Neler Yeni

Yardım Asus b450m plus argb bağlama

burak.brk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
burak duman
Merhaba arkadaşlar asus tuf b450m plus anakart var dark maxima v30 kasa aldım bu arada sizede tavsiye ederim benim sorum kasada a rbg fan var anakarta rgb header girişi var ben fanları anakarta bağlayıp kontrol edebilir miyim yardımcı olursanız çok sevinirim tşk ederim

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Bilal-kayaLak
kartın fotoğraflarında herangi bi rgb girişi yok gözüküyor muhtmelen bağlayamazssınız
Mesaj otomatik birleştirildi:

başka bi forumda arkadaş aynı durumu yaşamış kartın sağ üst kısmındaki cpu fan1 in üstündeki beyaz porta takabilirsini giriş 4 pin ise

freygasm

80+ Gold
Merhaba arkadaşlar asus tuf b450m plus anakart var dark maxima v30 kasa aldım bu arada sizede tavsiye ederim benim sorum kasada a rbg fan var anakarta rgb header girişi var ben fanları anakarta bağlayıp kontrol edebilir miyim yardımcı olursanız çok sevinirim tşk ederim
Sakın bağlama kısa devre yapar fanların. RGB girişi 12v, argb 5v çalışır. Ek kontrolcü alman lazım. Kontrolcü ile de kasa üzerinden veya kumanda ile kontrol edebilirsin. Uygulamadan kontrol sağlamak için de ; https://forum.donanimarsivi.com/kon...-uygulamadan-senkronize-edebilirsiniz.733458/

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,828
Üyeler
152,755
Son üye
Ibrahim Yilmaz
Top Bottom