Neler Yeni

Artık Rahat Uyuyabiliyorum

cornlov

80+ Bronze
Yıllardır uyku problemlerim vardı,
Yatağa yatıp gözlerimi kapatınca aklımda bir sürü düşünce oluyordu. Endişeler ardından geliyordu. Aklıma telefondan yağmur sesi dinlemek geldi. Bir süre aşırı rahatladım, sonra "Yiruma" nın piano şarkılarını dinlemeye başladım. (Favorim Kiss The Rain)
Şimdi "Miserere Mei Deus" adında bir çeşit ilahi keşfettim. Tüm dinlere saygım var. Belki daha önce hiç duymamışsınızdır diye konuya ekliyorum. Aylardır bunu dinlerken uyuyorum artık.

Fırhorse Sobutmoon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Ad
Böyle uyku verimi düşmüyor mu? Sürekli ses olduğu için derin uykuya geçemiyorsun

Pukiina

80+ Bronze
Zamanında bir yerde okumuştum. Uykuya dalamayanlar, uyku kalitesi düşenler için böyle bir test yapılmıştı ve gerçekten uykuya daha kolay geçtikleri ortaya çıkmıştı mantıklı bir seçim olmuş hocam

Fırhorse Sobutmoon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Ad
Ben de bir ara derin derin nefes alıp veriyordum, herhalde nefese odaklandığım için yine başka şeyler düşünemiyordum

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,393
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
Yatağa yatıp gözlerimi kapatınca aklımda bir sürü düşünce oluyordu. Endişeler ardından geliyordu. Aklıma telefondan yağmur sesi dinlemek geldi. Bir süre aşırı rahatladım, sonra "Yiruma" nın piano şarkılarını dinlemeye başladım. (Favorim Kiss The Rain)
Şimdi "Miserere Mei Deus" adında bir çeşit ilahi keşfettim. Tüm dinlere saygım var. Belki daha önce hiç duymamışsınızdır diye konuya ekliyorum. Aylardır bunu dinlerken uyuyorum artık.

en sevdiğim ilahilerden biri... gercekten ruhumu dinlendiriyor. eminim ki sizinkini de dinlendiriyor. ne guzel...

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,657
İsim
marilyn

Bende çamaşır makinası süpürge yada yağmur sesi dinliyorum araba klimasıds güzel oluyor sanki kışın soğuk havada uzun yolculuğa çıkmışım arabanin klimasindan sicak hava ufletiyormuşum gibi

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,194
İsim
Sarp Yılmaz

Uykuya dalmak değil de uykudan tam verim almakta sorun yaşıyorum ben keşke ona da bir çözüm bulabilsem.

grasdiyas

80+ Silver
eskiden bence çok yaşardım harry potter müziği açıp yağmur sesi eşliğinde uyurdum tabii artık düzeldiği için uyku olayı yapmıyorum

garip bi şekilde kendi kendime düzeldim kafayı yastığa koyduktan max 5dk sonra ölüm uykusuna yatıyorum sanki (kısa bi süreliğine melatonin takviyesi deneyebilirsin) eczacına danış istersen biraz pahalıdır ama iyi geliyor uykuya dalamıyorsan

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,190
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Uyku probleminiz varsa meditasyon yapın çok etkilidir

Top Bottom