Neler Yeni

Assetto Corsa oynayamıyorum

ByHamza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Hamza Demirhan

ByHamza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Hamza Demirhan

The GodFather

80+ Silver
bende çok oynamak istdim ama beceremdım diye sildim arabayı çeviriyorum dümdüz duvara gırıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

bi ara beraber girek sarıyorsa
olur gireririz
keşke g29 um olsa fjwaıfn

valla map ile alakası olduğunu sanmıyorum ama denicem. Normalde f1 2022 oynuyorum yani nerede fren basmam gerektiğini biliyorum yinede fren basar basmaz kayıyor bence ayarlarla ilgili internetteki ayarlarda işe yaramadı
hayır bu haritanın yolunda daha kolay alışırsın (pist değil)

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Serdar akın
Yeni aldım oyunu herhangi bir pistte herhangi bir araçta ne yaparsam yapayım virajlarda teker kayıyo f1 arabası olsun normal araba olsun viraja 1. vitesle bile girsem kaymaya başlıo konsolla oynuyorum yardımcı olurmusunuz
Arabalar Esp abs tc gibi bir çok sürüş desteğine sahiptir. Oyunda bunlar kapalı olabilir. Viraj çıkışlarında kontrolü kaybedip kayıyorsan tc aç (ctrl+t), frenleme yaptığında direksiyonu döndürmene rağmen araba dönmüyorsa abs aç (ctrl+a)

Son düzenleme:

ByHamza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Hamza Demirhan
Arabalar Esp abs tc gibi bir çok sürüş desteğine sahiptir. Oyunda bunlar kapalı olabilir. Viraj çıkışlarında kontrolü kaybedip kayıyorsan tc aç (ctrl+t), frenleme yaptığında direksiyonu döndürmene rağmen araba dönmüyorsa abs aç (ctrl+a)
teşekkürler, peki bunları kaçta açayım 1/8 arası değerler var ikisinde de
olur gireririz

hayır bu haritanın yolunda daha kolay alışırsın (pist değil)
tamam teşekkürler denicem

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Serdar akın
teşekkürler, peki bunları kaçta açayım 1/8 arası değerler var ikisinde de

tamam teşekkürler denicem
Sürüş desteklerinin kapalı olması senin arabayla özdeşleşmeni sağlar. Ne kadar az destek alırsan araca o kadar hakim olursun. Yani anlıyacağın araca hakim olabileceğin seviyeye kadar düşür.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
ahmet enes çakırcı
İlgilendiği Kategoriler
Araba,, Bilgisayar,Oyun
Discord
O'Conner#0815
Yeni aldım oyunu herhangi bir pistte herhangi bir araçta ne yaparsam yapayım virajlarda teker kayıyo f1 arabası olsun normal araba olsun viraja 1. vitesle bile girsem kaymaya başlıo konsolla oynuyorum yardımcı olurmusunuz
Sola dönmek için sağa kır daha yeni tekrardan bitirdim seri yi

ByHamza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Hamza Demirhan
Sürüş desteklerinin kapalı olması senin arabayla özdeşleşmeni sağlar. Ne kadar az destek alırsan araca o kadar hakim olursun. Yani anlıyacağın araca hakim olabileceğin seviyeye kadar düşür.
kanka denedim cidden imkansız desteksiz sürmek arabayı 10la giderken bile çevirsem kayıyo konsol malum :/
Sola dönmek için sağa kır daha yeni tekrardan bitirdim seri yi
kaçaow

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,963
Üyeler
149,113
Son üye
beratkaya49slx
Top Bottom