Neler Yeni

Asgari ücret açıklandıktan sonra zam gelir mi?

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,394
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
peki yılbaşı indirimleri ne zaman başlar özellikle amazonun.

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,732
İsim
Kadir
her ürüne zam gelmeyebilir ama çoğu ürüne zam gelecek gibi duruyor. Kar marjlarını yükseltecekler. Kar marjları hali hazırda toplu ürün alan firmaların enflasyondan dolayı çok yüksek firmaların ama her şey yükseliyor biz de yükseltelim mantığı olacaktır yine de.

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
Hakan Keser
Zamlanmaz diyenleri anlamıyorum. Adamın çalışan gideri artacak yanında birçok şey artacak ama fiyatlar artmayacak mı? En kötü her ürün %10 zam yer.
Kurumsal yerler zam yapamaz kafasına göre. Belli vergi oranları var. Atıyorum Vatandaki ya da MediaMarkt'taki bir ürüne bak. Yurtdışı dolar cinsinden fiyatlara bak. Üstüne vergi ekle 3-5 lira farkla aynı paraya denk geldiğini göreceksin ama bu tarz olmayan yerler zammı basar. Lokanta vb yerler uçurur fiyatları.

alperennN

80+ Silver
Sence
Mesaj otomatik birleştirildi:

her ürüne zam gelmeyebilir ama çoğu ürüne zam gelecek gibi duruyor. Kar marjlarını yükseltecekler. Kar marjları hali hazırda toplu ürün alan firmaların enflasyondan dolayı çok yüksek firmaların ama her şey yükseliyor biz de yükseltelim mantığı olacaktır yine de.
Hocam kimsenin umursamadigi pover supply kablosu bile 3-5 kurusken 20-30 TL lerde bı kaç hafta 10 a aldığımız cipse 3 daha koymuşlar lan 10 Kr Luk sakizlar bile 1 TL olmuş beyaz eşya sektörüne hiç girmiyorum zaten o yüzden bazı şeyler artmaz diye bir şey yok hepsi artar şöyle düşün ekmek 10 TL adam malını 1 TL den satıyor ekmek alabilir mi alamaz o da 10 a çekiyor ve çakan cakana

Cander

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yula
Merhaba. GPR Geophysical Equipment cihazı ile çalışıyorum. Yere Nüfuz Eden Radar (GPR), yeraltını görüntülemek için elektromanyetik radyasyon darbeleri kullanan bir jeofizik araştırma yöntemidir. Alt yüzeyi incelemek için müdahaleci olmayan ve tahribatsız bir yöntem sağlar. Sonuç olarak, birçok materyali araştırmak için yararlı bir anket tekniğidir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,123
Üyeler
156,886
Son üye
Zeyneppbb
Top Bottom