Neler Yeni

Assetto corsa alınır mı

samet135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Samet Yeniköy
Assetto corsaya araç-trafik-harita modu kurup oynamak istiyorum ama klavye fare çok zor olurmu oynamak. Geçen gün deneme amaçlı korsan indirmiştim ama açık dünyaya çıkmayı başaramadım ve istediğim araç modu çalışmadı harita moduda korsan diye çalışmadı o normaldir. alınır mı? sizce sararmı

Klavye fare olarak oynamak çok zor kendi deneyimime göre kolay yoluda varsa bilmiyorum ama güzel oyun kesinlikle alınır

Demirr34_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Ömer
Klavye farede oynamak çok kötü bence hiçbir deneyim alamıyorsun zevk falan ben alamadım şahsen

Demirr34_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Ömer
Sürüş hissiyatın kötü yine oynarsın ama f1 yarışlarına falan girdiğin de adamlar zart diye dönüyor ama sen klavyeden aracı döndüre kadar ben tatmin olmamıştım knk klavyede oynarken

samet135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Samet Yeniköy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sürüş hissiyatın kötü yine oynarsın ama f1 yarışlarına falan girdiğin de adamlar zart diye dönüyor ama sen klavyeden aracı döndüre kadar ben tatmin olmamıştım knk klavyede oynarken
evet o sıkıntı var virajlarda klavye ile hiçbir araba oyununda adam akıllı dönemiyorsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama ben f1 girmeyeceğim açık dünyada gezmek için düşünüyorum oyunu

Demirr34_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Ömer
evet o sıkıntı var virajlarda klavye ile hiçbir araba oyununda adam akıllı dönemiyorsun
Aynen ince dönüşler vs olmuyor ama yine de kütüphanende bulunsun oyun ben belki bir gün direksiyon seti alırım diye almıştım indirimdeydi aldım duruyor öyle

direksiyon kontrolünü mouse tan yapınca ben keyif almıştım, sarıyordu. klavyeye de gaz fren bir de vitesleri atamıştım. ama klavyeyle direksiyon kontrolü yaparsan leş

samet135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Samet Yeniköy
direksiyon kontrolünü mouse tan yapınca ben keyif almıştım, sarıyordu. klavyeye de gaz fren bir de vitesleri atamıştım. ama klavyeyle direksiyon kontrolü yaparsan leş
fare ile lfs oynamıştım iyiydi assettoyuda fare ile yaparsam sarar büyük ihtimal

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
972,045
Üyeler
153,652
Son üye
Cody
Top Bottom