Neler Yeni

Asus Dual RX 6700 XT OC'dan Gelen Garip Ses

Nwfrx_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Ege Beker
Merhabalar herkese,
İtopya'dan aldığım sistem geçen hafta elime ulaştı ve sadece oyuna girdiğimde kasadan garip bir ses geldiğini farkettim. Fanları teker teker durdurup baktım fakat hiç ses kesilmedi. En sonunda ekran kartından geldiğini anladım. Sinek vızıltısıyla ıslık sesi karışımı gibi bir ses. Normal mi? Yardımcı olursanız sevinirim.
Ekleme: İnternetten baktığıma göre galiba coil whine.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,728
İsim
Oğuz
Coil Whine olma ihtimali yüksek İtopya ile görüş.

abcdefg1234

80+ Silver
Evet normal. Coil whine sesi. Performansa veya kartın ömrüne bir etkisi yok. Çok yüksek ses çıkmıyorsa kafaya takmayın.
Yük altında gelir bu ses.Oyunlarda Fpsi sabitleyip sesi biraz azaltabilirsiniz

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,728
İsim
Oğuz
+ olarak dediği gibi çok normal, rahatsız etmiyorsa takma.

Farway

80+ Silver
O sesin adı Coil whine ve malesef sorun olarak gözükmediğinden garantiye girmiyor çoğunlukla. Özellikle kendini furmark testte boşluk tuşuna basıp göze benzeyen test görselini kapadığınızda belli eder.

Nwfrx_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Ege Beker
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet çok rahatsız etmiyor zaten 30 dk furmark yaptım bir sıkıntı da çıkmadı, teşekkürler herkese

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,354
İsim
Yusuf
Merhabalar herkese,
İtopya'dan aldığım sistem geçen hafta elime ulaştı ve sadece oyuna girdiğimde kasadan garip bir ses geldiğini farkettim. Fanları teker teker durdurup baktım fakat hiç ses kesilmedi. En sonunda ekran kartından geldiğini anladım. Sinek vızıltısıyla ıslık sesi karışımı gibi bir ses. Normal mi? Yardımcı olursanız sevinirim.
Ekleme: İnternetten baktığıma göre galiba coil whine.
coil whine sesi. ekran kartı veya psu'dan gelir bu sinir bozucu ses. en nefret ettiğim sestir hatta, değişim imkanın varsa aldığın firmayla görüş.

Top Bottom