Neler Yeni

Öneri Assassin's Creed Rogue Alınır mı?

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,621
İsim
MehmedVII
Steam'de ac oyunlarında indirim yoktu ama Epic'te varmış. 29TL'ye düşmüş oyun. Black Flag'e benzer diye biliyorum ama black flag kasar benim laptopta. Hikayesi dendiği kadar güzel mi? Deluxe Edition da 44 lira ne farkı var?
İlk defa Epic'te oyun alacam iade sistemleri nasıl?

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
Steam'de ac oyunlarında indirim yoktu ama Epic'te varmış. 29TL'ye düşmüş oyun. Black Flag'e benzer diye biliyorum ama black flag kasar benim laptopta. Hikayesi dendiği kadar güzel mi? Deluxe Edition da 44 lira ne farkı var?
Rogue black flagden sonra çıkmış bir oyun black flag kasiyosa rogueda kasar birbirleriyle aynı oyunlar grafik seviyesi olarak

BringThaNoize

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
Ahmet Aydın
İkisi aynı oyun gibi. Sadece farklı bir hikaye. O yüzden kasar o da.

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,621
İsim
MehmedVII
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
biri yeni nesil konsollara biri eskiye çıktı. testlere baktım black flag 720p low 30-35 fps. rogue 720p orta 45 fps filan
Black flagi de rogue yü de oynadım ikisini de çok beğendim rogueyi PS de black flagi PC de oynadım ikisi de kaliteli oyunlar benim gibi korsan temasını seviyosan çok iyi oyunlar black flag biraz daha uzun bir oyun rogue ise yan oyun gibi daha kısa ama yan görevlerle falan uzatabilirsin ben black flagi 50saatte bitirmiştim

• Beğen

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,621
İsim
MehmedVII
Black flagi de rogue yü de oynadım ikisini de çok beğendim rogueyi PS de black flagi PC de oynadım ikisi de kaliteli oyunlar benim gibi korsan temasını seviyosan çok iyi oyunlar black flag biraz daha uzun bir oyun rogue ise yan oyun gibi daha kısa ama yan görevlerle falan uzatabilirsin ben black flagi 50saatte bitirmiştim
29Tl rogue bir de digital deluxe var 44 tl ne ekliyor?

Liara

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Rogue'un optimizasyonu Blackflag'e nazaran daha başarılıydı. Performans konusunda daha iyi yani. Hikaye ilgi çekici, AC evrenini tapınakçıların gözünden oynuyoruz ve assassin avlıyoruz.

Deluxe Edition ise şunları ekliyor:
1. The Armor of Sir Gunn Quest: Explore North America to find the remains of Sir Gunn and solve his great mystery.

2. The Siege of Fort de Sable: Continue the battle at sea with this bonus fort raiding mission set in the unexplored North Atlantic territory of the New World.

3. The Master Templar Pack: Become the most feared Templar whether on land or at sea with this exclusive collection of weapons, outfits and ship items. Includes all weapons, items, and outfits from the Templar Pack, Officer Pack, and Commander Pack.

4. The Explorer Pack: Exclusive collection of weapons and items to ensure safe passage across unexplored and dangerous territories

5. Four Time Savers Packs: Want to progress through the game faster? Save yourself time and effort by utilizing these four unique packs. Includes the Time Savers Activities, Resources, Collectibles, and Technology Pack. Use each pack for yourself or share with a friend!

Aradaki 15 liralık fark göz çıkarmaz, Deluxe sürüm alınabilir.

• Beğen

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,621
İsim
MehmedVII
Rogue'un optimizasyonu Blackflag'e nazaran daha başarılıydı. Performans konusunda daha iyi yani. Hikaye ilgi çekici, AC evrenini tapınakçıların gözünden oynuyoruz ve assassin avlıyoruz.

Deluxe Edition ise şunları ekliyor:

Aradaki 15 liralık fark göz çıkarmaz, Deluxe sürüm alınabilir.
Anladığım kadarıyla hikayeye etkisi yok. 15tl'ye daha farklı oyun alırım. Sağol

Top Bottom