkarıyor örneğin Days Gone
Mesaj otomatik birleştirildi:

GamePass Var Horza Var bence Güzel PS4 Alırsan Bir oyuna Bayılırsın 600 300 TL GamePass De 600 Tane Oyun Var Zaten PS4 Exclusive Leri PC Ye yavaş yavaş çıkarıyor örneğin Days Gone
GoW Da Çıkacak Deniliyor

Tyİlker

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
İlker Koca
İlgilendiği Kategoriler
Çevre Birimleri, İç Donanımlar ve Konsollar
Sırf exclusive olarak bakman için oyunları alabilcek durumun var mı onu sorgulamalısın. 2. olarak da bütçen yetmiyor ancak series s yerine ekran kartı almak bu devirde pek mantıklı değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
Mesaj otomatik birleştirildi:

GoW Da Çıkacak Deniliyor
GoW bilgisayara çıkmaz bence

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,731
Üyeler
142,167
Son üye
MSU500