Neler Yeni

🔥İndirim Assetto Corsa $1,04 DOLAR (₺35-40)🔥

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,392
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Hastasına bedava.
1719507590907.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamam indirim süresi 11 Temmuza kadar uzatıldı. Rahat rahat alabilirsiniz bedava fiyat. Steamle yakınlaştık:kappa:

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,081
İsim
Muhammed emin efe

Palo DAYI

80+ Gold
su oynu alıp gamepadle oynayan varmı la
bıde modsuz nasıl oluyor modlu nasıl oluyor modlar paralaı falanmı bı aydınlatı verın benı

KasapBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
831
İsim
Kasap Bey
İlgilendiği Kategoriler
Grafik tasarım.
su oynu alıp gamepadle oynayan varmı la
bıde modsuz nasıl oluyor modlu nasıl oluyor modlar paralaı falanmı bı aydınlatı verın benı
Gamepadla oynuyorum. Bir ayarım var. force back mi adı ne. Dİreksiyon otomatik topluyor süper drift atılıyor araba patlamıyor basıyor. Modlar ücretsiz aşırı mod var. özel olarak araba yaptırısan kişilere para isterler ama modlar ücretsiz. Süper bir mod sayfası atıyorum arabaları hep burdan indiririm. Bence oyunu alın. MOD SİTESİ

Gamepadla oynuyorum. Bir ayarım var. force back mi adı ne. Dİreksiyon otomatik topluyor süper drift atılıyor araba patlamıyor basıyor. Modlar ücretsiz aşırı mod var. özel olarak araba yaptırısan kişilere para isterler ama modlar ücretsiz. Süper bir mod sayfası atıyorum arabaları hep burdan indiririm. Bence oyunu alın. MOD SİTESİ
1TL iken forumdan birisi almıştı bana. 340 saatim var. Serverler falan var. Swlere özel arabları indirip girebiliyosun

gdburak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
314
İsim
Burak

1TL iken forumdan birisi almıştı bana. 340 saatim var. Serverler falan var. Swlere özel arabları indirip girebiliyosun
hocam şu meşhur otoban yolu bu oyunda dahil mi

Palo DAYI

80+ Gold

normal alsam yetermı

KasapBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
831
İsim
Kasap Bey
İlgilendiği Kategoriler
Grafik tasarım.

The GodFather

80+ Silver
tabii ki hocam. Shutoko deniyor ona. İndirip girebiliyorsun. ayrıca çok falzada map modu var. herkesin video çektiği o yer :D
Alıntıyı görüntüle

1 dolar olanı alın hocam normal o. Diğerleri araba veriyor sanırsam ama mod olarak var zaten.
Grafik paketi mi var

Ahmet Kocar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
409
İsim
Ahmet Kocar
Bu oyunun grafik modu ve paketleriyle uğraşmayı öğrenmek emek ve sabır istiyor. Sabırsız biriyseniz satın almayın.

The Semih

80+ Gold
Hastasına bedava.
Alıntıyı görüntüle

Tamam indirim süresi 11 Temmuza kadar uzatıldı. Rahat rahat alabilirsiniz bedava fiyat. Steamle yakınlaştık:kappa:
ETS ve ATS 1.00 dolar

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,392
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü

efeamaefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
efe can
Gecen sene 8tlye almıstım

Loshin

80+
Grafik paketi mi var
En basitinden free pure versiyonlarının stock fltrelerinde bile bu görüntüyü elde edersin

Diğerleri araba veriyor sanırsam ama mod olarak var zaten.
Kaliteli yabancı sunucularda aynı şekilde bazı mapler ve araçlar dlc istiyor ilk etapta alınmayabilir

Bu oyunun grafik modu ve paketleriyle uğraşmayı öğrenmek emek ve sabır istiyor. Sabırsız biriyseniz satın almayın.
Basit aslında bilen birinden yardım alırsanız eğer

Top Bottom