Neler Yeni

Assassin's Creed Odyssey Ultimate Edition almaya değer mi?

yigitrocks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,305
İsim
Yiğit Aralim
Evet standartları veriyor. Ben Rogue, Black Flag ve Unity'yi örnek olarak verdim. Bunların dışında Syndicate, AC 3, Liberations devam oyunu olmayan solo oyunlar.
Ooo daha çok solo oyunu varmış. Hepsini şuan almam mantıklı olmaz gibi geliyor bana. O zaman şuan için sadece Origins Gold Edition ve Odyssey Ultimate Edition alayım. Peki solo oyunları alıcak olsam hangi sırayla almamı önerirsin? Ek olarak Origins'i Gold almaya değer mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

origins mi odyssey mi?
Valhalla'dan bahsediyor.

enokeno

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
650
İsim
Enes Sayar
Ooo daha çok solo oyunu varmış. Hepsini şuan almam mantıklı olmaz gibi geliyor bana. O zaman şuan için sadece Origins Gold Edition ve Odyssey Ultimate Edition alayım. Peki solo oyunları alıcak olsam hangi sırayla almamı önerirsin? Ek olarak Origins'i Gold almaya değer mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Valhalla'dan bahsediyor.
hocam kusura bakmayın genel olarak sormuştum konu açmamak için

Alfha13

80+ Silver
Çıkış sırası bence en mantıklı olan, Origins'ten 2'ye geçersen kötü gelir oyun.

1
2
Brotherhood
Revelations
3
4: Black Flag
Rogue
Unity
Syndicate
Origins
Odyssey
Valhalla

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,420
İsim
Selman
Peki solo oyunları alıcak olsam hangi sırayla almamı önerirsin?
Bu sana bağlı hangisinin teması hoşuna gidiyorsa onu deneyebilirsin. Unity, Syndicate, Black Flag ilk deneyeceklerinden olabilir. Bu arada bunların dışında Ezio üçlemesi de var mesela AC 2, AC Brotherhood, AC Revelations olacak şekilde. Bunları da oynayabilirsin zaten eski oldukları için ucuzdur büyük ihtimalle.
Ek olarak Origins'i Gold almaya değer mi?
Deluxe işe yarar gözükmüyor ama Gold'dan emin olamadım. Gold, Deluxe'ü ve Season Pass'i veriyor. Season Pack'te tam olarak işe yarar ne olabilir bilmiyorum araştır bunu bi.

yigitrocks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,305
İsim
Yiğit Aralim
Çıkış sırası bence en mantıklı olan, Origins'ten 2'ye geçersen kötü gelir oyun.

1
2
Brotherhood
Revelations
3
4: Black Flag
Rogue
Unity
Syndicate
Origins
Odyssey
Valhalla
Bu AC serisi çok uzun ve 2022'de sıfırdan başlıyacak biri için eziyet gibi resmen :D Hocam acaba son 3 oyunu oynasam sadece diğer oyunları oynamasam çok bir şey kaybeder miyim bir oyuncu olarak? Bir yandan tüm seriyi oynamak istiyorum, bir yandan çok kısıtlı zamanımda hepsini nasıl oynayacağımı düşünüyorum :D Acaba son 3'ü oynayıp salsam mı ne yapsam?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Ultimate değil de gold alabilirsin.

Alfha13

80+ Silver
Bu AC serisi çok uzun ve 2022'de sıfırdan başlıyacak biri için eziyet gibi resmen :D Hocam acaba son 3 oyunu oynasam sadece diğer oyunları oynamasam çok bir şey kaybeder miyim bir oyuncu olarak? Bir yandan tüm seriyi oynamak istiyorum, bir yandan çok kısıtlı zamanımda hepsini nasıl oynayacağımı düşünüyorum :D Acaba son 3'ü oynayıp salsam mı ne yapsam?
Diğerlerini oynamazsan yenileri çok beğenirsin, oynarsan yenileri yine beğenirsin ama içinde burukluk oluşur. Eski oyunları daha iyi buluyorum ben; hikaye, oynanış, karakterler, tema son 3 oyundan daha iyi. Ezio mu Eivor mu? Fransız İhtilali Paris'i, sanayi devrimi Londra'sı, korsanlık dönemi Karayipler'i; Antik Mısır ve Yunanistan'dan daha ilgi çekici geliyorlar. Gerçekçi oynanışı da RPG'ye tercih ederim.

yigitrocks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,305
İsim
Yiğit Aralim
Keşke hayat şöyle bi 1-2 ay dursa da tamamen bitirsem şu AC serisini :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular