Neler Yeni

Asus Dual Rx 580 4 Gb Ekran Kartı Arızası

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Anıl Uğurlu
Öncelikle herkese selamlar. Bundan 1,5 sene önce aldığım ekran kartım sürekli arıza veriyor. 2 defa servise gitti fakat her defasında bir şey olmadığını söyleyerek geri gönderdiler. İlk arızada ekranımda pikselleşme oluyordu. Garantiye yolladım bir sorun olmadığını söylediler ve güç kaynağı çıkış değerlerini kontrol etmemi söylediler. Garantiden geldikten sonra birkaç kez daha bu sorunla karşılaştım daha sonrasında kendi kendine düzeldi. Daha sonrasında ekran kartım yüke bindiğinde görüntü gitme problemi yaşamaya başladım çözüm olacağını düşünüp para biriktirip Corsair vs650 güç kaynağı aldım. Fakat çözüm olmadı yine garantiye gönderdim ve yine sonuç aynı. Yine bir şey olmadığını söyleyerek geri gönderdiler. Bir iki ay sorunsuz kullandım fakat son günlerde ekran gidip gelmeye başladı. Ekran kartını test etmek için Furmark'a soktum bir sorun çıkmadı fakat oyun oynarken hatta bu yazıyı yazarken bile ekranım gidip geldi. Sizce sorun ekran kartında mı? Ekran kartındaysa nasıl bir yol izlemeliyim? Ekran kartında değil ise nasıl bir yol izlemeliyim? @Abdullah Hacıgül abi yardımcı olursan çok sevinirim. Şimdiden herkese teşekkür ederim hayırlı ramazanlar.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,561
Üyeler
154,422
Son üye
seegoo
Top Bottom