Neler Yeni

ASUS RTX 4060 vs COLORFUL İGame RTX 4060

KaawnRR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Kaan
En doğru tercih
Hem fiyat, hem 2 sene birebir değişim garantisi sunuyor hem soğutma konusunda iyi.
Evet bunu görmüştüm, fiyatı da iyi. 12999tl gibi bir fiyata kadar çıkabiliyorum. Almışken asus, gigabyte gibi markalar almak daha mantıklı olmaz mı sizce ?

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Ensar Polat

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,460
İsim
Emir
Hocam bende bunu diyorum. ddr5'e geçip 7500f almaktansa ddr4'te kalıp ryzen 7 5700x3d, 5800x3d veya ryzen 9 5900x gibi işlemci almak daha iyi olur. Yeni işlemciler ddr5'e çıkıyor evet ama maaliyetleride bir o kadar fazla. Size bunu anlatmaya çalışıyorum. 12k bütçeye tek slot 16gb ram 7500f işlemci ddr5 sisteme geçmektense ddr4 te kalıp, ddr4'teki hayvani bir işlemciyi çekip kalan parayla mümkünse 2x16gb ram alırım. Ama ben işlemci değil ekran kartı alacağım. Çünkü oynadığım oyunlar, yapacağım işler vs. için işlemci değil ekran kartı lazım. Lütfen milleti ddr5'e geçirmeye çalışmayın. Gereksiz maaliyetli.
Milleti geçirmeye çalışmıyorum yardımı olmaya çalışıyorum ve mantıklı olan da bu.
Bunu atıp konuyu uzatmayacağım.Fikirlere açık değilseniz baştan belirtirseniz güzel olur

egecabbar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
804
İsim
Ege
Evet bunu görmüştüm, fiyatı da iyi. 12999tl gibi bir fiyata kadar çıkabiliyorum. Almışken asus, gigabyte gibi markalar almak daha mantıklı olmaz mı sizce ?
Daha mantıklı olmaz. 1000TL daha çıkarsanız şu olur
Veya attığım modele bakarsınız.

KaawnRR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Kaan
Hocam yok ya çıkamam vallahi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neden mantıklı değil ki. Ben asus daha iyi diye biliyorum yanlışsam düzeltin

Milleti geçirmeye çalışmıyorum yardımı olmaya çalışıyorum ve mantıklı olan da bu.
Bunu atıp konuyu uzatmayacağım.Fikirlere açık değilseniz baştan belirtirseniz güzel olur
Kardeşim benim. Ben kart alacağım diyorum sen bana 7500f öneriyorsun. Şuan minimum 12k ddr5e geçme maaliyeti. Lütfen daha fazla işlemci hakkında konuşmayalım. Ama eğer istersen işlemci bölümünde açılan konularda insanlara yardımcı olabilirsin :D

egecabbar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
804
İsim
Ege
Hocam yok ya çıkamam vallahi.

Neden mantıklı değil ki. Ben asus daha iyi diye biliyorum yanlışsam düzeltin
Daha iyiden kastınız nedir ? Soğutma konusunda Galax 4060 sizi yeterince tatmin eder. Asus dual serisi o model ile aynı denecek soğutma performansı veriyordu diye hatırlıyorum.

KaawnRR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Kaan
Daha iyiden kastınız nedir ? Soğutma konusunda Galax 4060 sizi yeterince tatmin eder. Asus dual serisi o model ile aynı denecek soğutma performansı veriyordu diye hatırlıyorum.
Yani hem dış görünüş olarak iyi. Ayrıca asus daha fazla talep gören bir model. İnsanın kafası karışmıyor değil.

KaawnRR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Kaan

RandyRozz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Cemal
Asus'u tercih etmen daha mantıklı olur. Zira soğutma bloğu açısından rakipsiz bir modeldir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
fatih günay
dostum bence asus 4060 gayet yeterli ekran kartında asustan şaşmamak lazım. yarın öbürgün sıkıntı yaşamazsın

Top Bottom