Neler Yeni

🔥İndirim Asus Dual RTX 4060 White 12.715₺

Klaus1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
Taha Kenan
1709621530233.png

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Klaus1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
Taha Kenan
Uygunsuz davranış
Bana Galaxın En iyi kartını atsana idiot arkadaşım

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bak yukarıda attım işte. Rtx 3090 Hall of fame bunun en büyük örneği. Direkt Hall of fame serisi ROG, suprim x gibi serilerin içinden geçen bir seri. Üslubunu düzelterek konu, karşında arkadaşın yok.

Bak bu da Galax ekran kartı rehberi.

Devilll20

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
910
İsim
Rick Baba

Capgras

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
Capgras

FatihC

80+
Bak yukarıda attım işte. Rtx 3090 Hall of fame bunun en büyük örneği. Direkt Hall of fame serisi ROG, suprim x gibi serilerin içinden geçen bir seri. Üslubunu düzelterek konu, karşında arkadaşın yok.

Bak bu da Galax ekran kartı rehberi.
Buradaki fan boy olmamaya çalışanların da Galax'ı bu kadar üste çıkarmasını anlayamadım. Galax'a ekran kartı özelinde zaten kötü bir kart demek saçmalık ama bence tepe seviyelerini karşılaştırdığımızda Asus'tan çok daha iyi demek doğru değil hala. Eğer HoF alıyorsan karşısına Strix değil Matrix koymalısın bu arada (Bildiğim kadarıyla ikisinin de en iyi kartı HoF ve Matrix). Ayrıca neredeyse kullanmadığım ekran kartı yok ve Asus kadar stabil çalışan, yazılımı iyi marka görmedim. Asus ürettiği her üründe -tepe seviyelerde özellikle- gerçekten baremi yüksek tutuyor. Galax sadece 1 kere kullanabildim ve araştırdığım bir marka genel olarak kendileri ama Asus'tan iyi demek çok iddialı bir söylem. Bir de sanki bütün ekran kartlarını parçalayıp geçmiş gibi konuşulmuş. Gülünç söylemler... Bir şeylerde rekor kırmak isteyen tüm büyük markalar kırabilir zaten. Bu büyük bir şey değil. Büyük bir teknoloji keşfi de değil. Demek istediğimi bu işi bilen arkadaşlar anlayacaktır. Yine de fikirlerinize saygı duyuyorum. Elbette bir marka, diğerinden iyi olabilir. Hatta çekişmeleri de bizim için iyi bir şey. Bunu aramızda gereksiz atışmaya çevirmeye gerek yok. Biri daha iyiyse onu alırız. Daha iyiyse elbette ben de görmek isterim. Sonuçta kendim de kullanıyorum. Neden daha iyisi varken, kötüsünü alalım? Forum bunun için var zaten ama atılanlar yeterli değil arkadaşlar. Yazılımsal ve donanımsal olarak net bir kaynak, araştırma ve karşılaştırma göremedim attıklarınızda. Karşılaştırma şart. Zamanım olsa uğraşırım ama o kadar zamanım yok ne yazık ki :)
Karşılaştırma yapmak lazım ince bir şekilde. İnternetten hazır bir karşılaştırma bulamadım.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Mat
Buradaki fan boy olmamaya çalışanların da Galax'ı bu kadar üste çıkarmasını anlayamadım. Galax'a ekran kartı özelinde zaten kötü bir kart demek saçmalık ama bence tepe seviyelerini karşılaştırdığımızda Asus'tan çok daha iyi demek doğru değil hala. Eğer HoF alıyorsan karşısına Strix değil Matrix koymalısın bu arada (Bildiğim kadarıyla ikisinin de en iyi kartı HoF ve Matrix). Ayrıca neredeyse kullanmadığım ekran kartı yok ve Asus kadar stabil çalışan, yazılımı iyi marka görmedim. Asus ürettiği her üründe -tepe seviyelerde özellikle- gerçekten baremi yüksek tutuyor. Galax sadece 1 kere kullanabildim ve araştırdığım bir marka genel olarak kendileri ama Asus'tan iyi demek çok iddialı bir söylem. Bir de sanki bütün ekran kartlarını parçalayıp geçmiş gibi konuşulmuş. Gülünç söylemler... Bir şeylerde rekor kırmak isteyen tüm büyük markalar kırabilir zaten. Bu büyük bir şey değil. Büyük bir teknoloji keşfi de değil. Demek istediğimi bu işi bilen arkadaşlar anlayacaktır. Yine de fikirlerinize saygı duyuyorum. Elbette bir marka, diğerinden iyi olabilir. Hatta çekişmeleri de bizim için iyi bir şey. Bunu aramızda gereksiz atışmaya çevirmeye gerek yok. Biri daha iyiyse onu alırız. Daha iyiyse elbette ben de görmek isterim. Sonuçta kendim de kullanıyorum. Neden daha iyisi varken, kötüsünü alalım? Forum bunun için var zaten ama atılanlar yeterli değil arkadaşlar. Yazılımsal ve donanımsal olarak net bir kaynak, araştırma ve karşılaştırma göremedim attıklarınızda. Karşılaştırma şart. Zamanım olsa uğraşırım ama o kadar zamanım yok ne yazık ki :)

Karşılaştırma yapmak lazım ince bir şekilde. İnternetten hazır bir karşılaştırma bulamadım.
Ben fanboy değilim. Burada ki arkadaş her konuda Asus Asus Asus diye tutturmuş, buna sitem ediyorum. Sanki her şeyin en iyisini Asus yapıyormuş gibi bir algı var, benim amacım bunu kırmak.

FatihC

80+
Mat
Ben fanboy değilim. Burada ki arkadaş her konuda Asus Asus Asus diye tutturmuş, buna sitem ediyorum. Sanki her şeyin en iyisini Asus yapıyormuş gibi bir algı var, benim amacım bunu kırmak.
Fanboy demedim zaten yanlış anlamışsınız, fanboy olmamaya çalışmak dedim. Tabi ki her şeyin iyisini Asus yapmıyor. Böyle düşünmek saçma zaten ama bu sektördeki 'bana göre' en iyi firma. Her alanda üretimleri ve hepsi üst düzey veya buna yakın ürünler. Tabi gidip de Asus diye atlamak da saçma. Çok daha ucuza daha iyi veya benzeri ürünler de barınıyor her alanda. Benim demek istediğim ekran kartı özelinde birebir ve ince karşılaştırma yapmadan ikisinden birine iyi demek sağlıklı değil diyorum. Yoksa Galax'ı da takip ediyorum ve her yeni seri çıktığında ekran kartı karşılaştırmalarını takip eden biri olarak söyleyebilirim ki Asus harici firmaların da çok büyük gelişmeleri oldu son dönemlerde ama bana göre "Asus devri geride kaldı" diyecek kadar değil bu gelişmeler. Şunu söylemeden de geçemeyeceğim tabi, Asus çok pahalı :) Aradaki fiyat farkına değmeyecek kadar pahalı olabiliyor bazen. Şu an imzadaki ürünü kullanıyorum. Bu ürünü alırken Asus Strix versiyonu ile aralarında 10k fark vardı ama performans olarak asla değmez bu farka mesela. Bir çok değişkeni göz önünde bulundurmalıyız yani aslında dediğiniz gibi. Körü körüne hiçbir markaya müthiş diyemeyiz.

brkdrmn7

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
683
İsim
Burak
Buradaki fan boy olmamaya çalışanların da Galax'ı bu kadar üste çıkarmasını anlayamadım. Galax'a ekran kartı özelinde zaten kötü bir kart demek saçmalık ama bence tepe seviyelerini karşılaştırdığımızda Asus'tan çok daha iyi demek doğru değil hala.
Heh aynen burdayiz galax alınabilir bi marka ancak Asus kadar da üst seviye bi marka demek yanlış olur

Tefnut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
John Smith
Kral Msi Ventus varken bunların esamesi okunmaz, hey yavrum heeey.

Top Bottom