Neler Yeni

ASUS Geri Ödeme Etkinliği'nin Uygulanmaması

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,824
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
90 gün içinde para iadesi olacaksa bu kampanyanın pek bi olayı yok o zaman. 9 ay da kur 1 Tl artıyor eline geçecek 300 lira o zaman göre 50 lira değerinde olacak.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,385
İsim
Oğuz Oğuz
@Toxpox , ASUS ödemelere başladı. Maillerinizi kontrol edip ödeme yapılıp yapılmadığını kontrol edin. Ödeme yapılmadıysa support ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Aksi halde size ulaşmaları uzun sürüyormuş.
Nereye yazdınız hocam?
Bana ne onay maili ne de takip kodumu hatırlıyorum :/.

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
@Toxpox , ASUS ödemelere başladı. Maillerinizi kontrol edip ödeme yapılıp yapılmadığını kontrol edin. Ödeme yapılmadıysa support ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Aksi halde size ulaşmaları uzun sürüyormuş.
Ödeme bana daha yapılmadı sadece onay mail i var

durgunke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
Saldıray Durgun
nereye mail atacağız

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,976
İsim
HBE

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Arkadaşlar maili asus global Web sitesindeki asus support team e atmıştım. Önceki mesajlara göz atın. Örnek mailler mevcut. İngilizce yazarsanız daha hızlı cevap alırsınız.
Geri yanit aldim şimdi yakın zamanda gelecektir dedi

Sllent

80+ Gold
En İyi Cevap
2
1635880414972.png

Yatmadı, yalan mı diyen arkadaşlar için.
ASUS ROG SCOPE RX adlı klavyeyi alıp 155₺ cashback kazanmıştım ve an itibariyle para hesabımda bu da kanıt olarak dekontum.

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
ASUS'un yeni biten geri ödeme kampanyasını duyanınız elbet olmuştur. Ben de önderiler üzerine ASUS ROG serisinden, bu kampanyaya uygun ürünler satın aldım ve başvurumu yapmıştım. Tamam ürünlerden memnunum, daha iyi olabilirdi dediğim noktalar var ama şu geri ödeme için yapılan başvurularımın onaylanmasına rağmen hala yapılmama gibi bir durumu söz konusu şuan. Hala bekliyorum çünkü arkadaşlar.

Aranızda bu kampanyaya dahil olup, ödemesini alan yada alamayan var mı? ASUS'a mail attım şimdi ne gibi bi dönüş yapacaklar bilmiyorum fakat genelde bu konuda herkes aynı sorunu yaşamış internet aleminde.

Bu arada yapılacak refund yaklaşık 250-300 TL değerinde. Aşağı yukarı yani.

Kandırıldım mı?
Ben pazartesi aldım ödemeyi

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Arkadaşlar. Konuyu okuyun. Entrylere bi bakın sonra konuya cevap yazın.
Aranızda bu kampanyaya dahil olup, ödemesini alan yada alamayan var mı? ASUS'a mail attım şimdi ne gibi bi dönüş yapacaklar bilmiyorum fakat genelde bu konuda herkes aynı sorunu yaşamış internet aleminde.

Okudummmmm Ve cevabımmmmm gene tekrardan.

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,976
İsim
HBE

Okudummmmm Ve cevabımmmmm gene tekrardan.
Arkadaşım, konuyu oku. Ödemeleri aldığımı ve süreç hakkında bilgilendirmeyi konunun ilerleyen enteylerinde bahsettim. Fotoğrafları paylaştım. İlk mesajı okuyunca konuyu anlamış olmuyorsun. Ben de ödememi aldım desen tamam derim ama sen bana ilk mesajdan cevap atıyorsun.

Konunun tamamını Oku. İlk mesajı değil. 1 ay olacak ödemelerimi alalı :) Hatta diğer arkadaşlara bile yönlendirmeye bulundum. Lütfen...

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom