Neler Yeni

Aşırı FPS düşüşü yaşıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
549
İsim
Paşadöner
arkadaşlar sistemim 3060 i512400f 16 ram sorunum şu misal gta 5 te oyunu orta ayarlarda daha fazla fps almak istiyorum orta ayarlar oyunu oyunayınca aşırı fazla takılıyor 1dk da 4-5 kere ultra ayarlara alıncada donma duruyor ama bu sefer fps max 100 oluyor sonra fıvem daha ağır bir oyun ultra ayarlarda bir sıkıntı yok ama oyunu orta ayarlara alınca tümsekten zıplayınca bianda hızlanınca anlık takılma oluyor fıvemde 100fps de oynuyorum orta ayarlarda tümsekten zıplayınca 100 fps den 90 a düşüyor anlık ama %99 fps akıcılığı sağlayan fps 50 fps düştüğü için takılma oluyor lütfen ayrdım edin

Leaden_Viever

80+ Bronze
arkadaşlar sistemim 3060 i512400f 16 ram sorunum şu misal gta 5 te oyunu orta ayarlarda daha fazla fps almak istiyorum orta ayarlar oyunu oyunayınca aşırı fazla takılıyor 1dk da 4-5 kere ultra ayarlara alıncada donma duruyor ama bu sefer fps max 100 oluyor sonra fıvem daha ağır bir oyun ultra ayarlarda bir sıkıntı yok ama oyunu orta ayarlara alınca tümsekten zıplayınca bianda hızlanınca anlık takılma oluyor fıvemde 100fps de oynuyorum orta ayarlarda tümsekten zıplayınca 100 fps den 90 a düşüyor anlık ama %99 fps akıcılığı sağlayan fps 50 fps düştüğü için takılma oluyor lütfen ayrdım edin
Ultra ayarlarda oyna rekabetçi oyun değil fazla FPS in bir yararı yok zaten

Dahası  
Reaksiyon skoru
549
İsim
Paşadöner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Leaden_Viever

80+ Bronze
hocam ozaman çatışmaya girince fıvemde fps çok düşüyor 100 den 65 e düştüğünü gördüm
Mesaj otomatik birleştirildi:

zaten sorunum bu olduğu için yazmışım gereksiz yazmışsınız dalga geçergibi
Ultranin bir altını denebilrsin

Düşük ayarlarda oynaman darboğaz yaratabilir yükün ekran kartında olması gerekiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
549
İsim
Paşadöner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ultranin bir altını denebilrsin

Düşük ayarlarda oynaman darboğaz yaratabilir yükün ekran kartında olması gerekiyor
hocam fıvemde söyle hıgt da oynuyordum zaten sadece normale çektim 1 tık düşürdüm yani sadece orta ve yukarı var hepsini orta yapınca yollar çamur gibi oluyor geç yükleniyor

Sakin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Tolga
Oyundan dolayı muhtemelen. Bende de fps 240 seçtiğimde 120 130 fps üstüne çıktığı an takılmalar başlayıp fps dibe vuruyor. Sabit 60 fps yaptığımda sıkıntı yok. İşlemci kullanımı 20 lerde ekran kartıda 60 70 aralığında. Garip bir durum.

Top Bottom