Neler Yeni

ASUS AMD RX6600 macun değişimi nasıl yaparım?

Darkware

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Erdem Aydın
ASUS RX6600 ekran kartının aynasından macun değişimi videosu bulamadım ekran kartlarında termal macun nasıl değiştirilir?

Bünyamina

80+ Gold
ASUS RX6600 ekran kartının aynasından macun değişimi videosu bulamadım ekran kartlarında termal macun nasıl değiştirilir?
Öncelikle sıcaklık değerlerini öğrenebilir miyiz ?

Darkware

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Erdem Aydın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öncelikle sıcaklık değerlerini öğrenebilir miyiz ?
Bilgisayar alalı 1yıl 2ay oldu daha işlemci macununu bile değişmedim onuda değiştiricem, Ekran kartı sıcaklığında sorun yok ama yani değiştirilmesi lazım ya acaba işlemci gibi o kadar sık değiştirilmezmi

Bünyamina

80+ Gold
Bilgisayar alalı 1yıl 2ay oldu daha işlemci macununu bile değişmedim onuda değiştiricem, Ekran kartı sıcaklığında sorun yok ama yani değiştirilmesi lazım ya acaba işlemci gibi o kadar sık değiştirilmezmi
Hayır değiştirmene gerek yok. Sıcaklığın 80 85 derece olmadan değiştirme.
O kart muhtemelen 65 75 arasında çalışıyordur. Hiç gerek yok. Değiştirirsin aynı sıcaklığı alırsın ve garantinde iptal olur.

Starlex

80+ Bronze
1 2 aya macun değiştirme 3 ila 5 yıl geçsin öyle yaparsın daha çook erken

chade

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
360
İsim
chade
ekran kartının işlemci kadar sık macun değiştirmeye ihtiyacı yok. sıcaklık anormal artmadıysa gerek yok

Top Bottom