Neler Yeni

[ASILSIZ] Facebook'daki Comnet grubuna itibar etmeyin!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Merhabalar;
Comnet abonesiyim. Fazlası değil. Comnet önermemin sebebi ucuz olması. Başka neden yok. İnsanımın cebinden fazla para çıkmasın bunu istiyorum.
Fakat sırf Comnet önerdim diye utanmaz ve cahil oldum. Comnet müşterilerine önem vermiyormuş, "yallah başka kapıya" diyormuş vs. aşağıdaki fotoğrafa istinaden.
Ha bu arada konuyu Comnet'i savunmak için değil kendimi savunmak için açıyorum.

8f8acf0ead37d31aaaffd3d67033d7b5.png

a27e8f07e6819cf2db9648c014018ccc.png

Sorum şudur: Sizce kalitesiz Paint'ten çıkma fotoğraflarla gönderme yapan bir sayfa resmi midir?
İkinci sorum: Bu hesapların sahte olabileceği aklınıza gelmedi mi?

1673202425934.png

Ramazan Selçik'ten iki tane var. "Selçikk" diye kullanım mı olur resmi bir sayfa olsaydı?
Ramazan Selçil Facebook sayfasına gitmek için tıklayın ve görün kalitesiz paylaşımlar yaptığını.
İkinci hesabı için tıklayın.
Komik değil mi ikinci hesap. :)
Adam TurkNet öneriyor. Bir Comnet çalışanı farklı bir İSS önerebilir mi sizce?

Bulut Helvacioglu diye Türkçe karakterler barındırmayan bir isim mi olur resmi olsaydı gerçek olsaydı?
Adam nene fotoğrafı paylaşmış. İki fotoğraf var sadece.
İlgili profil için tıklayın.

Mert Kuşkapan da sahte. Buyrun ilgili profil.

Mert Kuşkapan resmi YouTube sayfasında yer verdiği Facebook hesabı ise bu.

Yani yönetim tamamen sahte. Bulut Helvacıoğlu şirketin CTO'su. Bir CTO hesabı böyle mi olur?

Son olarak Comnet resmi hesaplara buradan ulaşabilirsiniz. En aşağıda.
1673202441365.png

Syqex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Ömer Faruk
Para almıyorlarsa çok boş insanlarmış.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Para almıyorlarsa çok boş insanlarmış.
Para almazlar ki. Comnet kendisini lekeleyenlere niye para versin? Adamlar sanki Comnet'in sahibiymiş gibi yanıt veriyor baksana. Hayır sahte hesaplar bir de.

Syqex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Ömer Faruk
Para almazlar ki. Comnet kendisini lekeleyenlere niye para versin? Adamlar sanki Comnet'in sahibiymiş gibi yanıt veriyor baksana. Hayır sahte hesaplar bir de.
Denildiği gibi , firmayı kötülemek için bir diğer firma bunu yapıyor/yaptırıyor olabilir. O anlamda demiştim.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,109
İsim
Emre Zengin
Merhabalar;
Comnet abonesiyim. Fazlası değil. Comnet önermemin sebebi ucuz olması. Başka neden yok. İnsanımın cebinden fazla para çıkmasın bunu istiyorum.
Fakat sırf Comnet önerdim diye utanmaz ve cahil oldum. Comnet müşterilerine önem vermiyormuş, "yallah başka kapıya" diyormuş vs. aşağıdaki fotoğrafa istinaden.
Ha bu arada konuyu Comnet'i savunmak için değil kendimi savunmak için açıyorum.

8f8acf0ead37d31aaaffd3d67033d7b5.png

a27e8f07e6819cf2db9648c014018ccc.png

Sorum şudur: Sizce kalitesiz Paint'ten çıkma fotoğraflarla gönderme yapan bir sayfa resmi midir?
İkinci sorum: Bu hesapların sahte olabileceği aklınıza gelmedi mi?

Alıntıyı görüntüle
Ramazan Selçik'ten iki tane var. "Selçikk" diye kullanım mı olur resmi bir sayfa olsaydı?
Ramazan Selçil Facebook sayfasına gitmek için tıklayın ve görün kalitesiz paylaşımlar yaptığını.
İkinci hesabı için tıklayın.
Komik değil mi ikinci hesap. :)
Adam TurkNet öneriyor. Bir Comnet çalışanı farklı bir İSS önerebilir mi sizce?

Bulut Helvacioglu diye Türkçe karakterler barındırmayan bir isim mi olur resmi olsaydı gerçek olsaydı?
Adam nene fotoğrafı paylaşmış. İki fotoğraf var sadece.
İlgili profil için tıklayın.

Mert Kuşkapan da sahte. Buyrun ilgili profil.

Mert Kuşkapan resmi YouTube sayfasında yer verdiği Facebook hesabı ise bu.

Yani yönetim tamamen sahte. Bulut Helvacıoğlu şirketin CTO'su. Bir CTO hesabı böyle mi olur?

Son olarak Comnet resmi hesaplara buradan ulaşabilirsiniz. En aşağıda.
Alıntıyı görüntüle
Ramazan Selçik'in hesabı orjinal bulması gerek. Çünkü Donanım Arşivinin Facebook grubuna üyeydi. Oradan Comnet grubunu açtılar. Çünkü 20 Ocak 2021 de bana Comnet grubuna katılmam için özelden mesaj atmıştı. Arkadaşlık isteği de göndermişti. Bulut Helvacıoğlu da Comnet yetkilisiydi yanlış hatırlamıyorsam. Facebook grubundan sonra telegrama grubu kurdular ek olarak. Bu mesajı sadece bilgilendirmek için attım.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ramazan Selçik'in hesabı orjinal bulması gerek. Çünkü Donanım Arşivinin Facebook grubuna üyeydi. Oradan Comnet grubunu açtılar. Çünkü 20 Ocak 2021 de bana Comnet grubuna katılmam için özelden mesaj atmıştı. Arkadaşlık isteği de göndermişti. Bulut Helvacıoğlu da Comnet yetkilisiydi yanlış hatırlamıyorsam. Facebook grubundan sonra telegrama grubu kurdular ek olarak. Bu mesajı sadece bilgilendirmek için attım.
Hocam linklere gidin. "Hayat üstümüzden geçti" gibisinden bir mesaj yazan biri yetkili olabilir mi? Bir firmanın yetkilisi özelden mesaj atar mı yahu?

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,055
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Ramazan Selçik gerçek üye ve müşterisi comnet in bulut da comnetin kurucusu diye biliyorum

DejavuKing

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
491
İsim
Furkan Emre Asım
Bulut Helvacıoğlu Comnetin sahibi. Diğer hesaplarda gerçek. Bilim bilmeden güzel sallamışsın he.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
bulut da comnetin kurucusu diye biliyorum
Bulut H. LinkedIn kayıtlarına göre şirketin CTO'su. Artık ne demekse. Üst yönetimden biridir yani. Fakat adam nene fotosu paylaşmış nene. Ben bir şirketin CTO'su olsam güncel olarak yönetiminde olduğum firma hakkında paylaşım yaparım. Linklere gidin. Basın. Göreceksiniz.

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,055
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Bulut H. LinkedIn kayıtlarına göre şirketin CTO'su. Artık ne demekse. Üst yönetimden biridir yani. Fakat adam nene fotosu paylaşmış nene. Ben bir şirketin CTO'su olsam güncel olarak yönetiminde olduğum firma hakkında paylaşım yaparım. Linklere gidin. Basın. Göreceksiniz.
Kardeşim videosu bile var adamın Mert kuskapan gitti röportaj yaptı hala neye inanmıyorsun anlamış değilim

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Kardeşim videosu bile var adamın Mert kuskapan gitti röportaj yaptı hala neye inanmıyorsun anlamış değilim
Konuyu anlamadınız galiba. Bulut H. şirketin kurucusu veya CTO'su artık üst yönetimden biri bunu biliyorum helpmert ile de videosu var biliyorum. Ama ilgili Facebook grubundaki hesap sahte. Çok bariz belli.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Kürşat Kütükçü Firmanın sahibinin işi gücü yok müşterilere laf mı yetiştirecek?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,181
Üyeler
140,784
Son üye
zedanka
Top Bottom