Neler Yeni

Aşk ve Dost açısı çekiyorum

LordYusuf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Yusuf
(Derdimi anlatacak bir dostum olmadığı için buraya yazıyorum)

Lise zamanında bir kızı sevdim ama ona bir türlü açılamadım. Oda gitti başkasıyla sevgili oldu. O anda sanki kalbime ok saplanmış
gibi oldu. kızı 2 yıl görmeme rağmen halendaha çok seviyorum. Derdimi anlatacak tek bir arkadaşım olmadığı için hep içimi atıyorum.
Bu durum beni çok yıprattı sizce ne yaplıyım.

Son düzenleme:

Berkarda

80+ Silver

Lise zamanında bir kızı sevdim ama ona bir türlü açılamadım. Oda gitti başkasıyla sevgili oldu. O anda sanki kalbime ok saplanmış
gibi oldu. kızı 2 yıl görmeme rağmen halendaha çok seviyorum. Derdimi anlatacak tek bir arkadaşım olmadığı için hep içimi atıyorum.
bak sana olanı söyleyim max 2 yıl sev olcaktın ben de oldum ama param gitti başka ne oldu ve başka sevi varmış onu öğrendim sessiz kaldım ve intikamını aldım ve devam ediyorum intkamımı almaya

YusufTheBolt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,095
İsim
Yusuf Eyili
bak sana olanı söyleyim max 2 yıl sev olcaktın ben de oldum ama param gitti başka ne oldu ve başka sevi varmış onu öğrendim sessiz kaldım ve intikamını aldım ve devam ediyorum intkamımı almaya
wattpad
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu zaten dostlarına da anlatmaman gereken bir şey. İlişki tek taraflıda olsa 2 kişi arasında kalması gereken mahrem bir olaydır. Platonik yada karşılıklı hiçbir ilişkinizin kişisel boyutunu en yakın dostlarınıza dahi açmayın.

Livaković

80+ Silver

Lisede öyle bir aşık olmuştumki kıza öyle bir tutulmuştumki kara sevdaydı corona dönemi vardı ozamanlar 9.sınıfta ara ara açılıyordu ya hani okullar bende ordan ilkkez onu gördüm sosyal anksiyeteli boyu kısa sivilceli asosyal bir çocuğu o ne yapsın oda doğru ben özgüvensizdim onunla ilk konuşmamda gözlerimin içine niye bakılı kaldın diyip şapşal diyip şakadan tokat atmıştı o an aşık olduğumu anlamıştım 1 sene böyle geçti 10.sınıf olduk kızı daha yakından görme imkanım oldu kıza derslerde kesiyordum oda beni kesiyor gibime geliyordu çok güzel geçiyordu günler gece yatarken hep hayal kuruyordum bildiğiniz köyden gelmiş gariban gibiydim ilkkez aşk duygusunu tatmıştım ama kızın yanına yaklaşamıyordum çünkü utangaç asosyal bir insansdım bu günler böyle kesişmeler devam etti adım gibi hatırlarım hiç unutmam 60 yaşınada gelsem o anı unutamam ekim ayıydı 2021 in ozaman whatsap üzerinden ona onu sevdiğimi yanındaki erkeklerden onu kıskandığımı belirttim ve o ise beni sevmediğini arkadaş olarak kalmak istediğini sonrasında ise senin gibi birisiyle çıkamam çok tipsiz sivilceli birisin dedi seni kendime yakıştıramıyorum dedi bende o gece çok üzülmüştüm bir perşembe gecesiydi kimseye anlatmamasını rica etmiştim görüldü atmıştı ertesi gün cuma günü utancımdan okula gitmek istemiyordum cuma günü okula gittiğimde herkes bana sırıtıp sınıfımdakiler benimle alay ediyordu o beni unutmuş çok güzel eğleniyordu ben ise sınıfta pek arkadaşım olmadığı için okul bahçesinde tek başıma oturmuş gökyüzüne bakıyordum bir yandanda göz yaşı döküyordum 15 14 yaşında belki aşk olmaz diyeceksiniz ama ben olmuştum duygularımda çok gerçekti öyle böyle geçti derken bir süre sonra 12.sınıflardan erkek arkadaş edindi onla çıkmaya başladı hayatına baktı bende bakmaya başladım zorlu bir süreçti ama atlatmayı başardım ben gene saygımı yitirmeyip ikisinede tebrikler inşallah mutlu olursunuz demiştim saygımı yitirmedim kendimi geliştirmeye bakıyorum burdan sana ne tavsiye verebilirim olmayan bir ilişki için kendini yıpratma güzel kardeşim olmuyorsa zorlama sonra üzülen sen oluyorsun iyi forumlar.

Enver Paşa

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,157
İsim
Stanker
İlgilendiği Kategoriler
Tarih, Siyaset

niye açılmadın? ve şu an üniversitede misin?

LordYusuf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Yusuf
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
wattpad

Bu zaten dostlarına da anlatmaman gereken bir şey. İlişki tek taraflıda olsa 2 kişi arasında kalması gereken mahrem bir olaydır. Platonik yada karşılıklı hiçbir ilişkinizin kişisel boyutunu en yakın dostlarınıza dahi açmayın.
Derdimi anlatacak tek bir dostum bile yok hep yalnızım dışarı çıkayım diyorum tek başıma dışarda ne yapıacam diyip çıkmıyorum

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,945
İsim
tümen dağ
Derdimi anlatacak tek bir dostum bile yok hep yalnızım dışarı çıkayım diyorum tek başıma dışarda ne yapıacam diyip çıkmıyorum
hobı edın vakıt harcıyacak birşeyler yap ben öyle yendım abey

YusufTheBolt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,095
İsim
Yusuf Eyili
Kusura bakma açık konuşucam o zaman sen insanların pek arkadaş-dost olarak tercih edeceği bir insan değilsin.

Livaković

80+ Silver
Kusura bakma açık konuşucam o zaman sen insanların pek arkadaş-dost olarak tercih edeceği bir insan değilsin.
aksine bu tip insanlar daha iyi insanlardır benimde lise hayatımda tek dost yoktu ama hepsinden çok akıllı birisiydim onlardan kat kat daha olgundum dostu olmayan adamın kalitesini kaldıramamışlardır

LordYusuf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Yusuf
niye açılmadın? ve şu an üniversitede misin?
O çok güzeldi. (Benim için) giyimi falanda güzeldi ben ise özgüvensiz sivileceli giyinmeyi bilemeyen Zeki olmayan bir tiptim nasıl açılayım hocam. Üniversideye değilim

YusufTheBolt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,095
İsim
Yusuf Eyili
aksine bu tip insanlar daha iyi insanlardır benimde lise hayatımda tek dost yoktu ama hepsinden çok akıllı birisiydim onlardan kat kat daha olgundum dostu olmayan adamın kalitesini kaldıramamışlardır
Estağfurullah ben kesinlikle kötü-çirkin-iğrenç demedim. İnsanlar zaten etraflarında iyilik meleği gibi dolaşan insanları pek istemezler doğru. Ama biz erkekler bu durumlarda fazla seçici değiliz. Kolay arkadaşlık kurar hemen kaynaşırız. Ona rağmen arkadaş edinemiyorsa ya psikolojik bozukluğu vardır yada büyük ihtimalle gerçek dünyada ki kişiliği pek tahammül edilip kabul edilecek seviyede değildir.

Livaković

80+ Silver
O çok güzeldi. (Benim için) giyimi falanda güzeldi ben ise özgüvensiz sivileceli giyinmeyi bilemeyen Zeki olmayan bir tiptim nasıl açılayım hocam. Üniversideye değilim
benim lise 1 halim gibisin güzel kardeşim o kız seni harcar yapma tecrübeyle sabit üstteki uzun yazdığım mesajı oku

LordYusuf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Yusuf
Kusura bakma açık konuşucam o zaman sen insanların pek arkadaş-dost olarak tercih edeceği bir insan değilsin
Açık konuşmanıza sevindim. Dostlarım için canımı bile veririm derdi olur derdini dinlerim paraya ihtiyacı olur param olmasa bile borç bulur yine veririm. Birisine derdimi anlatacağım derdimi anlatırken sözümü kesiyor kendi derdini anlatıyor

benim lise 1 halim gibisin güzel kardeşim o kız seni harcar yapma tecrübeyle sabit üstteki uzun yazdığım mesajı oku
Okudum aynı kaderi yaşıyoruz

Top Bottom