Neler Yeni

Askere gidenler bakabilir mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ahmet Duran
Merhabalar arkadaşlar Allah izin verirse mayıs haziran ayında asker olacam yalnız sizlere sormam gereken birkaç soru var bende panik atak ve anksiyete bozukluğu var ama ilaç tedavisi görmüyorum acaba askerde ne iş yaptırırlar nöbetten muaf olurmuyum birde sivil hatla acemilikte serbestmi?

Raichu93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
Atakan AKKUŞ
İlgilendiği Kategoriler
Age of Empires 1-2-3-4 ve Age of Mytholgy serileri.
Instagram
legendeliteteacher05
Merhabalar arkadaşlar Allah izin verirse mayıs haziran ayında asker olacam yalnız sizlere sormam gereken birkaç soru var bende panik atak ve anksiyete bozukluğu var ama ilaç tedavisi görmüyorum acaba askerde ne iş yaptırırlar nöbetten muaf olurmuyum birde sivil hatla acemilikte serbestmi?
Acemi birliğinde yürüyüş yaptırırlar , mıntıka temizliği usta birliğinde ise nöbet , atış eğitimleri , yemekhanede yemek dağıtımı , ot yol , toprağı kaz kürekle fidan dik bu benim böyleydi 6 ayım zevkliydi .

TRSTEADY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,434
İsim
Emre
Atarsa 49 gelme torun senide öperler. 5 gün önce elime tel saplandı 3 dikiş atıldı hale nöbetten çekmediler beni sen düşün. Raporun yoksa bu hastalıklarını pekte takacaklarını düşünmüyorum. Bu arada nöbetten korkma daha iyi

Bura.K

80+ Silver
Rapor alabilirsen muaf olabilirsin(belki) diğer türlü zor. Askerde acemi olarak daha çok yürüyüş, tekmil verme falan öğretilir. Usta bölüğüne geçersen atış talimleri falan başlar. Ha, eğer kıl bir komutana denk gelirsen işin zor. Benim bildiğim bide koğuştaki askerleri bahçeye koyup sigara izmariti toplattırıyorlar. En rahat iş yazıcı başında olmak o da herkese kısmet olmuyor.

Hidro Dinamik

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Askeriyede hasta olanda hasta taklidi yapanda çok olduğundan kimseden anlayış bekleme. Spora, eğitime, törene katılmamak için herkesin bahanesi olduğundan komutanlar haklı. İlk zamanlar herkes farklı duygular içinde olsada 1 2 haftaya rdm hastası gibi oluyorsun. Bir kaç hafta daha geçince vurdum duymazlık yapıp gün öldürmeye başlıyorsun.

Reapt0r

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
846
İsim
Ayberk Albayrak
Askerde mantık aranmaz, sen pc mühendisiyim dersin tam tersi saçma sapan bir görev verirler, marketim var de , kantinci yapmazlar çöpcü yaparlar, belli olmaz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,130
Üyeler
142,089
Son üye
mikailtoktas_
Top Bottom