Neler Yeni

Aşık olduğunu nasıl anlarsın

Tic music

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mahmut Acem
Bilmiyorum bu aralar sadece onu düşünüyorum. O kadar ses içinde onun sesini tek duyabiliyorum. Duygularıma hakim olamıyorum emin değilim sevip sevmediğimden. Uzaktan bakıyorum yanına gitmeğe korkuyorum. Bilmiyorum ben aşık mı oldum? Kafam çok karışık.

Kara*

80+ Silver
Asla içinde bitmeyen yenilenen bir hevestir. Sadece şimdilik ötekilerine göre duyguların ve için onu görüyor kendini fena değişik hissediyorsun normal aslında. Kendini toparlaman iyi olur yoksa kafayı kırarsın o aşk bu aşk derken uğraşır durursun.

Tic music

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mahmut Acem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Asla içinde bitmeyen yenilenen bir hevestir. Sadece şimdilik ötekilerine göre duyguların ve için onu görüyor kendini fena değişik hissediyorsun normal aslında. Kendini toparlaman iyi olur yoksa kafayı kırarsın o aşk bu aşk derken uğraşır durursun.
Sarı saçlarını düşünmemek elde değil ama deniyeceğim.

Herucane

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,156
İsim
Canberk pala
Aşık olmak ölümcül bir hastalığa yakalanmak gibidir kurtulmak istersin ama kurtulamazsın

Klanta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Ahmet Bayram Topcu
Bilmiyorum bu aralar sadece onu düşünüyorum. O kadar ses içinde onun sesini tek duyabiliyorum. Duygularıma hakim olamıyorum emin değilim sevip sevmediğimden. Uzaktan bakıyorum yanına gitmeğe korkuyorum. Bilmiyorum ben aşık mı oldum? Kafam çok karışık.
Gerçekten aşık olmamışsın. Gerçekten aşık olmak için tanıması gerek insanın. Bilmesi gerek. Çünkü ne demişler, "İnsan sevdiği bedene hayal ettiği ruhu koyup, aşık oldum sanır." Bu yüzden emin olamazsın. Git tanış. Ayaküstü 1-2 muhabbet et. Zaten ilk kelimesinin, ses tonundan anlayacaksın her şeyi.

Tic music

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mahmut Acem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gerçekten aşık olmamışsın. Gerçekten aşık olmak için tanıması gerek insanın. Bilmesi gerek. Çünkü ne demişler, "İnsan sevdiği bedene hayal ettiği ruhu koyup, aşık oldum sanır." Bu yüzden emin olamazsın. Git tanış. Ayaküstü 1-2 muhabbet et. Zaten ilk kelimesinin, ses tonundan anlayacaksın her şeyi.
Ben tanıyorum 2 senedir yan sıramda oturuyor. Normalde ona karşı hiç aşk beslememiştim. Son zamanlar aklımdan çıkmamağa başladı sürekli onu düşünür oldum. Onunla konuşmağı seviyorum ama korkuyorum. İsmi geçince bile gülmeğe başlarım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne yapacağım bilmiyorum ne kadar aciz bir insanım.

Son düzenleme:

Klanta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Ahmet Bayram Topcu
Ben tanıyorum 2 senedir yan sıramda oturuyor. Normalde ona karşı hiç aşk beslememiştim. Son zamanlar aklımdan çıkmamağa başladı sürekli onu düşünür oldum. Onunla konuşmağı seviyorum ama korkuyorum. İsmi geçince bile gülmeğe başlarım.
Aynı şeyi zamanında yaşamış biri olarak sana şunu söyleyebilirim. Eğer gidip, duygularını açık açık ifade etmezsen. Yıllarca pişman olabilirsin. Acaba desem ne olurdu diye diye yıllarca eziyet çektirirsin kendine. Git, en baba red yersin devam edersin biraz hasar alıp. Öbür türlü belirsizlik bitmez çilen de bitmez. Gidip konuş. Gerçekten. Git. Konuş. Bitir. İyi veya kötü bir şekilde bitsin. İçinde kalmasın. Hayat çok kısa. Yarın Allah korusun senin ya da onun başına bir şey gelse, o pişmanlık ile hayatına zor devam edersin.

-nisay

80+ Bronze
sürekli onla aynı ortamda olmak istiyorsan, onla olmaktan keyif alıyorsan, o olmadığında onu düşünüyorsan muhtemelen aşık olmuşsundur. ama emin değilim diyorsun. aşık olduğumu nasıl anlarım diye bir şey yok. anlıyorsun.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,976
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Yanlış anlama ama aşk diyene bir şey yok sadece merak var onu tanımak istiyorsun tanıyınca iğreniyorsun.

Bazı yaşanmışlıklardan ötürü böyle düşünüyorsun dostum. Aşk var ve bu yolda yürümek oldukça huzurlu..

Ayrılık olmadığı sürece tabii.

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,246
İsim
Ahmet Deniz
Onu her gördüğünde içinde kelebekler uçuşur yanında bile özlersin sevmeye kıyamazsın(nereden biliyon diye sormayın bir kere aşık oldum ondan sonra hiç böyle bir hisle karşılaşmadım)

Kara*

80+ Silver
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne yapacağım bilmiyorum ne kadar aciz bir insanım.
Kanka gidip tavrından halinden anla konuş kızla gittiği yere kadar açılma hemen. Baktın sana ekmek yok salacaksın, yoksa uzaktan öyle aval aval izlersin, ah ah bu bebek bende olsa diye böyle içini geçirirsin hep. Tam aşk sayılmaz durumun kıza çıtırından vurulmuşsun, gördüğün için hep o yüzden normal dedim. O olmasa başka birisi dahi olsa aynı ortamda olduğun için bir süre sonra istiyor canın doğal olarak, özetle takılma böyle şeylere aciz falan değilsin.

Top Bottom