Neler Yeni

Çözüldü✓ ASUS 27″ ROG STRIX XG279Q-W 1ms 170hz G-Sync 2K Bulamıyorum

JimmKai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Cem Keser
Bütçe
20.000
Herkese Merhaba
Uzun süredir aradığım bir monitör var. ASUS 27″ ROG STRIX XG279Q-W 1ms 170hz G-Sync 2K Gaming Monitör - Şu an da toplamaya çalıştığım bütün parçaları Asus Beyaz bir sistem toplamaya çalışıyorum. Uzun süredir konu başlığında ki monitörü arıyorum. Etrafınızda ya da siz de kullanılmamış, sıfır kutusunda faturalı bu ürün varsa ya da satışı yapılan bir yer biliyorsanız konuya yazar mısınız? Bütçem max 20.000TL. Tekliflere açığım.

Teşekkür ederim.

Ekler

• Screenshot_20240226_190331_Chrome.jpg
    Screenshot_20240226_190331_Chrome.jpg
    200.2 KB · Hit: 40

batuhan0088

80+ Bronze
Burada satılıyor. Güvenilir sitedir ama ben olsaydım sırf Asus ve beyaz diye üretimi bitmiş bir ürün almak istemezdim. Tercih sizin

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
656
İsim
Ege
Herkese Merhaba
Uzun süredir aradığım bir monitör var. ASUS 27″ ROG STRIX XG279Q-W 1ms 170hz G-Sync 2K Gaming Monitör - Şu an da toplamaya çalıştığım bütün parçaları Asus Beyaz bir sistem toplamaya çalışıyorum. Uzun süredir konu başlığında ki monitörü arıyorum. Etrafınızda ya da siz de kullanılmamış, sıfır kutusunda faturalı bu ürün varsa ya da satışı yapılan bir yer biliyorsanız konuya yazar mısınız? Bütçem max 20.000TL. Tekliflere açığım.

Teşekkür ederim.
Bunada bakabilrisin asus değil ama beyaz

JimmKai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Cem Keser
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Burada satılıyor. Güvenilir sitedir ama ben olsaydım sırf Asus ve beyaz diye üretimi bitmiş bir ürün almak istemezdim. Tercih sizin

Yanitin için teşekkür ederim. Bir çok parçayı Asus marka ve White Edition kimisi de Moonlight Edition olarak aldım. İnan çok uğraştım yoksa hiç bu kadar aramazdim bu parçayı. Hatta biraz daha böyle devam ederse pişman olacağım gibi görünüyor. Bu mağazayı daha önce aradım, Ürün teşhir ve Piksel sorunu ürün satış isminde belirtilmiş. Garantili olduğunu söylediler ama tedirginim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunada bakabilrisin asus değil ama beyaz

Linke tıkladım siyah çıktı

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
656
İsim
Ege
Yanitin için teşekkür ederim. Bir çok parçayı Asus marka ve White Edition kimisi de Moonlight Edition olarak aldım. İnan çok uğraştım yoksa hiç bu kadar aramazdim bu parçayı. Hatta biraz daha böyle devam ederse pişman olacağım gibi görünüyor. Bu mağazayı daha önce aradım, Ürün teşhir ve Piksel sorunu ürün satış isminde belirtilmiş. Garantili olduğunu söylediler ama tedirginim.

Ürünün arka tarafı beyaz. Ayakaları siyah beyaz arası.

Ekler

• 1709048096331.png
    1709048096331.png
    140.8 KB · Hit: 8

batuhan0088

80+ Bronze

20 bin bütçeyi böyle bir monitöre harcamak çok daha mantıklı olurdu. Benimde almak istediğim araştırdığım bir monitördür. 2k ve 280hz olması muazzam bir özellik tavsiye ederim.

JimmKai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Cem Keser
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
20 bin bütçeyi böyle bir monitöre harcamak çok daha mantıklı olurdu. Benimde almak istediğim araştırdığım bir monitördür. 2k ve 280hz olması muazzam bir özellik tavsiye ederim.

Abi bir eşeklik ettik böyle bir piyasa da kalktık Asus Beyaz sistem toplamaya karar verdik. Bir çok parçayı da çoktan beyaz aldım. Ufak ufak pişman olmaya başlıyorum çünkü hem fiyatlar hem de ürünlerin piyasa da olmayışı ciddi anlamda can sıkmaya başladı. Keşke normal siyah siyah devam etseydim.

Palo DAYI

80+ Silver
knk senın kaararın ama sıtemıne gore sıstem ıyıyse bu fıyata 4 kmonıtor bıle war haberın olsun

Top Bottom