Neler Yeni

Aşık olduğunu nasıl anlarsın

TİTAN.

80+ Platinum
Bilmiyorum bu aralar sadece onu düşünüyorum. O kadar ses içinde onun sesini tek duyabiliyorum. Duygularıma hakim olamıyorum emin değilim sevip sevmediğimden. Uzaktan bakıyorum yanına gitmeğe korkuyorum. Bilmiyorum ben aşık mı oldum? Kafam çok karışık.
Aşk çok derin ve duygusal bir durumdur
Onu 1 saniye görmek için 2 saat buz gibi soğukta beklemek
Onun gözlerini görebilmek için bin takla atmak 1 kere baksa hayatın düzene girdiğini düşündürtür seni rahatlatır
Onun için herşeyi göze alırsın
Hayatının merkezine onu koyarsın (hata mı?)
Durmadan onu düşünürsün
Eğer o sana aşık değilse onu her düşündüğün an 1 sigara yakarsın bilirsin dertlerini sigara geçirmeyecek ama bir umut
Yerine başka birilerini koymaya çalışırsın ama büyük bir aptallıktır bu
Kıssadan hisse aşk varya o aşk adamı mecnun eder
Aşık olduktan sonra düşünemez bir insana dönüşürsün (bu duygu seni bitirir)
Bu yola çıkmadan önce şunu unutma o gidince buna gücün yetecek mi ?

Bu hikâyenin finalinde en iyi dostun ya şarkılar olur yada onun sesi tekrardan uyarıyorum bu yol çok güzel ama çok acımasızdır bunu unutma
@Furkan Karagülle çok iyi bilir biz 2 Mecnun anlatırız anlatırız da o duygu tadılmadan bilinemez

Son düzenleme:

don carlo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
ms
Onun gözlerini görebilmek için bin takla atmak 1 kere baksa hayatın düzene girdiğini düşündürtür seni rahatlatır
Durmadan onu düşünürsün
Eğer o sana aşık değilse onu her düşündüğün an 1 sigara yakarsın bilirsin dertlerini sigara geçirmeyecek ama bir umut

Bu hikâyenin finalinde en iyi dostun ya şarkılar olur yada onun sesi tekrardan uyarıyorum bu yol çok güzel ama çok acımasızdır bunu unutma
@Furkan Karagülle çok iyi bilir biz 2 Mecnun anlatırız anlatırız da o duygu tadılmadan bilinemez
Bro hiç kendin şiir fln yazmayı düşündün mü

musti1824

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Mustafa Aydın
Bilmiyorum bu aralar sadece onu düşünüyorum. O kadar ses içinde onun sesini tek duyabiliyorum. Duygularıma hakim olamıyorum emin değilim sevip sevmediğimden. Uzaktan bakıyorum yanına gitmeğe korkuyorum. Bilmiyorum ben aşık mı oldum? Kafam çok karışık.
geceleri çok uykun olmasına rağmen uykun eskisi gibi gelmiyor uyuyamıyorsan onunla vakit geçirirken bir anınız aklına sürekli geliyorsa geçmiş olsun kardeşim olmuşsundur

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Onu o olduğu için seviyorsan. Yanında mutluysan ne bileyim işte mesela düşünüyorsan falan aşıksındır. Aşk anlatılmaz yaşanır.

Tic music

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mahmut Acem
Aynı şeyi zamanında yaşamış biri olarak sana şunu söyleyebilirim. Eğer gidip, duygularını açık açık ifade etmezsen. Yıllarca pişman olabilirsin. Acaba desem ne olurdu diye diye yıllarca eziyet çektirirsin kendine. Git, en baba red yersin devam edersin biraz hasar alıp. Öbür türlü belirsizlik bitmez çilen de bitmez. Gidip konuş. Gerçekten. Git. Konuş. Bitir. İyi veya kötü bir şekilde bitsin. İçinde kalmasın. Hayat çok kısa. Yarın Allah korusun senin ya da onun başına bir şey gelse, o pişmanlık ile hayatına zor devam edersin.
Bugün çok kötü bir gündü. Sevdiği biri varmış. Tam kendimi toparladım kızı tek yakalamağa çalışıyodum arkadaşıyla konuşmasını duydum. Yıkıldım sanırım unutmam lazım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yardım eden herkese tekrardan teşekkürler bu hikayede başlamadan bitti iyi akşamlar.

Kara*

80+ Silver
Bugün çok kötü bir gündü. Sevdiği biri varmış. Tam kendimi toparladım kızı tek yakalamağa çalışıyodum arkadaşıyla konuşmasını duydum. Yıkıldım sanırım unutmam lazım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yardım eden herkese tekrardan teşekkürler bu hikayede başlamadan bitti iyi akşamlar.
Geçmiş olsun

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,977
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Durmadan onu düşünürsün

Her bir kelimene tamamen katılıyorum dostum.

Top Bottom