Neler Yeni

Aşk ve Dost açısı çekiyorum

Kara*

80+ Silver
Açık konuşmak gerekirse abi ben bi kız için bu kadar yıpranmam ergen yaşlar olsa neyse derim, ama o hayatını yaşarken sen neden bitiyorsun? Bilirsin erkekler kızlar gibi kimseden destek alamaz hep kendi başına kalırsın ama ayakta durmayı öğrenmen gerek, anlıyorum zor baya içinde kalıyor bu durumu yaşayan dostlarıma sağlam tavsiyeler bile versem işe yaramıyor. O onun içinde olan bir şey sonuçta zamana bırak senin için en iyi seçenek olacaktır unutmaya çalış, hayatta sadece senin için güzel olabilir ama başka kızlarda var açılsaydın belki olmayacaktı yine aynı şeye gelirdi olay belki, hayatına yeni girecek kızlar varsa ve gerçekten sevilecek biriyse ona sevgini bağla demek isterim.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Anne, bana, kız, arkadaş, patron veya herhangi bir insanın hayatınızı bu kadar etkilemesine izin vermeyin. Öz benliğiniz üzerine düşünün.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,276
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Cenabı Allah senin içinde bir güzel yaratmıştır herkese olduğu gibi her kalbin bir sahibi vardır gönlünü açman lazım yüreğini bir hüzün sarmış gözlerin buhulu görüyor tek o kişi yok hayatında gönlünü ona bağlama yoksa hep mutsuz olursun sanki kendini onda buluyorsun gibi olur onunla var olmadin olmayacaksın mutluluklar dileyip ayrılman lazım ne onu yıprat ne de kalbini yıpranan kalbe sevgi zor girer kendini bundan mahrum bırakma hepimizin hayatında ayrılıklar hüzünler oldu ama onu hiçbir zaman ben focuslanmadim biliyorum eğer o aklımdan çıkmazsa yeni kimseye fırsat veremicem hiçbir zaman mutlu olamicam o yüzden geçmişi geçmişte bırak bir sünger çek ve yeniden yelken aç ufuklara ALLAH HİÇBİR İNSANA TAŞIYAMAYACAĞI YÜKTEN FAZLASINI VERMEZ BUNU UNUTMA esenlikle kal

Son düzenleme:

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,537
İsim
Cengiz

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,513
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Lisede öyle bir aşık olmuştumki kıza öyle bir tutulmuştumki kara sevdaydı corona dönemi vardı ozamanlar 9.sınıfta ara ara açılıyordu ya hani okullar bende ordan ilkkez onu gördüm sosyal anksiyeteli boyu kısa sivilceli asosyal bir çocuğu o ne yapsın oda doğru ben özgüvensizdim onunla ilk konuşmamda gözlerimin içine niye bakılı kaldın diyip şapşal diyip şakadan tokat atmıştı o an aşık olduğumu anlamıştım 1 sene böyle geçti 10.sınıf olduk kızı daha yakından görme imkanım oldu kıza derslerde kesiyordum oda beni kesiyor gibime geliyordu çok güzel geçiyordu günler gece yatarken hep hayal kuruyordum bildiğiniz köyden gelmiş gariban gibiydim ilkkez aşk duygusunu tatmıştım ama kızın yanına yaklaşamıyordum çünkü utangaç asosyal bir insansdım bu günler böyle kesişmeler devam etti adım gibi hatırlarım hiç unutmam 60 yaşınada gelsem o anı unutamam ekim ayıydı 2021 in ozaman whatsap üzerinden ona onu sevdiğimi yanındaki erkeklerden onu kıskandığımı belirttim ve o ise beni sevmediğini arkadaş olarak kalmak istediğini sonrasında ise senin gibi birisiyle çıkamam çok tipsiz sivilceli birisin dedi seni kendime yakıştıramıyorum dedi bende o gece çok üzülmüştüm bir perşembe gecesiydi kimseye anlatmamasını rica etmiştim görüldü atmıştı ertesi gün cuma günü utancımdan okula gitmek istemiyordum cuma günü okula gittiğimde herkes bana sırıtıp sınıfımdakiler benimle alay ediyordu o beni unutmuş çok güzel eğleniyordu ben ise sınıfta pek arkadaşım olmadığı için okul bahçesinde tek başıma oturmuş gökyüzüne bakıyordum bir yandanda göz yaşı döküyordum 15 14 yaşında belki aşk olmaz diyeceksiniz ama ben olmuştum duygularımda çok gerçekti öyle böyle geçti derken bir süre sonra 12.sınıflardan erkek arkadaş edindi onla çıkmaya başladı hayatına baktı bende bakmaya başladım zorlu bir süreçti ama atlatmayı başardım ben gene saygımı yitirmeyip ikisinede tebrikler inşallah mutlu olursunuz demiştim saygımı yitirmedim kendimi geliştirmeye bakıyorum burdan sana ne tavsiye verebilirim olmayan bir ilişki için kendini yıpratma güzel kardeşim olmuyorsa zorlama sonra üzülen sen oluyorsun iyi forumlar.
Ayni olayi bende yasadim 9. Sinifta hic okula gitmedim hic ama hic kisa boylu sivilceli sosyal ankisiyetesi olan asosyal cocuktum senin gibi 10. Sinifta okula gittim 2 ay kimseyle iletisim kurmadim (sinif grubuna bile 1 ay sonra girdim) siramda clash royel oynuyordum bi gun ingilizce dersinde telefonun sesini acik unuttugum icin son ses clashroyel acilis sesi geldi herkes bi anda gulmustu teneffuste bi anda herkes bende dahil birbirini eklemeye basladi sinif klani acildi vs derken random sosyallestim fikrim bile yoktu ne oldugundan neyse 1. Donemin ortalarina dogru bi kizi gordum davranislari vs cok cring gelmisti pick me taniminin kendisi gibiydi asiri gicik kapmistim kendi halimdede sirada oturup icimden herkesin davranislarini elestiriyordum neyse biraz faha zaman kiz cok tatli sempatik gelmeye basladi davranislari vs asiri hosuma gidiyordu once arkadas olmaya calistim once instasini buldum sonra attigi bi storye fotoyu bana atsana dedim bu sekilde baslattim sohbet ondan sonra devam etti srkadas oldum vs yanina gidip oturuyordum konusuyorduk vs storyme cevap veriyordu bende onunkine (yilda bi storye atan ben yakin arkadaslara hafta 3-5 story stiyordum) cok iyi gidiyordu ama acilmak vs aklimin ucundan gecmiyordu fotolarini vs begeniyordum yavastan niyetimi belli etmek amacli okul kapandi yaz tatilindede konusmaya devam ettik ama neredeyse cogunlukla konusmalari ben baslatiyordum o bana gore cok daha az yaziyordu bende utandigimdan onun yazmadini bekliyordum onun cevap verebileceği storyler atiyordum sonra biraz daha cesaret ile reels vs atmaya sonrada durduk yere naberr vb seyler yazabilmeye basladim (asiri ozguvensizim normalde)neyse 11e gectik ben bolum degistiricektim siniflari gorucu icin arkadasla geziyorduk onun sinifindada bir kisilik bos yer vardi ama gecemedim 10. Sinif arkadaslarimla yeni actirdigimiz 17 kisilik sinifa gectim (cok uzadi kisa kescem) yilbasinda cikma teklfii ettim forumdanda destek alarak (etmem icin sadece birini yap olm nolcak demesi gerekliydi) ettim ve beni arkadas olarak gorudgunu ve bundan sonrada arkadas olarak kalamayacagimizi soyledi (unutmusum okulun ilk aylarinda fotomu izinsiz kullandigi icin tartismistik benim ozguvensizligimdi aslinda ama onemsiz bisiydi)

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,537
İsim
Cengiz
Açık konuşmanıza sevindim. Dostlarım için canımı bile veririm derdi olur derdini dinlerim paraya ihtiyacı olur param olmasa bile borç bulur yine veririm. Birisine derdimi anlatacağım derdimi anlatırken sözümü kesiyor kendi derdini anlatıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Okudum aynı kaderi yaşıyoruz
dostum üzüldüm adına açıkcası sal gitsin benimde bunun hakkında bi konum var oku istersen

Ayni olayi bende yasadim 9. Sinifta hic okula gitmedim hic ama hic kisa boylu sivilceli sosyal ankisiyetesi olan asosyal cocuktum senin gibi 10. Sinifta okula gittim 2 ay kimseyle iletisim kurmadim (sinif grubuna bile 1 ay sonra girdim) siramda clash royel oynuyordum bi gun ingilizce dersinde telefonun sesini acik unuttugum icin son ses clashroyel acilis sesi geldi herkes bi anda gulmustu teneffuste bi anda herkes bende dahil birbirini eklemeye basladi sinif klani acildi vs derken random sosyallestim fikrim bile yoktu ne oldugundan neyse 1. Donemin ortalarina dogru bi kizi gordum davranislari vs cok cring gelmisti pick me taniminin kendisi gibiydi asiri gicik kapmistim kendi halimdede sirada oturup icimden herkesin davranislarini elestiriyordum neyse biraz faha zaman kiz cok tatli sempatik gelmeye basladi davranislari vs asiri hosuma gidiyordu once arkadas olmaya calistim once instasini buldum sonra attigi bi storye fotoyu bana atsana dedim bu sekilde baslattim sohbet ondan sonra devam etti srkadas oldum vs yanina gidip oturuyordum konusuyorduk vs storyme cevap veriyordu bende onunkine (yilda bi storye atan ben yakin arkadaslara hafta 3-5 story stiyordum) cok iyi gidiyordu ama acilmak vs aklimin ucundan gecmiyordu fotolarini vs begeniyordum yavastan niyetimi belli etmek amacli okul kapandi yaz tatilindede konusmaya devam ettik ama neredeyse cogunlukla konusmalari ben baslatiyordum o bana gore cok daha az yaziyordu bende utandigimdan onun yazmadini bekliyordum onun cevap verebileceği storyler atiyordum sonra biraz daha cesaret ile reels vs atmaya sonrada durduk yere naberr vb seyler yazabilmeye basladim (asiri ozguvensizim normalde)neyse 11e gectik ben bolum degistiricektim siniflari gorucu icin arkadasla geziyorduk onun sinifindada bir kisilik bos yer vardi ama gecemedim 10. Sinif arkadaslarimla yeni actirdigimiz 17 kisilik sinifa gectim (cok uzadi kisa kescem) yilbasinda cikma teklfii ettim forumdanda destek alarak (etmem icin sadece birini yap olm nolcak demesi gerekliydi) ettim ve beni arkadas olarak gorudgunu ve bundan sonrada arkadas olarak kalamayacagimizi soyledi (unutmusum okulun ilk aylarinda fotomu izinsiz kullandigi icin tartismistik benim ozguvensizligimdi aslinda ama onemsiz bisiydi)
aga hem arkadaşlığın bitmiş hem kız benimde var böyle bi kız zaten konuda yazıyor al oku ama saldım bende büyük ihtimal etsem bende de aynı olacaktı :(

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,513
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
dostum üzüldüm adına açıkcası sal gitsin benimde bunun hakkında bi konum var oku istersen

aga hem arkadaşlığın bitmiş hem kız benimde var böyle bi kız zaten konuda yazıyor al oku ama saldım bende büyük ihtimal etsem bende de aynı olacaktı :(

O tekrar arkadas olmak istedigi icin bende birsey demedim sanki hic cikma teklifi etmemisim gibi davrandik bi sure cok soguktu aramiz ama suan eskisi kadar iyi https://forum.donanimarsivi.com/konu/yeni-yila-kiza-cikma-teklif-ederek-gireyim-mi.666493/ konuda burada

Konumu okumustum zamaninda

Top Bottom