Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Asus Dsl-n16 modem 389 TL

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,374
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
(AC750 ile kardeş) Kronik sorunlu ve tr yapısı için hiç performanslı değil, alınmaz.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Aldığım gün iade ettim. Kullandığım en kötü VDSL modemdi. Kırmama ramak kala iade ettim. Şahsen önermiyorum.

Zebellah

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
944
İsim
Mehmet Can Yiğitoğlu

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Peki önerileriniz nedir acaba
Asus'u iade edip bunu almıştım. Tam aksine bundan da çok memnun kaldım. Altyapım 75 mbps destekliyor. Önceki modemlerimden almadığım verimi bu modemden aldım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bunu evde ki modeme bağlayıp diğer katlarda modem olarak kullanabilir miyiz?
O konuda bilgim yok dostum.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Alan almış. Fiyatı çok ucuzdu ne olursa olsun. Amazon yorumlarında bazı çözümler yazıyor. Bu fiyata modem yok

Atmin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
ömer
ben 1-2 yıldır kullanıyorum bunu hiç sorunda yaşamıyorum ilk aldığımda güncelleme falan yaptım bıraktım reset bile atmıoyrum öyle duruyor yerinde 5 ghz kapattım zaten limiti düşük ısınmasın diye komple kapattım. Bu paraya ben alırdım bunu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bendeki ac750 bu arada mesajda kardeş yazdılar diye yorum yaptım.

DracheN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,193
İsim
.
Aldığım gün iade ettim. Kullandığım en kötü VDSL modemdi. Kırmama ramak kala iade ettim. Şahsen önermiyorum.
Al benden de o kadar. Zyxel modem var ttnetin verdiği o modem kopmayan net bu modem kopma yapmıştı 2. gün iade ettim.

DonanımFikir

Takvim 23Haziran2024
Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,687
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Kötü diyenleri aldırma moderatör olarak da söylüyorum belirttiğim durumdaysan iyi diyebilirim. [Alttaki yazı dahilinde iyi derim.]

Ev küçükse ve kablolu internette sorun olmaz.
Kablosuz olarak ise de 100 metrekare evler için uygun bence. tabii ki çekim gücü pek iyi değil ama dediğim gibi geniş alanlar için asla alma derim.
Fiber ve 100+ üstü internet kullanıyorsan daha farklı modelleri de önerebilirim . Ayrıca evde internete bağlanan kişi az ise de bu model iyidir.

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Kötü diyenleri aldırma moderatör olarak da söylüyorum belirttiğim durumdaysan iyi diyebilirim. [Alttaki yazı dahilinde iyi derim.]

Ev küçükse ve kablolu internette sorun olmaz.
Kablosuz olarak ise de 100 metrekare evler için uygun bence. tabii ki çekim gücü pek iyi değil ama dediğim gibi geniş alanlar için asla alma derim.
Fiber ve 100+ üstü internet kullanıyorsan daha farklı modelleri de önerebilirim . Ayrıca evde internete bağlanan kişi az ise de bu model iyidir.
Mod. olarak söylüyorsun bende kullanmış ve TR yapısında kullanan 10 kişiden 7'sinin memnun kalmadığını, binlerce sorun konusunun olduğunu ekliyor ve bu tartışmaya devam etmiyorum. TR yapısı için belki de alınabilecek en kötü ürünler olabilir. Paranızı çöpe atmak veya donanımdan anlamayan birine itelemek isterseniz anca al-sata giderdi.

Bunlar yetersiz diyorsan Network mezunu olduğumu ekleyim. İmzadaki Asus dkb. gibi bir şey'den zaten alınmaz yorumu gelmesi saçma olurdu. TR fan tayfa inanın çekilmiyor.

Bir mod.'de bu şekilde yetkisiyle bir şey önermesi ayrı ironi.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
932,950
Üyeler
146,366
Son üye
Fose
Top Bottom