Neler Yeni

Asus armoury crate klavye sorunu

hsnyuken

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
hasan yüken
Asus rog strix scope tkl deluxe model klavye aldım itopya indirimlerinde ancak asus armoury crate uygulamasında klavye ışıklarını açmak için gerekli yere giremiyorum. Uygulama cihazımı görüyor ama ayar yapmama izin vermiyor. Şu hatayı alıyorum:

Ekler

• Ekran görüntüsü 2024-03-31 044831.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-31 044831.png
    131 KB · Hit: 63

Transcontinental

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
580
İsim
Mahir
Armory crate şu an buglı bir sonraki güncellemede düzeltilecek deniyor.

hsnyuken

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
hasan yüken
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Armory crate şu an buglı bir sonraki güncellemede düzeltilecek deniyor.
sizde aynı sorunu yaşıyor musunuz bir bilginiz var mı klavyenin ışıklarını yakamadım sadece basıtığım zaman yanıyor tuşlar mod değiştirmenmin bir yolu var mı acaba

Transcontinental

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
580
İsim
Mahir
sizde aynı sorunu yaşıyor musunuz bir bilginiz var mı klavyenin ışıklarını yakamadım sadece basıtığım zaman yanıyor tuşlar mod değiştirmenmin bir yolu var mı acaba
Problemi düzeltmişler. Temiz kurulum yapman lazım ama. Aşağıda anlattığımı uygula muhtemelen çözülür problemin :
Bu attığım linkten "armory crate uninstall tool" u indir ( link açılınca "show all" yazısına basında gözüküyor". İndirilen dosyayı tümünü ayıkla kullanarak çıkar ve içindeki setupı yönetici olarak çalıştır. Bu araç ile temiz bir şekilde armory crate i kaldırabilirsin. Sonrasında tekrar attığım linkten armory crate i indir ve kur. Kurduktan sonra uygulama içindeki güncelle kısmından hiçbir şeyi güncelleme yeni sürüm yayınlanana kadar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,824
Üyeler
156,528
Son üye
apoow
Top Bottom